Connect with us

Криминал

Львівський суддя просить покарати військового прокурора за розголошення домашньої адреси

Published

on

Суддя Шевченківського районного суду Львова Олександра Баєва відправила скаргу у ВСП з проханням покарати військового прокурора за розголошення особистих даних.

Про це редакція 368.media дізналася з повідомлень ВСП.

Суддя Баєва, яка є дружиною голови ДБР Романа Труби, повідомила про втручання у правосуддя. У квітні В інтернет-виданні «Цензор.немає» вийшла стаття про тиндер-скандалі з чоловіком заступника голови Держбюро Ольги Варченко з прикріпленою фотографією копії листа. У статті зазначено, що в даному інциденті Трубу визнали потерпілим. На його думку секс-скандал був спланований головним військовим прокурором Анатолієм Матиосом.

Крім того, «Цензор.немає» повідомив про погрози, які надходили чолі ДБР та його дружині. Зокрема, у вересні минулого року суддя Шевченківського районного суду Львова Олександра Баєва звернулася у Вищу раду юстиції і ГПУ з повідомленням про втручання в її діяльність як судді. Жінка уточнила, що на її мобільний телефон через додаток Viber почали надходити текстові повідомлення з погрозами і вимогами вплинути на її чоловіка з метою здійснення ним певних дій, пов’язаних з його професійною діяльністю, а саме, призначити осіб на відповідні посади.

Після цього дружина глави ДБР отримала лист-запрошення у військову прокуратуру, де її просили дати свідчення щодо загроз. Баевой пропонували ознайомитися з матеріалами слідства щодо ймовірних авторів загроз. Баєва із зверненням ознайомилася, але відмовилася свідчити.

За словами судді, відправлене прокурором лист мало підпис і її особистий адресу. Співробітник суду акцентує, що дана інформація є конфіденційною і може оприлюднюватися лише за згодою фізичної особи. У зв’язку з цим Баєва просить ВСП залучити прокурора до дисциплінарної відповідальності за розголошення особистих даних.

«>

16.04.2019
13:10
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей