Connect with us

Відбудова

У МОЗ пояснили причини тривалої відбудови Охматдиту

Published

on


Процес відбудови дитячої лікарні “Охматдит” має відповідати державним будівельним нормам і технічним стандартам.

Про це на брифінгу заявив заступник міністра охорони здоровʼя Едем Адаманов, передає кореспондент Укрінформу

“Перше основне питання, яке завжди ставлять всі: чому так довго, чому займає стільки часу? Нагадаю, що відповідність державним будівельним нормам і технічним стандартам є обов’язковою. Нагадаю, що цей об’єкт має найвищий статус складності будівництва. Це означає, що неможливо його будувати без проєктно-кошторисної документації і без експертизи”, – сказав Адаманов.

Як зазначив заступник міністра, важливо, щоб під час відновлення лікарня продовжувала надавати медичну допомогу.

“Це насправді дуже ускладнює процес відновлення. Це і рівень шуму, і процес, який буде відбуватися, як саме будуть розміщені конструкції, які вікна, черговість, як вони знімаються, як вони монтуються. Це теж, на жаль, займає час”, – пояснив Адаманов.

Він зауважив, що рішення про проведення державної експертизи проєктно-кошторисної документації на відновлення лікарні було ухвалено задля того, щоб якість та прозорість всіх процесів не викликали сумнівів.

“Це документація, без якої неможливо визначити обсяг робіт, матеріалів, які потрібні, і ціни безпосередньо на ці матеріали і роботи”, – зазначив Адаманов.

Читайте також: Роботи з відновлення Охматдиту мають завершитися до початку холодів 2025 рокуЛяшко

Як повідомляв Укрінформ, 8 липня 2024 року внаслідок ракетного удару дитяча лікарня «Охматдит» зазнала значних ушкоджень. Найбільше постраждали новий лікувально-діагностичний корпус, адміністративний та токсикологічний корпуси, трансформаторна підстанція і хірургічний корпус.

Міністерство охорони здоровʼя планує оголосити тендер на відновлення нового корпусу «Охматдиту» наступного тижня.



Джерело

Відбудова

Мерц візьме участь у конференції з відбудови України в Римі

Published

on



У Берліні підтвердили участь канцлера ФРН Фрідріха Мерца в 4-й Міжнародній конференції з питань відновлення України (URC2025).

Візит анонсував 4 липня речник Федерального уряду Штефан Корнеліус, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Речник поінформував, що канцлер виступить на відкритті конференції високого рівня 10 липня, на полях заходу заплановані двосторонні зустрічі.

«На конференції він представить підтримку Німеччиною реформ в Україні та зміцнення української економіки та суспільства для відбудови», – зазначив Корнеліус.

Мета конференції, додав він, полягає в тому, щоб залучити широку міжнародну підтримку відбудови України. Основна увага буде приділена ініціативам щодо фінансування інвестицій, навчання кваліфікованих працівників та зміцнення бізнесу в Україні.

Конференція базуватиметься на результатах минулорічних зустрічей, зокрема в Берліні. Вона має підкреслити важливість відбудови як завдання для суспільства в цілому. Метою є залучення представників уряду, громадянського суспільства, приватного сектору, міжнародних організацій, муніципалітетів тощо, зокрема в регіонах, сказав речник. Окрім того, під час конференції буде обговорюватися не лише реконструкція, а й ситуація в цілому.

Також у конференції візьме участь очільниця Міністерства економічного співробітництва та розвитку ФРН Рім Алабалі Радован. Як зауважила речниця відомства Катаріна Коуфен, люди в Україні, серед яких понад 300 тисяч внутрішньо переміщених осіб, потребують даху над головою та інфраструктуру, щоб мати змогу продовжувати там жити.

«Багато українців або перебувають на передовій, або втекли за кордон, і існує величезна нестача кваліфікованих працівників. І щоб протидіяти цьому, щоб відбудова дійсно розпочалася, ми створили альянс кваліфікованих працівників. Ми підтримуємо малі та середні підприємства, щоб вони могли підтримувати економіку. Ми підтримуємо енергопостачання в Україні», – розповіла Коуфен.

Вона зазначила, що в Римі не буде оголошено жодних конкретних зобов’язань, але важливим аспектом таких конференцій є пошук партнерів, інших країн, організацій, з якими можна спільно розпочати подальші ініціативи.

Читайте також: Шмигаль та президентка ЄБРР обговорили підготовку до Конференції з відновлення

Як повідомлялось, URC-2025 відбудеться у столиці Італії 10-11 липня. Це буде вже 4-та подібна конференція від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну після конференцій у Лугано (Швейцарія), Лондоні та Берліні.

Фото: ОП



Джерело

Continue Reading

Відбудова

Зеленський обговорив з королем Данії патронат над постраждалими регіонами України

Published

on



Президент Володимир Зеленський обговорив з королем Данії Фредеріком X патронат над постраждалими регіонами України, співпрацю у військовій медицині, а також проєкти підтримки ветеранів.

Про це Зеленський написав у Телеграмі, передає Укрінформ.

“Дякую Данії й данському народові за підтримку України із самого початку повномасштабної російської агресії, військову та гуманітарну допомогу, розвиток спільного оборонного виробництва та інвестиції в український ОПК. Під час аудієнції в Короля Данії Фредеріка X обговорили патронат над постраждалими регіонами, співпрацю у військовій медицині та проєкти підтримки ветеранів”, – написав Президент.

Він запросив данські компанії долучатися до спільних проєктів із протезування та реабілітації.

Читайте також: «Під час війни це важко»: Зеленський закликав лідерів Європи підтримати Україну на шляху до ЄС

“Цінуємо лідерство данського уряду в коаліції бойової авіації. Розраховуємо на сильні рішення з відкриття переговорних кластерів під час данського головування в Раді ЄС”, – додав глава держави.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський прибув на офіційну церемонію відкриття головування Данії у Раді ЄС в Оргус.



Джерело

Continue Reading

Відбудова

Розсилка: Відбудова України-2025

Published

on




Незабаром у Римі відбудеться Конференція з выдбудови URC2025: що пропонують українці інвесторам? У чому зміна підходу? Україна більше не проситиме гроші під «красиве і невідоме» майбутнє.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.