Connect with us

Усі новини

українці обурились кадрами «Громовержців» з літерою Z у назві месників (відео)

Published

on


У прокат вийшов фільм “Громовержці” кіновсесвіту Marvel і українці побачили символ російського вторгнення, літеру Z, у сцені після титрів. У сцені фігурує російський персонаж, який вигадав нову назву для месників, — AvengerZ. На подію відгукнулись росіяни, які тішились скаргам українців.

Про сцену, яка викликала емоційний відгук в українців під час війни, написали, наприклад, в групі Facebook “Альманах україномовної фантастики Das ist fantastisch!”

Кадри останніх секунд “Громовержців” показують персонажа — російського героя “Червоний Вартовий”. Йому ставлять завдання вигадати нову назву для команди месників, оскільки є проблема з авторськими правами на стару назву Avengers. Персонаж озвучує нову назву, яка “спала йому на думку”, — AvengerZ. При цьому він акцентує на літері Z, розміщеній на костюмі. В українському пабліку написали, що компанія Marvel “оскандалилась”. При цьому авторка наголосила, що подібний меседж зчитається “як підтримка війни й дій окупантів”.

“В українських соцмережах вже закликають бойкотувати кіно, у російських зараз пішла хвиля квасних ура-публікацій. Я трохи в шоці від нового Marvel, бо хоч і не знаю, що мав на увазі режисер, але вони точно мали розуміти, що це зчитається як підтримка війни і дій окупантів. Не смішно, Marvel”, — ідеться у дописі.

Під дописом — різні реакції українців. Хтось написав, що це “закономірний розвиток жанру”. Інші зауважили, що “Червоний Вартовий” — персонаж-баклан, слова якого не варто сприймати серйозно.


Fullscreen

Скандал з Marvel – допис про AvengerZ

Фото: Скриншот

Аналогічні повідомлення з’явились також у соцмережі X. Один з дописів, який з’явився 1 травня і набрав майже 200 тис. переглядів, критикують рішення Marvel з обігруванням назви AvengerZ. Автор повідомлення написав кілька гострих слів та зауважив, що росіянам такий хід дуже сподобався. Під дописом — маже сотня коментарів: люди пропонують оголосити бойкот фільму “Громовержці”, риторично питають, скільки РФ заплатили студії за пропаганду, та припускали, що автори фільму “тупі”.

Скандал з Marvel, Громовержці, AvengerZ, українці, війна, коментарі


Fullscreen

Скандал з Marvel – реакція українця на AvengerZ

Фото: скриншот

Тим часом у російських акаунтах в X — серія задоволених дописів. Громадяни РФ пишуть, начебто Marvel підтримує російське вторгнення, і тішаться, що українців розгнівала поява символу війни у кінофільмі “Громовержці”.

Скандал з Marvel, Громовержці, AvengerZ, росіяни

Fullscreen

Скандал з Marvel – росіяни радіють через надпис AvengerZ

Фото: Скриншот

Скандал з Marvel, Громовержці, AvengerZ, росіяни, війна, коментарі

Fullscreen

Скандал з Marvel – реакція росіян на AvengerZ

Фото: Скриншот

“Громовержці” (Thunderbolts) — фільм режисера Джейка Греєра, який вийшов в український кінопрокат 1 травня. Нові пригоди месників розгортаються після подій фільму “Капітана Америка 4”, коли президент Таддеус Росс перетворився у монстра, “Червоного Халка”. Сюжет Marvel полягає у тому, що збирається команда героїв, серед них — росіянин “Червоний Вартовий”. Після цього вони переживають серію пригод у протистоянні з Валентиною Аллеґрою.

Зазначимо, Фокус писав про фільм “Громовержці”, анонсуючи кращі прем’єри 2025 року. У переліку — ще 16 потенційних хітів: від нового “Хижака” до “Людини-вовка”.

Нагадуємо, у квітні на екрани вийшов фільм “Міккі-17”, враженнями про який ділилися на сайті Фокусу.



Джерело

Економіка

першими будуть реалізовані нафтогазові проєкти, — WSJ

Published

on



В межах угоди про корисні копалини між Україною і Сполученими Штатами Америки, ймовірно, першими запрацюють нафтогазові проєкти.

Про це повідомляє видання The Wall Street Journal.

Як зазначають посадовці, саме вони мають більше шансів на швидке втілення. Ці ініціативи простіше реалізувати в умовах війни. Натомість розробка родовищ рідкісноземельних мінералів ускладнюється, оскільки частина з них розташована поблизу лінії фронту.

Однак наразі є деякі бюрократичні перепони. Зокрема, перш ніж почнуться реальні інвестиції, угоду має затвердити Верховна Рада. Також потрібно створити й запустити інвестиційний фонд. Лише після цього Україна зможе залучати інвесторів до видобутку своїх природних ресурсів.

Видання називає підписання угоди дипломатичною перемогою як для України, так і для президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа. Завдяки їй американський президент може заявити, що Україна не просто отримує допомогу, а платить за неї. Видання також зазначає, що Трамп, ймовірно, продовжить обмін розвідданими з Україною.

Однак, за словами американських посадовців, частина компаній зі США може й не зважитися інвестувати через постійну загрозу російських обстрілів. Однак видання наголошує, що вигода може бути значною, адже Україна містить 20 із 50 корисних копалин, які вважаються критично важливими включно з титаном, літієм та ураном.

Нагадаємо, угода про корисні копалини була підписана в ніч на 1 травня. Повний текст угоди зі США був оприлюднений Кабінетом міністрів України того ж дня.

За інформацією видання Reuters США та Україна можуть десятиліття або більше чекати прибутку. Ключовими проблемами в отриманні доходів від проєктів, реалізованих в межах угоди про надра, є труднощі запуску нових шахт на території держави, яка постраждала від бойових дій.



Джерело

Continue Reading

Україна

СБУ затримала в Монако сина ексдиректора "Мотор Січі": у чому його підозрюють (фото)

Published

on




Служба безпеки України та Офіс генерального прокурора спільно з правоохоронцями Франції та Монако затримали сина експрезидента АТ “Мотор Січ” за розкрадання активів підприємства. Йому загрожує до 12 років.



Джерело

Continue Reading

Війна

в РФ заявили, що Україна ніколи не поверне кордони 1991 року

Published

on



В російському Міністерстві закордонних справ заявили, що Кремль ніколи не допустить повернення тимчасово окупованих територій України до кордонів 1991 року.

Заяву опубліковано на сайті МЗС РФ 1 травня.

Росіяни звинуватили Збройні сили України в обстрілі вранці 1 травня FPV-дронами “російського цивільного об’єкта” — ринку в місті Олешки на тимчасово окупованій території в Херсонській області, внаслідок якого нібито загинули та були поранені мирні люди.

“Сьогоднішня злочинна акція київських головорізів також на совісті західних спонсорів, які постачають їм озброєння і фінанси. Цілком очевидно, що за марними та безпідставними домаганнями “київського режиму” і сил, які підтримують його на Заході, на так зване відновлення України в кордонах 1991 року стоїть людожерський інстинкт винищення всього російського. Зрозуміло, Росія ніколи не допустить реалізації такого сценарію”, — написали у відомстві РФ.

Офіцер Сил оборони Херсона Руслан Михайлевський в коментарі Суспільному повідомив про атаку дронами на російських військовослужбовців у тимчасово окупованих Олешках. Пізніше в Силах оборони Херсона спростували заяви окупантів про масований удар ЗСУ по Олешках та розповіли, що внаслідок удару загинули двоє й отримали поранення п’ятеро військових РФ, а цивільне населення не постраждало.

Український журналіст Денис Казанський зазначив, що на поширеному гауляйтером окупованих територій у Херсонській області України Володимиром Сальдо відео помітно удар по групі російських військових.

“На відео добре видно, що дрон вдарив точно в групу військових, які тусувалися за ларьком. Ніхто з цивільних не постраждав і жодних 20 поранених, про які набрехав Сальдо, не було теж. А ось військові були філігранно ліквідовані, що підтвердили самі росіяни”, — написав журналіст.

OSINT-дослідники з WarArchive у своєму Telegram-каналі також зауважили, що на території ринку в Олешках серед цивільних людей знаходилися російські солдати, які прикривалися мирними людьми.

“Щоб уникнути жертв серед мирного населення, українські сили застосували FPV-камікадзе для точкових ударів. У результаті місце перебування ворога знищено, ліквідовано п’ятьох окупантів, які спокійно курили сигарети”, — написали аналітики.

Повернення окупованих територій у переговорах з РФ

Видання The Wall Street Journal (WSJ)18 квітня писало, що спецпредставник президента США з питань Близького сходу і головний перемовник у контактах з РФ щодо війни в Україні Стів Віткофф назвав роль ТОТ в мирній угоді ключовою. При цьому він припустив, що українська сторона може “менше піклуватися” про деякі окуповані території, оскільки там нібито переважає російськомовне населення. Президент України Володимир Зеленський у відповідь зазначив, що Віткофф повторює російські наративи, і наголосив, що Київ не визнаватиме тимчасово окуповані території російськими за жодних умов.

23 квітня журналісти WSJ писали з посиланням на джерела в дипломатичних колах, що влада Франції та Великої Британії готова до втрати частини територій України “де-факто” заради припинення вогню.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.