Усі новини
Віктор Розовий поранення – актор розповів про реабілітацію

Поранення актор отримав в Орлівці на Авдіївському напрямку 21 березня 2024 року. Під час бою ворожий снаряд впав біля окопу, де він перебував, і розірвався.
Український актор та військовий Віктор Розовий “відзначив” річницю свого важкого поранення. Події березня 2024 року комік пригадав в Instagram.
“Сьогодні пройшов рівно рік, як я отримав поранення, а це значить, що сьогодні у мене другий день народження. Вітайте мене”, — написав Розовий 21 березня.
Актор додав, що відновлення та прогрес у нього може відбуватись постійно і немає термінів, після яких він зупиниться, головне самому не зупинятись і працювати. Втім, поранення важке, тому й реабілітація буде довгою.
“Сьогодні я дізнався, що в першій моїй реанімації, в яку мене привезли, думали, що я не протягну і 10 днів”, — зізнався переможець рейтингу Фокусу “Українець року-2024”.
Віктор Розовий отримав поранення в березні 2024
Зірка “Ліги сміху” додав, що наразі вчиться приймати себе таким, як є. Втім, його ліві кінцівки “забули”, як виконувати певні рухи і він намагається їм все “пояснити”.
“Важко стояти, бо мене хитає, стопи вигинаються, коли стою, але це все дрібниці порівнянно з тим, що був реальний шанс забаранитись) Ну і голова шита-перешита, але головне всі труднощі плинні”, — написав Віктор Розовий.
Поранення актор отримав в Орлівці на Авдіївському напрямку 21 березня 2024 року. Під час бою ворожий снаряд впав біля окопу, де він перебував, і розірвався. Уламок пробив воїну шолом.
Віктор Розовий
“120 міна впала менше метра від мого окопу, уламок пробив сам окоп і мій шолом. У мене було уражено праву і частково ліву, півкулі мозку. Прикиньте – хедшот, а я все ж таки живий. Але є деякі нюанси. Зараз у мене геміпарез та спастичність лівих кінцівок (ліваки як завжди підводять) та зорово-просторове порушення” — говорив Розовий.
Нагадаємо, Віктор Розовий став ведучим YouTube-шоу Третьої штурмової.
Також Фокус писав про реабілітацію Віктора Розового після важкого поранення.
Усі новини
безкоштовний лайфхак із TikTok підкорює користувачів

Любителі домашнього затишку і красивих інтер’єрів відкрили для себе новий спосіб прикрасити вітальню, не витрачаючи жодної копійки. Усе, що потрібно, — це Smart TV і YouTube.
Один із найпопулярніших варіантів дрібненького трюку в TikTok показала користувачка Лара Джоанна Джарвіс, опублікувавши ролик про те, як вона увімкнула на своєму телевізорі “телеарти” в рамці.
Цей простий прийом дає змогу створити ілюзію дорогого настінного мистецтва просто на екрані телевізора.
“Якщо у вас немає естетичного телевізора, ось безплатний спосіб його “встановити”. Це миле диво! Просто трюк робить будинок у 10 разів дорожчим”, — сказала вона у відео.
Лара також наголосила, що можна змінювати рамки та зображення залежно від настрою та сезону.
Суть трюку — увімкнути на телевізорі відеозаставки з картинами відомих художників або атмосферними сценами, перетворюючи його на ефектну артінсталяцію. Такий прийом нагадує “Art Mode” від Samsung, але не вимагає купівлі дорогої моделі. Люди можуть обирати з величезного асортименту відео: від шедеврів Ван Гога і Моне до зимових пейзажів з різдвяним декором, польових квітів і мальовничих заходів сонця.
Користувачі в коментарях захоплюються знахідкою.
“Це так мило!”, “Геніально!”, “Тепер мій телевізор має вигляд як у журналі з інтер’єру”, — писали вони.
Багато хто зізнався, що регулярно вмикають заставки з фоном у вигляді дощу, джазу або тріску каміна для створення розслаблюючої атмосфери.
Раніше Фокус повідомляв, що жінка понад рік отримує тонни чужих посилок. Мешканка Сан-Хосе (США) несподівано стала “пунктом повернення” для товарів з Amazon. Її будинок завалений коробками, і посилки продовжують приходити.
Також стало відомо, що випадкова знахідка збагатила сім’ю майже на $1 млн. Мешканці Франції випадково виявили у себе вдома оригінальну скульптуру Огюста Родена, яка десятиліттями стояла у них на піаніно.
Війна
Трамп порадив Зеленському йти в наступ

Президент США Дональд Трамп під час розмови із Володимиром Зеленським 4 липня заявив, що Україна не зможе переламати ситуацію на фронті, залишаючись у обороні. Цей діалог став ключовим у налагодженні відносин між лідерами після кількох місяців напруженості.
Як повідомляє The Washington Post з посиланням неназваного українського чиновника, у телефонній розмові, що відбулася в День Незалежності США, Трамп наголосив: Україні слід перейти в наступ, оскільки лише оборонна стратегія не дозволить змінити хід війни.
The Washington Post пише, що під час розмови із Зеленським 4 липня Трамп заявив, що Україна не змінить хід війни, граючи в обороні, і їй потрібно перейти в наступ, сказав український чиновник. Коли Трамп запитав, чи може Україна бомбити Москву чи Санкт-Петербург, чиновник сказав, що Зеленський відповів: “Якщо у нас буде правильна зброя, ми зможемо”.
Після розмови з Трампом керівник Офісу президента Андрій Єрмак назвав її “найкращою з усіх”, а Зеленський, за словами джерела, погодився. Хоча в команді українського президента панував обережний оптимізм, наголошувалося, що рано робити висновки без подальших дій.
На момент публікації матеріалу пресслужби Білого дому та Офісу президента не коментували інформацію медіа про те, що Дональд Трамп рекомендував Володимиру Зеленському віддати Силам оборони наказ йти у наступ.
Як писав Фокус, після розмови Зеленського з Трампом 4 липня, удари по Росії почастішали.
Офіційні повідомлення місцевої влади та Міноборони РФ показують, що з 4 по 18 липня Москву й область атакували безпілотники 9 разів.
Нагадаємо, 17 липня українські дрони атакували місцевий хімзавод “Щекиназот” у Тульській області РФ. Губернатор Дмитро Міляєв заявив, що підрозділи ППО збили три БПЛА, на територію неназваного підприємства нібито впали уламки.
14 липня президент США Дональд Трамп розповів, як лідер РФ Володимир Путін забував про домовленості, як тільки клав слухавку. Республіканець пообіцяв поставити багато зброї в Україну та висунув Росії жорсткий ультиматум.
Усі новини
Чому не працює швидка зарядка: експерти назвали несподівану причину

Зазвичай від швидкої зарядки нашого смартфона ми очікуємо якраз того, що вона працюватиме швидко. Але якщо така зарядка справляється із завданням повільно, то у цього може бути кілька причин.
Перш за все, треба розібратися з тим, що таке швидка зарядка, пише slashgear.com. Такі зарядні пристрої здатні забезпечувати необхідну кількість енергії завдяки протоколам швидкої зарядки (USB PD, Samsung Adaptive Fast Charging або Huawei SuperCharge). Але таку зарядку підтримують не всі пристрої.
Хоча багато хто з сучасних гаджетів може підтримувати до 240 Вт з USB PD3.1, у роботі ще залишилися пристрої, випущені в ті часи, коли планка для швидкостей швидкого заряджання була ще досить низькою. Тож для початку переконайтеся, що ваш девайс підтримує швидке заряджання.
Може бути й так, що зарядка працює не так швидко, як хочеться, але річ не в ній, а в тому, що господар телефону використовує енерговитратні додатки на повній яскравості, і вони “з’їдають” заряд швидше, ніж працює зарядний пристрій. У такому разі просто залиште телефон у спокої на час заряджання.
Як розібратися зі швидкою зарядкою
Є й такі смартфони, які підтримують швидку зарядку, але не за замовчуванням. Наприклад, на деяких моделях Samsung Galaxy таку опцію треба ввімкнути самому. Ще є безліч вбудованих механізмів безпеки — наприклад, оптимізація акумулятора, яка може сповільнити заряджання пристрою в разі досягнення певного порога. Зокрема, Apple використовує оптимізоване заряджання акумулятора, коригуючи швидкість заряджання, коли ваш iPhone досягає позначки 80%. Тому врахуйте, що повільне заряджання може бути функцією, а не помилкою.
Що уповільнює зарядку
Окремо варто відзначити суто технічні несправності. На функціональність механізмів швидкої зарядки можуть вплинути фізичні пошкодження: перевірте пристрій на наявність вм’ятин, тріщин та інших дефектів. Негативну роль можуть зіграти і несправні кабелі — перегнуті, протерті або просто невідповідні. Звісно, найкраще купувати оригінальні кабелі одного й того ж виробника, щоб бути впевненим, що вони ідеально підходять для вашого пристрою.
Проблема може бути і в джерелах живлення. Так може статися, якщо ви користуєтеся неякісним подовжувачем або неефективним дорожнім адаптером живлення, який не пройшов необхідну перевірку якості. Щоб перевірити це, ви можете спробувати під’єднати пристрій до розетки безпосередньо.
Раніше Фокус писав, які пристрої не можна підключати до подовжувача. Наприклад, не слід підключати велику побутову техніку — звичайний подовжувач на таку напругу не розрахований, і це може спричинити пожежу.
Також повідомлялося про п’ять міфів про смартфон, які варто забути. Серед таких міфів було й твердження про те, що нічна зарядка телефону нібито псує батарею
-
Відбудова1 тиждень ago
Польщу на конференції з відновлення України представлятимуть шестеро міністрів
-
Війна1 тиждень ago
ЗСУ застосує першу автономну турель Sky Sentinel для знищення дронів Shahed
-
Війна1 тиждень ago
Десантники взяли в полон російського офіцера
-
Політика1 тиждень ago
Зеленський зустрівся із Келлогом у Римі
-
Події1 тиждень ago
Netflix оприлюднив новий трейлер 2 сезону серіалу «Венздей»
-
Війна1 тиждень ago
хто з чоловіків до 25 років ризикує втратити відстрочку від призову
-
Війна1 тиждень ago
Росія нарощує застосування ударних БпЛА та дронів-імітаторів під час атак на Україну
-
Політика1 тиждень ago
ЄСПЛ сьогодні оголосить рішення у справі «Україна та Нідерланди проти Росії»