Connect with us

Криминал

Бабченко іронічно пояснив, чому він підтримує Володимира Зеленського

Published

on

Аркадій Бабченко у статті, іронічно пояснив, чому він хоче, щоб у другому турі переміг Володимир Зеленський. На думку журналіста, якщо урок не був засвоєний з першого разу, то його обов’язково потрібно повторити.

За словами Аркадія Бабченко, насправді він підтримує на цих виборах не Петра Порошенка, як всі вважають, а Володимира Зеленського. Адже якщо урок не був засвоєний, значить, його потрібно повторити. Людям, судячи з усього, було мало президента Януковича, 3 втрачених областей і 5 років війни. Значить, потрібно залишатися на додаткові заняття. Обрання Зеленського президентом буде катастрофою для країни. Однак відкладена катастрофа — це ще більш страшний варіант.

Крім того, Порошенко нічого нового не пропонує – затягнути ремені, і протягом 5 наступних років знову наполегливо працювати. Зеленський ж всього лише двічі не з’явився на публіці за 2 тижні, з розумним обличчям і з вивченим заздалегідь текстом, виголошені на камери загадковим виглядом. Виходить, що для того, щоб здобути перемогу на виборах, людині треба просто нічого не робити. Бабченко нагадав – ще півроку тому він попереджав, що при всіх недоліках Порошенко, вибору в цій каденції просто немає. Тепер же журналіст просто хоче, щоб переміг Володимир Зеленський.

«>

15.04.2019
20:06
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей