Connect with us

Криминал

“Бандера — герой, і це класно, але…”: Зеленський прояснив свою позицію стосовно декомунізації

Published

on

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що позитивно ставиться до декомунізації в Україні, однак має намір змінити деякі моменти.

Зокрема, як розповів шоумен в інтерв’ю “РБК-Україна”, він хотів би, щоб вулиці називали іменами нинішніх героїв України. “У цілому, я нормально ставлюся до декомунізації.

Суспільство вибрало, і — нормально. Є незаперечні герої. Степан Бандера — герой для якогось відсотка українців, і це нормально і класно. Це один із тих людей, які захищали свободу України. Але я вважаю, що, коли ми таку кількість вулиць, мостів називаємо одним і тим самим ім’ям — це не зовсім правильно. До речі, справа не в Степані Бандері.

Я можу те ж саме сказати і про Тараса Григоровича Шевченка”, — сказав він. На його думку, сьогоднішні герої, які об’єднують країну, також заслуговують на аналогічне ставлення.

“По-різному складається життя у кожної людини. Й інколи діти, онуки видатних, великих людей залишають нашу країну з тих чи інших причин. І навіть не знають свого коріння, колись там жили і вже говорять іншою мовою. А герой — він сьогодні прославив Україну. Давайте називати вулиці іменами людей, які прославляють нашу країну, сучасниками. Усі будуть раді, всі будуть щасливі”, — запропонував Зеленський

«>

18.04.2019
08:03
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей