Connect with us

Криминал

Фінансова компанія з сумнівною репутацією знову атакує одеські заправки

Published

on

Раніше ми писали про те, що діючу мережу автозаправок «Мустанг» з восьми станцій, розташованих в Одеській області, більше двох років намагаються забрати у законних власників.

Вони зв’язують активні дії рейдерів з ТОВ «Фінансова компанія» Централ Капітал». Полювання за нерухомим майном ЧФ «Мустанг» йде за участю «чорних реєстраторів» і «опівнічних нотаріусів», дії яких фактично залишаються безкарними.

Після скасування Одеським окружним адміністративним судом 9 березня 2017 р. всіх рішень про реєстрацію права власності на нерухоме майно ПП «Мустанг», ТОВ «Ніагара» та кількох інших підприємств за ТОВ «ФК «Централ капітал» і ТОВ «Сфера бізнесу», які виграли позов підприємства прийняли рішення про продаж своїх об’єктів нерухомості ТОВ «Люнакс». Воно, у свою чергу, передало їх в іпотеку Партнерства з обмеженою відповідальністю «Серфінг Сістемс ЛП».

Однак 04.04.2017 року ТОВ «Люнакс» дізналося, що належне йому нерухоме майно зареєстровано за ТОВ «Мегатрейд 2017», яке стало власником на підставі договорів купівлі-продажу, яких ТОВ «Люнакс» в особі директора Бевзюк Тетяни Михайлівни не укладало. Загальні збори засновників товариства в особі Кульбаки Антона Валерійовича, Бевзюк Тетяни Михайлівни та Фролівського Геннадія Георгійовича нікому дозволу на відчуження спірного майна не надавала і не уповноважував на це жодна особа.

Виявивши зазначені факти, ТОВ «Люнакс» звернулося в правоохоронні органи та до суду. За даним фактом Малиновським відділом поліції р. в Одесі ГУНП в Одеській області, а також Управлінням СБУ в Одеській області були порушені кримінальні провадження.

При проведенні оперативно-розшукових заходів під час досудового розслідування було встановлено, що за адресою реєстрації ТОВ «Мегатрейд 2017» р. в Дніпро, по вул. Набережна, 108, кв. 84 такої юридичної особи не існує і ніколи не існувало, як не існує і квартири № 84. Також встановлено, що директор і засновник ТОВ «Мегатрейд 2017» Бушанський Роман Олегович за адресою р. Дніпро, вул. Травнева, 22 ніколи не жив і не живе. Козаків А. В. діяв нібито від імені ТОВ «Люнакс» на підставі довіреності, посвідченої нотаріусом р. Москви Руденко Л. П. 10.03.2017, якої насправді не існує. РНОКПП Казакова А. В., (2711000116), який він пред’явив нотаріуса, насправді належить громадянину України Легуши Владиславу Павловичу 23.03.1974 р., проживає в м. Суми. У відтиску печатки ТОВ «Люнакс на договорах була допущена помилка у коді підприємства. Тобто всі документи були грубо підроблені.

Далі, 03.04.2017 року, на підставі теж підробленого ухвали слідчого судді Приморського районного суду р. Одеси Деруса А. В. зареєстровано обтяження спірного нерухомого майна. В провадженні суду справи такого не було, а сам суддя Дерус А. В. на дату, яка вказана в постанові, перебував у відпустці.

В ході спроби здійснити виїмку оригіналів договорів купівлі-продажу та документів, що стали підставою для їх укладення, виявилося, що нотаріус Павловська Р. А. нібито віддала всі документи, на підставі яких були здійснені оспорювані реєстраційні дії, особі по імені Одеський Роман Миколайович. Нотаріус надала копії постанови Приморського районного суду р. Одеси від 03.04.2017 року по справі про вилучення оригіналів документів, копію опису вилучених документів та копію протоколу доступу до речей і документів. Насправді, як і попередню постанову, постанову про вилучення документів також було підробленим. Так чи інакше, але з вини Павлівської Р. А. зазначені документи на даний момент втрачено.

В подальшому ТОВ «Мегатрейд 2017» уклав договір оренди на все нерухоме майно з МПП «АБ «Лексус» (код ЄДРПОУ 30542908). 23 травня 2017 р. МПП «АБ «Лексус» на підставі цього договору оренди, при підтримці великої кількості невстановлених осіб у камуфляжній формі, намагався вторгнутися в приміщення автозаправних станцій. За даним фактом Чорноморським відділом поліції було порушено кримінальне провадження.

Продовження слідує…

«>

09.04.2019
19:43
Источник

Continue Reading
Click to comment

Культура

Судьбу памятника Екатерине в Одессе решат общественные слушания

Published

on

В Одессе состоится общественное обсуждение дальнейшей судьбы памятника «Основателям Одессы», расположенного на Екатерининской площади в центре города. Мероприятие пройдет под руководством управления по объектам культурного наследия Одесского городского совета в форме интернет-конференции 19 сентября в 12.00.
С учетом предложений, полученных по результатам общественного обсуждения, в период с 20 сентября 2022 года по 20 октября 2022 года включительно будет проводиться электронный опрос территориальной громады Одессы по данному вопросу с использованием вебпортала «Социально активный гражданин» Одесского городского совета.
Напомним, недавно на президентском портале было размещено несколько петиций с требованием снести монумент. Президент рассмотрел эти предложения и заявил, что судьбу памятника должны решать городские власти Одессы.

Continue Reading

Регион

В нацпарке «Тузловские лиманы» высохли уникальные озера

Published

on

В Национальном природном парке «Тузловские лиманы» в Одесской области практически высохли уникальные мелкие внутренние озера, названные в честь академика Ювеналия Зайцева.

Об этом сообщил бывший руководитель нацпарка эколог Иван Русев.

Причиной высыхания озер стало то, что в этом году вода в лиманы почти не поступает извне.

«Не было и стока пресной воды по малым рекам в лиманы. К тому же в этом году уровень воды в реке Дунай крайне низок за последние десятилетия, поэтому вода в лиманы Джантшейский и Малый Сасык тоже оттуда не поступает и не пополняет озера», – объясняет Русев.
По его словам, сейчас «совсем» не поступает вода и из Черного моря в Тузловские лиманы. Помимо влияния военных действий на отсутствие водообмена одной из причин Русев также назвал тот факт, что администрация области не предоставила рыбакам разрешения открыть пропасть за собственные средства.
«Одесская ОГА, а именно заместитель главы ОГА Олег Муратов и Департамент экологии ОГА Павел Буланович противозаконно блокировали выдачу разрешений местным рыбакам, которые готовы были за свои средства сделать такую ​​важную природоохранную работу, о чем я писал раньше и открыть пропасть. Но этого не произошло» , – подчеркивает сотрудник Национального парка.

В результате испарения воды из лиманов на фоне отсутствия водообмена привело к полному высыханию заповедных озер, где были сосредоточены уникальные птичьи «садики» галагазов (род уток), говорит Русев.

Национальный парк «Тузловские лиманы» — природоохранная территория в Украине на территории Белгород-Днестровского района Одесской области.

Continue Reading

Культура

На одесской дискотеке благотворительно повеселились

Published

on

В Одессе разгорелся скандал вокруг случаев нарушения комендантского часа развлекательными заведениями. Наибольший резонанс вызвала дискотека в клубном отеле М1 на Ланжероне, видео с которой появилось в соцсетях ее участников. Шум и веселье многие сочли опасными и неуместными во время войны, когда в Одессе страдают переселенцы, в госпиталях лежат раненые, а Николаев ежедневно бомбят ракетами оккупанты.

Ситуация привлекла внимание военной администрации. О том, как поступили с нарушителями, рассказал спикер главы Одесской военной администрации Сергей Братчук.

Он заявил, что и персонал клуба и все посетители поняли, что они нарушили правила, поэтому принесли свои извинения и все вместе решили предоставить финансовую помощь подразделениям Вооруженных сил Украины. Братчук подчеркнул, что ни одного исключения для нарушителей комендантского часа, кто бы это ни был или правил в работе данных клубов, не будет.
Между тем в анонимных телеграм-каналах города появилось заявление одного из сотрудников клуба, который утверждает, что все это ложь, и на самом деле никто не был наказан. Также он написал, что никакие средства на ВСУ в клубе не собирались. Дискотека изначально была организована якобы с благотворительной целью, но кому конкретно и какая часть от собранных с отдыхающих средств уйдет — неизвестно.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.