Connect with us

Криминал

Харківський поліцейський співпрацював з російськими спецслужбами

Published

on

В квартирі зловмисника знайшли також велику кількість речей антиукраїнського змісту, пропаганди «Новоросії», «Харківської народної республіки» та ідей «русского мира».

9 квітня СБУ затримала працівника Головного управління Нацполиции в Харківській області, якого підозрюють у співпраці з ГУ Генштабу Збройних сил РФ. Про це 11 квітня повідомили у прес-службі СБУ.

За інформацією відомства, харківського поліцейського завербував кадровий офіцер ГУ ГШ Збройних сил РФ, коли той перебував у Білгороді. Російський розвідник знаходився в Луганській і Донецькій областях у складі оперативних груп Головного розвідувального управління Генерального Штабу Російської Федерації.

«Російський розвідник активно формував агентурні мережі з громадян України для того, щоб вони виконували різного роду розвідувально-підривні завдання проти нашої держави», — зазначив представник департаменту контррозвідки Служби безпеки України Володимир Настюк.

Український поліцейський і російський розвідник при агентурних контактах використовували програми шифрування електронних повідомлень, а також особисто зустрічалися на території Білгородської області у вихідні дні. Як зазначили в СБУ, такі поїздки харківський правоохоронець приховував від оточення і говорив, що їздить до родичів.

Під час обшуку в квартирі зловмисника знайшли магнітні носії інформації з грифом обмеження доступу, комп’ютер, на якому обробляли, зберігали і передавали інформацію.

Харківський поліцейський передавав російському розвіднику інформацію про склад сил, які залучають до виконання завдань територіальної оборони, комплектації частин служби охорони порядку і безпеки мобілізаційними ресурсами, мобілізаційні плани спеціалізованих формувань Національної поліції, а також про патріотично налаштованих жителів Харківського регіону.

Наразі затриманому оголошено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України. Триває досудове розслідування.

«>

11.04.2019
16:52
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей