Connect with us

Криминал

Хто отримає прямий доступ до країни в разі перемоги Зеленського: таємні переписки команди Зе

Published

on

Володимир Зеленський майже не з’являється перед виборцями, спілкуючись з ними через відеоролики. Однак за два дні до виборів, він все таки представив свою команду. Щоправда, це – лише «фасадні обличчя».

Про це йдеться у журналістському розслідуванні «Зе-телеграм: таємні переписки команди Зеленського. Наші гроші» bihus.info. (Відео розслідування скрізь видаляли, але через дві години журналістам все-таки вдалось провести онлайн-трансляцію розслідування та завантажити відео у мережу.)

«Нам до рук потрапили копії переписок працівників штабу Володимира Зеленського. Вони дають розуміння того, що штаб Зеленського працює під керівництвом зовсім інших людей. І саме вони мають шанси в майбутньому обіймати високі посади і фінансові потоки», — йдеться у розслідуванні.

Так, журналісти розповідають про листування штабістів Зеленського: «Їхні діалоги дають розуміння того, хто насправді приймає рішення в штабі Зеленського і дають можливість встановити тих, хто отримує прямий доступ до країни в разі його перемоги».

Більше про розслідування можна дізнатися у відео: 


«>

19.04.2019
14:23
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей