Connect with us

Криминал

Як влада і керівництво ДП «Антонов» зруйнували авіабудівну галузь України

Published

on

Після проведення випробувань цей літак буде використовуватися для запуску в космічний простір від однієї до трьох ракет з супутниками на борту.

Аналогічні системи «Світязь» і «Оріль» були розроблені в Україні на базі літака Ан-225 ще на початку 1990-х років, але так і не отримали подальшого розвитку. Автор звертався до високопоставлених чиновників просувати зазначені українські розробки, але вони, як правило, не реагують на такі пропозиції.

Це пов’язано з тим, що після «помаранчевої» революції 2005 року посада генерального конструктора АНТК ім. О.К. Антонова, а потім і президента ДП «Антонов» або продавалася чиновниками за великі гроші або керівництвом країни призначалися ставленики для «годування». 

Так в 2010 році, щоб залишитися на посаді, президент і генеральний конструктор ДП «Антонов» заплатив разово Прем’єр-Міністру України Азарову М.Я. 5 млн. доларів, а потім щомісяця сплачував по 0.6 млн. доларів (ці цифри незалежно один від одного назвали мені депутат П. і один з керівників СБУ). Зрозуміло, що президент ДП «Антонов» клав собі в кишеню значно більше. 

У 2015 році на посаду президента ДП «Антонов» Президент України Порошенко П.О. призначив колишнього депутата БПП автодилера Гвоздьова М.О. Також на керівні посади на підприємство призначили своїх ставлеників і керівники РНБО: секретар і його перший заступник. Головне завдання цих ставлеників — викачувати кошти з ДП «Антонов» для своїх начальників і для себе, а не створювати літаки і зберегти авіаційну галузь України. 

На посаду одного з віце-президентів був призначений виробник одноразового посуду С. Семівонік. 

За вищенаведеної довіреності вивели у державного підприємства «Антонов тільки за один рік близько 50 млн. доларів (див. Сайт Авіапорт. АНТК ім. Антонова перевірили на кошти. Конференції с. 737). 

Зустрів нещодавно знайомого з бухгалтерії ДП «Антонов» і ось що він мені розповів. Знайшли папір, як віце-президент ставленик Т. вивів з підприємства 4.5 млн. євро. Цей же ставленик уклав договір на оновлення програмного забезпечення для бухгалтерії на 60 млн. гривень. Коли спочатку мій знайомий мене запитав мене, скільки коштують такі програми, то я сказав «ну 600 тис. гривень, а якщо купувати, умовно, в Ілона Маска то 6 млн. гривень». Виявилося, що я не знаю апетитів цих ставлеників. 

Я неодноразово звертався до вищого керівництва країни щодо збереження авіаційної галузі України та для прикладу наведу один лист, яке я, швидше, направив для «приколу»: [email protected] 4.10.2018 р 

Першому заступнику секретаря РНБО Гладковському О.В.

Шановний Олег Володимирович! 

Я звертався до Вас листами в 2016 році де писав про кризовий стан авіаційної галузі України, а також з проханням допомогти мені повернутися працювати на ДП «Антонов». Отримав відповідь від керівників ДП «Укроборонпром», що на ДП «Антонов» нова команда менеджерів яка виведе галузь з кризи. 

Але сталося не так як гадалося. В Україні перестали виробляти літаки, відсутні замовлення на українські літаки і не ведеться ніяка виробнича діяльність, крім підписання декларативних меморандумів і піару в українських ЗМІ. А ДП «Антонов» нічого не створює і не виробляє, крім технічного обслуговування, і просто проїдає валютні доходи авіакомпанії «Авіалінії Антонов». ХГАПП практично банкрут. 

Так звані нові літаки-демонстратори Ан-178 і Ан-132D є модифікаціями старих літаків Ан-148 і Ан-32. Вони значно поступаються по характеристикам своїм західним аналогам і, головне, що на них немає покупців. 

За останні 3 роки змінилося 4 президенти на ДП «Антонов». Жоден з них не виконав свої обіцянки. У дорожніх картах цих керівників простежується певна закономірність: кожен новий керівник розповідав про свою стратегію і плани, причому вони кардинально відрізнялись один від одного. Але всі вони жодним чином не спрямовані на збереження авіабудівної галузі Україні. 

Зараз в ДК «Укроборонпром» нове керівництво. Але ні Букін П.Ю. ні Пащенко А.Ю. не є спеціалістами в області літакобудування і не розуміють що потрібно робити на ДП «Антонов», а тому пустили все на самоплив. Так призначення нових президента Донця А.Д. і його першого заступника Шмирьова В.Ф. на ДП «Антонов» провели не за професійним рівнем, а за рішенням НТС підприємства. Самі собі вибирають зручних, а не професійних і ефективних для збереження авіабудівної галузі. 

Але ж головний напрямок діяльності подібних ДП «Антонов» підприємств в світі — це створення, виробництво і продаж літаків! А на сьогоднішній день такі фахівці в вищому керівництві підприємства відсутні! 

Змінюються тільки президенти. А більша частина верхівки керівників і частина команди колишнього «генерального конструктора» Ківи Д.С., які розвалили галузь, залишаються на своїх місцях. Єдине чим вони керуються в своїй діяльності — це тільки як довше зберегти себе на високооплачуваною керівній посаді і контролювати фінансові потоки. 

Складається враження, що керівництво ДП «Антонов» не зацікавлене в створенні нових літаків і їх серійному виробництві і перед ними не стоїть таке завдання. Незалежно від того, чи будуються чи продаються українські літаки чи ні, вони отримують величезні (200000-460000 гривен на місяць) зарплати за рахунок доходів авіакомпанії і літають на різні міжнародні виставки разом з секретарками для променаду. Так навіщо їм ще напружуватися? 

Тому вони розповідають в ЗМІ казки керівництву і громадянам України в репортажах з виставки Фарнборо-2018 про нереальні характеристиках неіснуючого літака Ан-188, про якісь міфічні літаки Ан-1Х8 NEXT, про замовлення на літак-напівфабрикат Ан-178 від Азербайджану, Китаю, ОАЕ і про спільне будівництво електричних і гібридних ЛА з якоюсь конторою зі Швейцарії. А також про те, що Боїнг буде поставляти запчастини на літаки «Антонов». Це аналогічно тому, як би на вітчизняний автомобіль Ланос поставляв запчастини Мерседес!? 

Шановний Олег Володимирович! 

Прошу Вас втрутитися та навести лад з призначенням професійного керівництва на ДП «Антонов» і дивізіон авіабудування в складі ДК «Укроборонпром». 

З повагою, Анатолій Григорович Вовнянко, провідний конструктор в службі літака Ан-70 1982-1985 р.р., керівник служби провідних конструкторів по літаку Ан-225 1985-1989 р.р., заст. Головного конструктора по літаках Ан-225, Ан-325 і авіаційно-космічних систем 1989-1991 р.р., з заст. Головного конструктора по літаках Ан-124, Ан-124-100, Ан-225 і їх модифікацій, а також авіаційно-космічних систем 1994-2008г.г. 

Як мені розповіли, Гладковський-Свинарчук сильно лаявся, коли отримав цей лист. Я не буду приводити дуже довгу і порожню відповідь (як і всі попередні) на моє звернення, тому що це стандартна відписка представників нинішньої влади.
Які зараз досягнення в області авіації демонструє українська влада. 

 

Коли інші країни демонструють величезні досягнення в авіа-і ракетобудуванні, вивченні планет сонячної системи, інтернеті і т.д. і т.п. нинішня українська влада демонструє в Європі тінь літака Ан-225 створеного 30 років тому в СРСР. Напевно, таке досягнення може вразити тільки уяву порохоботов!

«>

17.04.2019
19:31
Источник

Continue Reading
Click to comment

Культура

Судьбу памятника Екатерине в Одессе решат общественные слушания

Published

on

В Одессе состоится общественное обсуждение дальнейшей судьбы памятника «Основателям Одессы», расположенного на Екатерининской площади в центре города. Мероприятие пройдет под руководством управления по объектам культурного наследия Одесского городского совета в форме интернет-конференции 19 сентября в 12.00.
С учетом предложений, полученных по результатам общественного обсуждения, в период с 20 сентября 2022 года по 20 октября 2022 года включительно будет проводиться электронный опрос территориальной громады Одессы по данному вопросу с использованием вебпортала «Социально активный гражданин» Одесского городского совета.
Напомним, недавно на президентском портале было размещено несколько петиций с требованием снести монумент. Президент рассмотрел эти предложения и заявил, что судьбу памятника должны решать городские власти Одессы.

Continue Reading

Регион

В нацпарке «Тузловские лиманы» высохли уникальные озера

Published

on

В Национальном природном парке «Тузловские лиманы» в Одесской области практически высохли уникальные мелкие внутренние озера, названные в честь академика Ювеналия Зайцева.

Об этом сообщил бывший руководитель нацпарка эколог Иван Русев.

Причиной высыхания озер стало то, что в этом году вода в лиманы почти не поступает извне.

«Не было и стока пресной воды по малым рекам в лиманы. К тому же в этом году уровень воды в реке Дунай крайне низок за последние десятилетия, поэтому вода в лиманы Джантшейский и Малый Сасык тоже оттуда не поступает и не пополняет озера», – объясняет Русев.
По его словам, сейчас «совсем» не поступает вода и из Черного моря в Тузловские лиманы. Помимо влияния военных действий на отсутствие водообмена одной из причин Русев также назвал тот факт, что администрация области не предоставила рыбакам разрешения открыть пропасть за собственные средства.
«Одесская ОГА, а именно заместитель главы ОГА Олег Муратов и Департамент экологии ОГА Павел Буланович противозаконно блокировали выдачу разрешений местным рыбакам, которые готовы были за свои средства сделать такую ​​важную природоохранную работу, о чем я писал раньше и открыть пропасть. Но этого не произошло» , – подчеркивает сотрудник Национального парка.

В результате испарения воды из лиманов на фоне отсутствия водообмена привело к полному высыханию заповедных озер, где были сосредоточены уникальные птичьи «садики» галагазов (род уток), говорит Русев.

Национальный парк «Тузловские лиманы» — природоохранная территория в Украине на территории Белгород-Днестровского района Одесской области.

Continue Reading

Культура

На одесской дискотеке благотворительно повеселились

Published

on

В Одессе разгорелся скандал вокруг случаев нарушения комендантского часа развлекательными заведениями. Наибольший резонанс вызвала дискотека в клубном отеле М1 на Ланжероне, видео с которой появилось в соцсетях ее участников. Шум и веселье многие сочли опасными и неуместными во время войны, когда в Одессе страдают переселенцы, в госпиталях лежат раненые, а Николаев ежедневно бомбят ракетами оккупанты.

Ситуация привлекла внимание военной администрации. О том, как поступили с нарушителями, рассказал спикер главы Одесской военной администрации Сергей Братчук.

Он заявил, что и персонал клуба и все посетители поняли, что они нарушили правила, поэтому принесли свои извинения и все вместе решили предоставить финансовую помощь подразделениям Вооруженных сил Украины. Братчук подчеркнул, что ни одного исключения для нарушителей комендантского часа, кто бы это ни был или правил в работе данных клубов, не будет.
Между тем в анонимных телеграм-каналах города появилось заявление одного из сотрудников клуба, который утверждает, что все это ложь, и на самом деле никто не был наказан. Также он написал, что никакие средства на ВСУ в клубе не собирались. Дискотека изначально была организована якобы с благотворительной целью, но кому конкретно и какая часть от собранных с отдыхающих средств уйдет — неизвестно.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.