Connect with us

Криминал

Кабмін змінив правила формування тарифів

Published

on

Кабінет міністрів затвердив зміни до постанови № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», згідно з яким змінено порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Такі нові підходи до розрахунку комунальних тарифів були розроблені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, – повідомляє New format.

Відповідно до внесених змін, тарифи на послуги ЖКГ повинні розраховуватися на підставі економічно обґрунтованого рівня, який включає собівартість ресурсу (наприклад, газу або електроенергії) і витрати комунальних підприємств. Також тарифи можуть бути переглянуті кілька разів на рік.

При розрахунку тарифів не будуть враховуватися поточні витрати на ремонт мереж або установки лічильників. Очікується, що нові підходи до розрахунку тарифів зміцнять платіжну дисципліну споживачів. Однак позначаться на самій вартості комунальних послуг – поки не зрозуміло.

«>

14.04.2019
18:46
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей