Connect with us

Криминал

Касьянов: Зеленський – наркоман. Ну, припустимо. І що? Чим Зе-наркоман гірше-олігарха?

Published

on

Після того, як Володимир Зеленський відмовився повторно пройти тест на наявність наркотичних речовин в крові, набагато жвавіше заговорили про те, що таки і правда шоумен – наркоман. Це може бути правдою, але навіть, якщо так, то незрозуміло, чим Зе-наркоман гірше Порошенко-олігарха.

Про це у своєму блозі пише військовий волонтер та блогер Юрій Касьянов.

Він зазначає, хоч би і наркоман. Талановитий артист-наркоман викликає в тисячу разів більше поваги, ніж злодій-пуританин. Всі помітили, як часто страшенні негідники і запеклі злочинці бувають прихильниками здорового способу життя, підтримують спорт, ходять в церкву, і куполи наколюють на грудях. Взяти того ж Наріка. Душогуб, але ж з Томосом. Той же Порошенко прибрав до своїх рук майже всю солодку галузь України і обібравши маленьких українців.

За словами Касьянова, перш ніж кинути в когось камінь, потрібно подивитися на себе. Якщо хтось курить, випиває час від часу, то, виходить, нічим не краще Зеленського з Порошенком. Адже тютюнопаління – теж наркоманія, і алкогольне сп’яніння мало чим відрізняється від істинно наркотичного. А, якщо вірите в доброго царя Зе або Порошенко – чистого-пречистого, віруючого, не п’є і не палить, країну захищає і роздає гроші – ви наркоман подвійно. Читайте також – Порошенко вирішив провчити Зе.

«>

10.04.2019
20:07
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей