Connect with us

Криминал

Комедія поганого смаку: що не так зі спорами Зеленського і Порошенко

Published

on

Все те, що відбувається в батлі між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенко не має нічого спільного з політикою, це – шоу.

Таку думку висловив медіаексперт, політтехнолог Олексій Ковжун.

«Що вдалося зробити Зеленському, на мій подив і засмучення, — йому вдалося витягнути чинного президента в простір шоу з жартами в стилістиці молодших класів.

Замість того щоб обговорювати програми, що ми робимо з війною, безпекою, економікою, що в загальному-то прийнято обговорювати в політичному середовищі, ми обговорюємо той чи лікар, чи довіряють лікарю, а чому він не здав волосся? Ми виявилися втягнутими в комедію поганого смаку, коли ти чекаєш, що зараз хтось посковзнеться на банановій шкірці і отримає стусана від Чарлі Чапліна», — переконаний експерт.

За його словами, те, що відбувається між Порошенком і Зеленським — яскраві спроби привернути увагу, які не мають нічого спільного з політикою.

«При цьому у кожного фан-клубу є можливість сказати, що мій прав, тому що фан-клуб Зеленського вважає, що він красень, і все одно останнє слово за ним, а фан-клуб Порошенко каже: «Ну, наш-то справжній державник, йому головне провести змістовні дебати, і він готовий хоч на стадіоні, хоч будь-якого числа».

І це все не має відношення до політики. Це все має відношення до шоу-бізнесу. Зрозуміло, що в політиці є елементи шоу-бізнесу: людей треба зацікавити, надати свої тези в яскраву упаковку, привернути увагу, але це елементи, а не суть. Шоу-бізнес підміняє політику», — підсумував Ковжун.

«>

14.04.2019
18:27
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей