Connect with us

Криминал

Медійники зазивали Зеленського і Порошенка прийти на дебати 19 квітня

Published

on

Представники українських медіаорганізацій зазивали кандидатів, які вийшли до другого туру президентських виборів, взяти участь у теледебатах 19 квітня у студії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

«Саме такі дебати за кошти державного бюджету передбачені статтею 62 Закону «Про вибори президента України». Шоу на «Олімпійському» стадіоні ми вітаємо як одну з можливих форм агітації кандидатами. Але воно не може замінити офіційних дебатів з чітко визначеними правилами їх проведення», – йдеться в заяві, поширеній медіаорганізаціями.

«Це буде останнім шансом для кандидатів окреслити плани на майбутнє та змістовно представити власне бачення розвитку країни.

Будь-які аргументи щодо відмови участі в офіційних дебатах ми будемо вважати неприпустимими для демократичної держави», – вказано у спільному зверненні кількох організацій, серед яких Незалежна медійна рада, «Інтерньюз-Україна», «Детектор медіа», «Інститут масової інформації» та інші.

Відповідно до закону про вибори президента України, в останню п’ятому ятницю перед днем повторного голосування, 19 квітня, теледебати між кандидатами мають відбутися в студії Національної суспільної телерадіокомпанії України.

«>

10.04.2019
19:35
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей