Connect with us

Криминал

«Мені комфортно в Росії»: голлівудська зірка замахнулася на російське громадянство

Published

on

Голлівудський актор Ерік Робертс, брат знаменитої зірки фільму «Красуня» Джулія Робертс, раптово загорівся бажанням отримати російське громадянство, але з певною умовою.

Робертс зізнався, що відчуває себе комфортно в Росії, йому подобаються росіяни, яких він порівняв чомусь з американцями, але отримати паспорт він погодився б тільки за умови можливості подвійного громадянства. Він знайшов багато спільного між Росією і Америкою, і загорівся бажанням здобути ще один документ про громадянство.

«Я люблю Росію і росіян. Тут люди, як у Сполучених Штатах — всі мають такий же гумор і відношення, таку ж любов до життя. Це так по-американськи. І Америка — така російська для мене. Мені дуже комфортно в Росії. Люди такі ж доброзичливі, як в Америці. Я б хотів мати російське громадянство, тільки якщо є можливість мати подвійне громадянство. Тому що я дуже люблю мою країну», — зізнався Ерік.

Цікаво, що в минулому році Роберт приїжджав на щорічний фестиваль Bridge of Arts в Ростові зі своїм фільмом «Бандити з Беверлі-Хіллз» і став головою журі конкурсу.

Тоді він згадав, як уперше приїхав в РФ в 1993 році і побачився з режисером Андрієм Кончаловським, з яким був знайомий до цього. Вже тоді Росія здалася йому схожою на США.

«Мене вразило, як сильно ваша країна опинилася схожа на Америку. У Росії я відчував себе королем — всі мене впізнавали» — пригадав актор.

Розмірковуючи про співпрацю США і РФ, Робертс зазначив, що «все псують політики».

«У російських людей здорова енергетика. Ви відрізняєтеся виключної, я б сказав, жорсткої чесністю, що мені подобається», — констатувала знаменитість.

«>

12.04.2019
19:59
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей