Connect with us

Криминал

Неповага до народу: Порошенко хоче, щоб Зеленський пояснив, чому його підтримують російські політики

Published

on

Кандидату в президенти Володимиру Зеленському варто було б розповісти, чому його підтримують російські політики і втекли з країни діячі часів президентства Віктора Януковича. Так вважає президент України Петро Порошенко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Мені не подобається, коли у нас все, починаючи від Жириновського і закінчуючи Азаровим, починаючи від Януковича і закінчуючи Зюгановим підтримують президента моєї країни. Мені це не подобається. Але я нікого не звинувачую — я вважаю, що цю ситуацію міг би пояснити сам кандидат. Але чомусь він цього не робить. Я не вважаю, що це дуже добре. Це неповага не до Порошенко… Це неповага до народу, до виборців», — сказав Порошенко.

При цьому він підкреслив, що ситуація, коли у виборах бере участь «віртуальний кандидат» небезпечна для країни.

«Мені не подобається, коли замість участь у дебатах у нас віртуальний кандидат… Оскільки, коли кандидат миготить на екранах, але нічого не говорить, для більшості – це просто сюжет з фільму «Слуга народу». Але ми ж обираємо не Голобородько ми обираємо президента України», — додав він, уточнивши, що хотів би знати про погляди Зеленського з ключових питань внутрішньої та зовнішньої політики.

«>

14.04.2019
15:14
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей