Connect with us

Криминал

Перша українська бетонна дорога має 28 років гарантії, – Омелян

Published

on

На трасі Дніпро-Решетилівка здано в експлуатацію першу бетонну ділянку протяжністю 1,7 кілометра з гарантією на 28 років.

Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю виданню delo.ua.

“Не забуваємо про дорогу Дніпро-Решетилівка, на якій днями здали першу бетонну ділянку протяжністю приблизно 1,7 км. Це ділянка дороги дуже гарної якості з гарантією на 28 років. Це рекорд для України. Раніше в Україні так не будували. Бетонна Варшавська траса була побудована за зовсім іншими параметрами”, – сказав Омелян, відповідаючи на питання про плани ремонту доріг на 2019 рік. 

За його словами, в поточному році протяжність відремонтованих доріг в Україні залишиться “в межах 2018 року”.

“Не дивлячись на всі політичні ризики, я радий, що Державний дорожній фонд встояв, і його робота триває. Це ефективний інструмент. Ми довели його життєздатність”, – заявив міністр.

Крім того, зазначив він, ефективно працює децентралізація.

“У 2019 році практично кожна область отримала від 400 млн грн і більше на місцеві дороги. Всього на дороги, якими займається обласна влада, виділено 15 млрд грн”, – уточнив Омелян.

Говорячи про ключові траси, керівник міністерства акцентував увагу на продовженні проекту Go Highway.

“Це дорога, яка повинна з’єднати чорноморські порти в Україні та балтійські в Польщі. На цей проект виділено 4 млрд грн в цьому році”, – сказав міністр.

Крім цього, зусилля концентруються на спорудженні бетонної дороги Кропивницький-Миколаїв. Також один мільярд гривень виділяється на бетонну дорогу Н-14 Запоріжжя-Маріуполь; цей проект планується завершити в 2020 році.

Крім того, один мільярд гривень буде витрачено на дорогу Р-51 Павлоград-Лозова.

«>

19.04.2019
20:52
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей