Connect with us

Криминал

«Підтримка без любові»: ведуча ТСН виступила з несподіваною заявою про президентські вибори

Published

on

Відкрито заявила про підтримку нинішнього президента Петра Порошенка ведуча ТСН на телеканалі «1+1» Юлія Бориско на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook уточнила свою позицію.

За її словами, вона готова голосувати за Порошенка «в значенні «за проукраїнську Україну» – з повагою до його світлій стороні».

«Однак, як і раніше, це без любові (з-за своєї темної сторони він не зміг її заслужити)», – зазначила журналістка. Крім того, Бориско підкреслила, що її слова про підтримку одного з кандидатів у президенти не мають відношення до політичної цензури.

«Так хочеться дати порохоботам по яй… руках. Чуваки, ви не сприяєте справі державної ваги!», – написала вона, додавши, що подразумевает2 прив’язку її заяви до новин 2004 року про звільнення сімох журналістів за цензуру. Юлія Бориско підкреслила, що це «маніпуляція порохоботов, яка спрямована на емоційну реакцію без прочитання далі заголовка».

«Я продовжую залишатися провідною ТСН. Готуюся до ефірів та марафонах. Я – в числі десятків людей, які мають власні високі стандарти і, якщо треба, борються за них. Ми не розпадаємося на однакових і звільнених», – підсумувала вона.

«>

15.04.2019
10:04
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей