Connect with us

Криминал

Почне з України: Турчинов попередив ЄС про велику війну Росії

Published

on

Росія активно веде підготовку до великої континентальної війні в Європі, початок якої може розгорнутися в Україні.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на Київському форумі безпеки.

«Ми бачимо, що в останні роки швидко будується військова інфраструктура вздовж українського кордону», — заявив Турчинов у своєму виступі. Він підкреслив, що мова йде про мільярдні ресурси, які вкладаються у воєнні та інфраструктурні проекти, такі, як аеродроми, військові бази, сховища техніки.

«На сході нам протистоїть 8-я армія Південного округу, на півночі — 20-я армія Західного округу. Це росіяни вважають недостатнім. Вони тримають в резерві 1-ю танкову армію, 49-ма і 58-ма загальновійськові армії. І цього замало», — сказав Турчинов.

У разі настання Росія має намір застосувати 6-ю і 4-ю армії Повітряно-космічних сил, додав секретар РНБО.

«Вони розташували вздовж нашого кордону вісім ракетних бригад. Для наступу на можливе театрі військових дій в Україні готуються чотири дивізії і п’ять бригад повітряно-десантних військ, п’ять бригад і один полк морської піхоти. І навіть цей ресурс Росія вважає недостатнім. У Південному військовому окрузі почалося формування шести резервних так званих козацьких дивізій», — сказав Турчинов.

«І я ще не назвав потужний Чорноморський флот, Каспійську флотилію, яку можуть використовувати для проведення військових дій в Азовському і Чорному морях. Я не назвав 22-й армійський корпус, який знаходиться в Криму і готовий проводити бойові дії на півдні нашої країни», — додав він.

«Росія готується до повномасштабних бойових дій, повномасштабної континентальної війні в Європі. І перший плацдарм, який вони будуть намагатися взяти, — це наша країна, наша Україна», — переконаний Турчинов.

Секретар РНБО поскаржився, що на тлі такої потужної загрози європейські країни намагаються вести бізнес з Росією, як зазвичай.

«>

11.04.2019
14:22
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей