Connect with us

Криминал

Порошенко розповів, що обговорював з Меркель і Макроном

Published

on

Президент України Петро Порошенко розповів, що канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Емманюель Макроном говорив про способи припинення війни на Донбасі і звільнення полонених.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу «Інтер».

«Я можу зазначити, що перше питання, яке піднімав на переговорах з лідерами Європи був встановленням миру. Світу були присвячені координація наших дій і ми отримали абсолютно чітке повідомлення, що відразу після мого переобрання у нас відкривається режим припинення вогню, який буде присвячений Великодню і будуть донесені сигнали до російської сторони про те, щоб це створило ті умови, щоб відразу після президентських виборів приступити до серйозних переговорів у нормандському форматі для забезпечення мирного процесу», — сказав він.

Він додав, що говорив з європейськими лідерами щодо звільнення заручників.

Під час розмови з Макроном про заручниках акцентовано увагу співрозмовника на долю журналіста Романа Сущенко.

«Ви знаєте, що він працював у Парижі, що перша леді Франції дбала про його долю. … Ми чітко скоординували і ці кроки», — додав він.

В обох столицях, за словами глави держави, дано відповідні доручення. Починається підготовка до саміту в рамках Нормандського формату.

Крім того, Меркель і Макрон, говорить Порошенко, відзначили демократичність і хорошу організацію виборчого процесу в Україні.

«>

13.04.2019
06:13
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей