Connect with us

Криминал

«Принципова позиція»: спікер штабу Зеленського зробив заяву з російської мови

Published

on

Спікер штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков назвав публічне спілкування російською мовою своєю принциповою позицією.

У прямому ефірі ток-шоу «Право на владу» він підкреслив, що таке рішення прийняв після початку агресії Росії, щоб всупереч кремлівській пропаганді показати, що російськомовних громадян України не треба «рятувати». При цьому відповідаючи на дане питання Разумков перейшов на українську.

«Так, це моя позиція. Я спочатку від початку російської агресії під час ефірів використовую виключно російську мову. Це моя принципова позиція. Я вважаю, що мені, як людині, яка в побуті і в житті найчастіше використовують саме російську, не треба приїжджати на танках, приходити, як прийшли в Крим чи Донбас з приводу того, щоб від когось мене захищати. У мене все добре в моїй країні», – сказав Разумков.

«Мені тільки колеги і опоненти з штабів задають ці питання. Ніхто з української громадськості ці питання мені не ставить. Я дуже вдячний за таку позицію українського суспільства», – додав він.

Він уточнив, що Володимир Зеленський у разі перемоги на виборах президента буде спілкуватися виключно українською мовою.

«>

12.04.2019
07:11
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей