Connect with us

Криминал

Російська фанатка «Л/ДНР» епічно «спалилась» на зйомці «фільму про хунті»

Published

on


Російська фанатка «Л/ДНР» епічно «спалилась» на зйомці «фільму про хунті»

Пропагандистка Кремля, фанатка «Л/ДНР» Марія Катасонова спалилась, знімаючи фейкові репортажі про «обстріл хунти» за «республіках».

Підтверджує ролик розмістили на YouTube. На кропагандистка, не витримавши комічності сюжету, розсміялася прямо в камеру.

Викриття пропагандистки з’явилося на сайті місцевого інтернет-видання «Дебальцеве online». Дівчина фігурує в ряді відео нібито з лінії фронту, а також відіграє перехожу мешканку «республіки» у відповідних роликах.

«Вдивіться в ці «чесні» росіяни очі куртизанки від російської журналістики, коли за камерою в барабан б’ють, замість артилерії. Яка героїчна сцена, кругом наступають «фашисти» і ти няшка така в касці одна з оператором в бліндажі», – пише автор викриття.

Марія Катасонова народилася в 1995 році в Москві і встигла попрацювати в російських ЗМІ, що поширюють фейкові новини, а також балотувалася в депутати Держдуми РФ від партії «Батьківщина». Активна учасниця Національно-визвольного руху.

За даними «Миротворця», антиукраїнська пропагандистка брала участь у багатьох провокаційних заходи окупантів, в тому числі також і в спробах легалізації анексії Криму. У соцмережах дівчина не раз хвалилася знімками з терористами «Л/ДНР», зокрема і з ватажками фейкових республік.

«>

14.04.2019
19:11
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей