Connect with us

Криминал

Справу про пожежі на військових арсеналах передали ДБР

Published

on

ДБР з лютого 2019 року розслідує справу про халатність військовослужбовців, яка призвела до пожеж на трьох армійських арсеналах в Україні.

Про це редакція 368.media дізналася з матеріалів кримінального провадження ч. 3 ст. 425 КК.

У бюро вивчають обставини пожеж на 47-го арсеналу (Цвітоха), 48-м (Калинівка) і 62-му (Богданівка). Слідчі вважають, що вони походять із-за того, що Охорона арсеналів, працівники Центрального управління безпеки військової служби ЗСУ та інших підрозділів халатно ставилися до своїх обов’язків.

Зокрема, йдеться про виконання програми «Забезпечення живучості та вибухопожежобезпеки арсеналів на 1995-2025 роки» щодо реконструкції технічних територій (будівництва захисних осыпных сховищ)

У бюро вважають, що дії військовослужбовців призвели до пожежі на території 48-го арсеналу в Калинівці, що призвело до знищення більшої частини боєприпасів.

В іншому випадку, на арсеналі в Цветохе, з восьми сховищ до теперішнього часу збудували лише одну, а три інші мають стан готовності всього 2%!

Крім того, в Калинівці аудит показав, що військовослужбовці розтратили майже 200 тис. гривень. В даний час коло підозрюваних ще не визначений.

Нагадаємо, 21 лютого військові запобігли підпал арсеналу Міноборони у Хмельницькій області. Масові вибухи і пожежа на арсеналі боєприпасів поблизу Ічні Чернігівської області почалися 9 жовтня 2018 року.

«>

12.04.2019
07:24
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей