Connect with us

Криминал

США не підтримують жодного з кандидатів в президенти України, але виступають за дотримання принципів, – Курт Волкер

Published

on

«Ми вітаємо український народ з успішним проведенням першого туру виборів президента. Бажаємо вам успіхів у проведенні другого туру президентських виборів, а також парламентських восени.

Традиційно США не висловлюють підтримку жодному з кандидатів на виборах, втім, виступають за дотримання принципів», – сказав К. Волкер у своєму відео-зверненні на Київському форумі безпеки в четвер.

За його словами, США підтримують Україну в розвитку засад демократії, економічних реформ, в боротьбі проти корупції і розвитку сильної суверенної безпечного держави.

Говорячи про питання безпеки, К. Волкер підкреслив необхідність виконання Мінських домовленостей.

«На нашу чіткого переконання, Мінські угоди повинні бути в повній мірі реалізовані. Досі Росія не виявляла бажання це зробити. Але ми і далі готові до участі, до того, щоб зробити все можливе для сприяння переговорам, введення миротворців, щоб допомогти жителям сходу України повернутися до мирного життя «, — підкреслив представник США.

Він заявив, що США прагнуть до проведення переговорів, які відновлять суверенітет і територіальну цілісність України згідно з Мінськими домовленостями.

«Слід також здійснити політичні кроки в рамках Мінських угод. Україна зробила багато в цьому напрямку. І якщо вдасться створити необхідні умови безпеки, ми будемо мати можливість рухатися в такому напрямку «, — підсумував К. Волкер.

«>

13.04.2019
17:16
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей