Connect with us

Криминал

У Дніпропетровській області злочинці торгували базами даних українських виборців

Published

on

На Дніпропетровщині співробітники Служби безпеки України попередили передачу персональних даних українських виборців до Російської Федерації.

Про це у середу, 17 квітня, інформує прес-центр СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Кам’янська Дніпропетровської області за допомогою спеціалізованих форумів та комунікативних можливостей мережі інтернет намагалась збути базу даних, яка налічувала особисту інформацію та контактні телефони півтора мільйона громадян України. 

“Серед «замовників» вказаного масиву даних правоохоронці виявили громадян Російської Федерації, ймовірно представників російських спецслужб, які мали на меті використати базу даних для здійснення «телефонного тероризму» напередодні та під час проведення виборів Президента України”, – повідомляють силовики.  

Передбачалось, що такі дзвінки мали вплинути на хід виборчого процесу та делегітимізувати його результати.

Для недопущення передачі до країни-агресора інформації з обмеженим доступом співробітники СБУ провели санкціоновані обшуки, у ході яких вилучено комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, що використовувались у протиправній діяльності.

Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмисниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 361-2 Кримінального кодексу України.

«>

17.04.2019
20:33
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей