Connect with us

Регіон

У найбільших супермаркетах Одеської області проводять моніторинг цін

Published

on

Моніторять ціни в найбільших торговельних мережах області завдяки щотижневим спостереженням. Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.

Спостерігають супермаркети «Сільпо», «Таврія», «Копійка», АТБ, «Два шага», «Точка», «Обжора».

“Результати цінових спостережень свідчать, що протягом лютого 2023 року спостерігалась відносна стабільність середніх роздрібних цін на хліб житньо-пшеничний (26,84 грн./кг), батон (28,24 грн./кг), крупу гречану (60,21 грн./кг), сметану 15% жирності в плівці (91,69 грн./кг), цукор кристалічний (34,21 грн./кг), птицю (86,64 грн./кг) та яловичину (197,7 грн./кг)”, – йдеться у повідомленні.

Знизились середні роздрібні ціни на борошно пшеничне (на 6,7%), макаронні вироби (на 3,4%), крупу вівсяну (на 18,3%), буряк (на 2,6%).

Спостерігалось зростання середніх роздрібних цін на масло вершкове 72,5% жирності (на 5,1%), яйця курячі (на 2.0%), свинину (на 2,7%), олію соняшникову рафіновану (на 3,3%), молоко (на 6,9%), капусту білокачанну (на 3,6%), цибулю ріпчасту (на 8,6%), моркву (на 17,1%), картоплю (на 3,5%) та сіль (на 18,6%) у зв’язку із підвищенням оптово-відпускних цін виробників (закупівельних цін постачальників).

Нагадаємо про воєнну економічну ситуацію Одеської області.

Війна

Стан укриттів та бомбосховищ в Одесі

Published

on

На Одещині впродовж 3-х діб здійснили перевірку 1993 укриттів, повідомляє Одеська ОВА.

Сформовано 76 спільних груп у кількості 249 осіб. 

“За результатами обстежень зачиненими виявились 122 та не придатними до використання 523 укриття. При повторних виходах ситуація змінилась за 66 адресами”, – йдеться у повідомленні.

Відповідальні особи працюють над питанням приведення кожного укриття в належний стан.

Зі списком найближчих укриттів можна ознайомитись на сайті.

Continue Reading

Кримінал

У Чорноморську виявили 28 тис. банок неякісної тушонки для роздачі населенню під час війни

Published

on

У місті Чорноморськ підприємиця поставила Чорноморській міськраді Одеської області продовольчі товари тривалого зберігання неналежної якості на 1,3 млн грн, які закупила у невідомого виробника. 28 тис. банок тушонки мали сформувати продовольчий резерв для роздачі населенню під час війни у разі надзвичайної ситуації, повідомили в Одеській обласній прокуратурі, передає Культометр.

Технічні характеристики тушкованої консерви не відповідали вимогам ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, зокрема товар не мав відповідного маркування та інформації про «дату виробництва», «дату придатності» та «вміст». У зв’язку з чим продати консерви на внутрішньому ринку України неможливо і вони підлягають утилізації.

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури повідомлено про підозру підприємниці з Чорноморська у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Continue Reading

Війна

Куди нести допомогу для евакуйованих із Херсонщини в Одесі

Published

on

Наразі багато звернень від містян, куди нести допомогу для евакуйованих із Херсонщини. Ви можете  привозити чи приносити речі, одяг, ін. до міського гуманітарного центру, філіали якого є у всіх чотирьох районах міста!  Там будуть встановлені покажчики: ЗБІР допомоги для жителів Херсонщини! Про це повідомила Одеська міська рада. 

Муніципальні гуманітарні центри розташовані за такими адресами:

  • Муніципальний гуманітарний центр Київського району: Люстдорфська дорога, 33, Одеська загальноосвітня школа № 27 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області;
  • Муніципальний гуманітарний центр Хаджибейського (раніше Малиновського) району: сквер Георгія Гамова, 3; Одеська народна церква (за згодою БФ «Добрий Самарянин»);
  • Муніципальний гуманітарний центр Приморського району: вул. Рішельєвська, 18 (Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області);
  • Муніципальний гуманітарний центр Пересипського (раніше Суворовського) району: вул. Махачкалинська, 4; Одеський ліцей № 22 Одеської міської ради.
Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.