Connect with us

Криминал

Уляна Супрун розповіла, як правильно їздити на велосипеді

Published

on

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун вирішила пояснити українцям, яких важливих правил повинен дотримуватися кожен свідомий велосипедист, який турбується про своє здоров’я і здоров’я оточуючих.

Скласти їх допомогли в співтоваристві Bike In City. Нагадаємо, раніше Супрун розповіла, де потрібно здавати аналізи.

Насамперед, зазначає Супрун, велосипедист зобов’язаний знати Правила дорожнього руху, звернувши особливу увагу на правила проїзду перехресть, порядок виїзду з другорядної дороги на головну та пріоритети різних видів транспорту.

Перші виїзди на жваві траси бажано здійснити в компанії досвідчених колег, які можуть підстрахувати і дати конкретні поради.

Важливо звернути увагу, що пішохідні переходи велосипедисти повинні переходити пішки, при цьому велосипед потрібно вести поруч.

Регулярне технічне обслуговування велосипеда — гарантія того, що у відповідальний момент у вас не відмовлять гальма.

Техніку водіння велосипеда варто відпрацювати у вільний час на безпечній майданчику, де можна придбати навички екстреного гальмування, зрозуміти, як велосипед веде себе в «заметі» і потренувати баланс.

Шолом не є обов’язковим з точки зору ПДР, однак його необхідність продиктована здоровим глуздом, станом доріг, поведінкою на них деяких водіїв і досвідом велосипедистів.


«>

13.04.2019
18:30
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей