Connect with us

Одеса

В Авангарді відкрили нову станцію поліції

Published

on

Нову поліцейську станцію відкрили на території житлового містечка ARTVILLE в Авангардівській ОТГ в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади». Забезпечуватиме роботу станції дільничний офіцер поліції Одеського районного управління поліції № 2 лейтенант поліції Станіслав Сунь. Надали правоохоронцям обладнане приміщення у житловому містечку і повністю забезпечили його всіми необхідними меблями забудовники – ZEZMAN Holding.

Урочисте відкриття відбулося за участю очільника поліції Одещини Миколи Семенишина, селищного голови Авангардівської селищної громади Сергія Хрустовського, голови будівельного холдингу ZEZMAN Бориса Голденштейна, поліцейського офіцера Станіслава Суня та місцевих жителів.

Начальник ГУНП в Одеській області Микола Семенишин привітав присутніх і подякував кожному, хто підтримав цю безпекову ініціативу.

«Ваша громада не словом, а ділом підтримала проєкт «Поліцейський офіцер громади», створивши всі умови для служби «свого» офіцера поліції, щоб фонові явища, з якими щодня ведуть боротьбу правоохоронні органи, не впливали на комфортне життя мешканців цього сучасного, європейського містечка. Сьогодні ми з вами пишемо історію успіху. Певен: пройде час і ми ініціюватимемо відкриття поліцейських станцій більше, щоб поліція була ближче до населення», – звернувся до учасників заходу головний поліцейський області.

Про те, як рік тому почалася тісна взаємодія поліції та Авангардівської громади, коротко пригадав селищний голова ОТГ Сергій Хрустовський:

«Глибоко переконаний, що будь-який спеціаліст набагато якісніше і ефективніше працює там, де він мешкає. Тому дуже правильно, що поліцейський живе в громаді, яку обслуговує. Сьогодні ми маємо спільне завдання – захистити країну від агресора, і я впевнений, що разом нам все вдасться», – зазначив він.

Підтримав Сергія Хрустовськго і голова ZEZMAN Holding Борис Голденштейн. Саме цей забудовник не лише виділив і обладнав службове приміщення для поліцейського офіцера громади, а й допоміг придбати пільгове житло, частково профінансувавши його. А сьогодні з нагоди відкриття станції він передав правоохоронцю подарунок від компанії – необхідну для роботи оргтехніку.

«Підтримка громадського порядку та забезпечення належного рівня безпеки мешканців наших містечок — важливе завдання Холдингу ZEZMAN. Я впевнений, що поява поліцейської станції у ARTVILLE сприятиме підвищенню відчуття безпеки та захищеності нашого ком’юніті, дозволить відчути турботу місцевої влади. Тільки разом ми можемо змінити уявлення про безпечний життєвий простір, комфортний дім та затишну громаду. Холдинг ZEZMAN не спинявся ні на день в своїй роботі, і зараз ми, разом з нашим стратегічним партнером, Авангардівською територіальною громадою, робимо черговий крок до спільної перемоги на соціальному фронті, що беззаперечно стане важливим внеском в Перемогу України»,‎ — зазначив Борис Голденштейн у своїй промові.

Одеса

Тролейбус №10 повертається на вулицю Приморську в Одесі

Published

on

Відзавтра,  28 березня 2023 року, в Одесі буде відновлено рух тролейбусного маршруту №10 вулицею Приморською. Про це повідомляє прес-служба міського комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

«З 28.03.2023 року тролейбусний маршрут №10 відновлює рух до вулиці Приморської», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що транзитний рух по вулиці Приморський відновили 2 березня цього року. Вулиця, від Військового узвозу до Митної площі, відкривається виключно для транспорту у транзитному режимі руху. Зупинка, стоянка або парковка на цій ділянці  – заборонені. 

За дотриманням правил будуть слідкувати патрулі військової служби правопорядку

Continue Reading

Одеса

Річниця створення Національної Гвардії: фотовиставка на вокзалі Одеси

Published

on

25 березня з нагоди відзначення 9-ї річниці створення Національної гвардії України на Центральному залізничному вокзалі Одеси презентували фотовиставку, яка працюватиме до 1 квітня. “Дайджест Одеси” побував у касовому залі вокзалу і вам радить.

Своє професійне свято це військове формування відзначає саме 26 березня. До складу Національної гвардії України відносяться бригади та полки оперативного призначення та охорони громадського призначення, полки охорони важливих державних об’єктів та інші підрозділи. Наразі, як і кожна бойова структура борються за незалежність країни безпосередньо на фронті. 

На виставці представлені фото, де звичайні люди, які здійснюють геройські вчинки. При виборі фотографій керувались бажанням показати бійців на виконанні завдань. 

Старший офіцер Південного відділення відділу комплектування НГУ, майор Бєлов Володимир розповів, що світлини говорять про обличчя війни. “Ми маємо знати кожного героя, який захищає наразі Україну будь-де: під Харковом, Херсоном, у Новій Каховці, Бахмуті чи у Львові. Тому всі ці кадри емоційні”, – додав майор.

Саме поїзди та вокзали стають місцями довгоочікуваних зустрічей для бійців та їхніх родин, тому місце проведення виставки було однозначним. Начальник відділу маркетингу, реклами та оренди вокзалу станції Одеса-Головна Анастасія Пащенко додала, що вокзал з перших днів вторгнення був, мабуть, найбільшим пунктом для евакуації. І Укрзалізниця завжди підтримує подібні ініціативи. кавлені і почали звертати увагу на фото, як тільки поставили виставку.

“На світлинах, розміщених у круглому касовому залі вокзалу, — бійці НГУ під час захисту України. Кожен з них — це звичайна людина, яка змінила звичне життя на постійну боротьбу та вдягла однострій, щоб забезпечити всім нам можливість продовжувати жити й працювати у відносно спокійних українських містах”, – зазначають на сторінці Укрзалізниці у фейсбук.


Додамо, що військове формування бере участь у рекрутинговій компанії “Гвардія наступу”. Набір йде до бригад Рубіж», «Червона калина», «Азов», «Спартан», «Кара-даг» та «Буревій».

Continue Reading

Одеса

Україна готова провести Всесвітню виставку EXPO 2030 в Одесі – Мінекономіки

Published

on

Навіть попри війну, Україна готова розпочати підготовку  та провести Всесвітню виставки EXPO 2030 у місті Одесса. Про це розповіла Перший віцепрем’єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко під час онлайн -презентації українського проєкта перед Міжнародним бюро виставок, яка проходить в Парижі.

«Україна сьогодні – це не лише війна та революція. Йдеться про майбутнє. Це можливість представити синергію українських технологій та мультикультуралізму. Це шанс зробити нашу країну одним із провідних виставкових майданчиків Східної Європи», – запевнила Юлія Свириденко.

За її словами, EXPO – це подія, яка надзвичайно позитивно впливає на імідж країни-господаря та дає потужний економічний ефект. Наразі всі гілки влади та законодавчої влади докладають усіх зусиль, щоб забезпечити повне представництво та перемогу України на виборах.

«Україна – країна можливостей і величезного потенціалу, яка стала відкриттям для світу як сильна нація та держава. Навіть під час війни українська держава та інституції продемонстрували здатність підтримувати ефективні роботу та управління, не тільки узгоджувати суспільні потреби, а й а й розвиватися. Тому Україна може гарантувати високий рівень ЕХРО 2030», – наголосила Юлія Свириденко.

Проведення EXPO 2030 в Одесі, вже підтримала Прем’єр-міністр Італії Джорджіа Мелоні, яка зазначила, що це дасть надзвичайний сигнал для Європи, а саме віру в те, що в Україні все буде добре.

«Україна має досвід проведення глобальних заходів. Під час підготовки до EXPO 2030 ми обов’язково використаємо досвід ЄВРО 2012. Навіть попри війну сьогодні Одеса залишається активним діловим центром міжнародної торгівлі. Торговельне життя тут не припиняється навіть у найтемніші хвилини морської блокади. Запевняю вас – Україна гарантує дотримання найвищих стандартів організації EXPO 2030», – підкреслила Юлія Свириденко.

Нагадаємо про можливості та переваги проведення міжнародної виставки в Одесі.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.