Connect with us

Криминал

Залишитись будь-якою ціною: як Труханів намагається зберегти нагріте місце

Published

on

Період між першим і другим туром президентських виборів ознаменувався досить великою кількістю спроб «перевзутися» безпосередньо на ходу, причому часто це відбувається несподівано.

Адже хто міг подумати, що, приміром, Юлія Тимошенко, ще недавно загрожує главі державі імпічментом, візьме та практично неприховано підтримає Петра Порошенка?

Герой сьогоднішньої історії – мер Одеси Геннадій Труханов, який, по всій видимості, не може вирішити, куди ж йому перекинутися. Адже на кону – все. Ймовірно, побачивши, що справа, так би мовити, до ночі, чиновник «раптово» вирішив похвалити колишнього губернатора Одеської області, а нині – голови Волинської обласної ради Ігоря Палицю.

«Я добре знаю Ігоря Петровича (Палицю – ред.), у нас товариські стосунки. Він дуже багато зробив для того, щоб в Одесі був мир і порядок. Більше, ніж всі разом узяті. Він амбітний і – в хорошому розумінні слова – самолюбний, тому, думаю, після незаконного його зміщення у нього є жага реваншу», – ось таку заяву зробив Геннадій Труханов у своєму недавньому інтерв’ю LB.ua.

І що ж бачимо? А бачимо класичне перевзування. У своєму інтерв’ю Геннадій Труханов хвалить не лише Ігоря Палицю, а й розповідає про своїх «добрих людських відносинах з Володимиром Зеленським. Цікаво, а кандидат в президенти в курсі про це?

І вибори Геннадій Труханов, за його ж словами, не втручався, що таке «сітки» по скупці голосів він зовсім нічого не чув, а за Петра Порошенка, звичайно ж, не агітував, хоча цілком очевидно зворотне. Або той факт, що мер Одеси всіма силами намагався перешкодити команді Володимира Зеленського навіть розмістити свої білборди, – це такий жест підтримки в бік шоумена? Очевидно, що це – така собі «рука допомоги» поки діючого Гаранта.

Крім того, згадаємо, як проходила «Петя-паті» в Одесі: огорожі, заздалегідь визначений план дій, своз бюджетників з районів, прийняття превентивних заходів щодо незручних питань і так далі. І це все за підтримки Геннадія Труханова, щоб, звичайно ж, потішити Гаранта і створити видимість всенародної любові. Природно, з особистої вигоди, адже кому захочеться засмучувати чинного президента, так не любить критику на свою адресу?

Все перелічене вище лише підтверджує те, що мер Одеси воліє керуватися виключно своїми інтересами, адже якби він керувався інтересами міста, ситуація склалася трохи інакше.

А так що ж виходить? Геннадій Труханов досить непогано влаштувався за Петра Порошенка. Протягом перебування на посаді практично всі корупційні схеми йшли через нього. Іншими словами, Геннадій Труханов завжди був в частці. А підозри в наявності російського громадянства? Хіба таких підозр недостатньо для ведення реального розслідування, особливо, в стані війни на Донбасі і анексії Криму? А скандали з офшорами? Адже компаній, пов’язаних з ним і його найближчим оточенням і йдуть через офшорні зони, нарахували близько двадцяти. А мітинги одеситів проти свого мера? Проти чесних і люблять свої міста мерів бунтують вкрай рідко. А перефарбування з вчорашнього «регіонала» в одного «БПП»? Без коментарів. Тільки в цей раз не вийде.

По всій видимості, Геннадій Труханов свято вірить у те, що можна сказати пару приємних слів, і йому все пробачать. Але не тут-то було. Ніщо не буде забуто. І чим ближче прийдешня зміна влади, тим відчайдушніше стають спроби українських «хамелеонів» змінити своє забарвлення, щоб залишитися у горезвісної «годівниці».

Разюче, що українські чиновники з «старої гвардії», явно звикли до думки, що все можна купити (і милість кожної нової влади – в тому числі), досі не можуть усвідомити: як раніше вже не буде.

«>

16.04.2019
18:00
Источник

Continue Reading
Click to comment

Культура

Судьбу памятника Екатерине в Одессе решат общественные слушания

Published

on

В Одессе состоится общественное обсуждение дальнейшей судьбы памятника «Основателям Одессы», расположенного на Екатерининской площади в центре города. Мероприятие пройдет под руководством управления по объектам культурного наследия Одесского городского совета в форме интернет-конференции 19 сентября в 12.00.
С учетом предложений, полученных по результатам общественного обсуждения, в период с 20 сентября 2022 года по 20 октября 2022 года включительно будет проводиться электронный опрос территориальной громады Одессы по данному вопросу с использованием вебпортала «Социально активный гражданин» Одесского городского совета.
Напомним, недавно на президентском портале было размещено несколько петиций с требованием снести монумент. Президент рассмотрел эти предложения и заявил, что судьбу памятника должны решать городские власти Одессы.

Continue Reading

Регион

В нацпарке «Тузловские лиманы» высохли уникальные озера

Published

on

В Национальном природном парке «Тузловские лиманы» в Одесской области практически высохли уникальные мелкие внутренние озера, названные в честь академика Ювеналия Зайцева.

Об этом сообщил бывший руководитель нацпарка эколог Иван Русев.

Причиной высыхания озер стало то, что в этом году вода в лиманы почти не поступает извне.

«Не было и стока пресной воды по малым рекам в лиманы. К тому же в этом году уровень воды в реке Дунай крайне низок за последние десятилетия, поэтому вода в лиманы Джантшейский и Малый Сасык тоже оттуда не поступает и не пополняет озера», – объясняет Русев.
По его словам, сейчас «совсем» не поступает вода и из Черного моря в Тузловские лиманы. Помимо влияния военных действий на отсутствие водообмена одной из причин Русев также назвал тот факт, что администрация области не предоставила рыбакам разрешения открыть пропасть за собственные средства.
«Одесская ОГА, а именно заместитель главы ОГА Олег Муратов и Департамент экологии ОГА Павел Буланович противозаконно блокировали выдачу разрешений местным рыбакам, которые готовы были за свои средства сделать такую ​​важную природоохранную работу, о чем я писал раньше и открыть пропасть. Но этого не произошло» , – подчеркивает сотрудник Национального парка.

В результате испарения воды из лиманов на фоне отсутствия водообмена привело к полному высыханию заповедных озер, где были сосредоточены уникальные птичьи «садики» галагазов (род уток), говорит Русев.

Национальный парк «Тузловские лиманы» — природоохранная территория в Украине на территории Белгород-Днестровского района Одесской области.

Continue Reading

Культура

На одесской дискотеке благотворительно повеселились

Published

on

В Одессе разгорелся скандал вокруг случаев нарушения комендантского часа развлекательными заведениями. Наибольший резонанс вызвала дискотека в клубном отеле М1 на Ланжероне, видео с которой появилось в соцсетях ее участников. Шум и веселье многие сочли опасными и неуместными во время войны, когда в Одессе страдают переселенцы, в госпиталях лежат раненые, а Николаев ежедневно бомбят ракетами оккупанты.

Ситуация привлекла внимание военной администрации. О том, как поступили с нарушителями, рассказал спикер главы Одесской военной администрации Сергей Братчук.

Он заявил, что и персонал клуба и все посетители поняли, что они нарушили правила, поэтому принесли свои извинения и все вместе решили предоставить финансовую помощь подразделениям Вооруженных сил Украины. Братчук подчеркнул, что ни одного исключения для нарушителей комендантского часа, кто бы это ни был или правил в работе данных клубов, не будет.
Между тем в анонимных телеграм-каналах города появилось заявление одного из сотрудников клуба, который утверждает, что все это ложь, и на самом деле никто не был наказан. Также он написал, что никакие средства на ВСУ в клубе не собирались. Дискотека изначально была организована якобы с благотворительной целью, но кому конкретно и какая часть от собранных с отдыхающих средств уйдет — неизвестно.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.