Connect with us

Криминал

Зеленський хоче аудиту Нацбанку

Published

on

Спікер передвиборного штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявляє про необхідність проведення аудиту Національного банку України, на основі якого можуть бути прийняті кадрові рішення.

«Якщо ми говоримо про Національний банк, спочатку потрібно провести аудит того, що було зроблено, і тих реформ – або які називаються реформами – і зрозуміти, хто за що повинен бути нагороджений або, може бути, не дуже нагороджений», – сказав Разумков в ході виступу на Третьому форумі українських лібералів «важливі Люди» в суботу в Києві.

Він нагадав, що кандидатуру на посаду голови НБУ подає президент. «Тому я думаю, що президент має право оцінювати дії, в тому числі сьогоднішніх керівників цієї структури, та потім на базі цього приймати кадрові рішення», – додав Разумков.

Що стосується земельної реформи та запуску ринку сільськогосподарської землі, то, за словами спікера штабу Зеленського, «це парадокс, так як люди не можуть розпоряджатися своїм майном», тому «відкривати цей ринок однозначно потрібно», але після підготовки відповідного законодавства.

“Потрібно створити нормальну юридичну базу, захистити інтереси держави, захистити інтереси власника, інтереси інвестора, а потім відкривати ринок. Чому кожен рік продовжують мораторій (на продаж с/г землі – ред.) – це питання не до нас», – сказав Разумков.

Він зазначив, що відкриття ринку землі – це питання політичної волі, і те, що необхідна законодавча база досі не розроблена – це питання не до команди Зеленського.

«Наша позиція – розробляється законодавча база, яка захистить інтереси власників і інвесторів… Я думаю, за півроку вже її можна зробити», – зазначив він.

«>

13.04.2019
19:31
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей