Connect with us

Криминал

Зеленський відмовився від дебатів 14 квітня

Published

on

Переможець першого туру українських президентських виборів Володимир Зеленський відмовився від проведення дебатів 14 квітня на стадіоні «Олімпійський» в Києві з Петром Порошенком через підготовку, за його словами, провокації.

«Коли-небудь, після всіх цих виборів, на світло проллється інформація, як на НСК «Олімпійський» хто проти мене готував провокацію. Я туди не поїду. Отримав таку секретну інформацію. Зараз не готовий про неї говорити. Коли ви дізнаєтеся цю інформацію, ви мене зрозумієте»,— сказав Зеленський.

Також можливу провокацію він підозрював у здачі аналізів на алкоголь і наркотики разом з Порошенком.

Зеленський викликав Порошенко на дебати 3 квітня, після завершення першого туру виборів, в якому шоумен посів перше місце. Зеленський призначив Порошенка умови зустрічі: дебати повинні пройти на найбільшій спортивній арені України, їх трансляція повинна йти наживо.

Петро Порошенко погодився провести дебати в такому форматі 14 квітня і запросив на них Зеленського, який зараз знаходиться в Парижі.

У штабі Петра Порошенка заявили, що дебати на НСК «Олімпійському» 19 квітня можуть відбутися, якщо вони не будуть співпадати за часом з дебатами в ефірі «Суспільного». Про це заявив його представник виборчого штабу Олег Медведєв.

«Якщо це будуть дебати, дебати в той час, який не суперечить законодавству, то можна було б розглядати, як туди піти. Але оскільки вони призначені на той час, коли Порошенко за законом повинен бути на «Суспільном», Порошенко піде на «Суспільне»», — пояснив Медведєв.

«>

14.04.2019
09:55
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей