Connect with us

Відбудова

МОЗ оголосило тендер на розробку проєкту реконструкції хірургічного корпусу «Охматдиту»

Published

on



Міністерство охорони здоров’я оголосило тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції хірургічного корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Про це повідомляється на сайті МОЗ, передає Укрінформ.

Як зазначається, тендер передбачає, що компанія, яка отримає контракт, відповідатиме за збір вихідних даних для проєктування, проведення інженерних вишукувань, розробку документації всіх необхідних стадій (техніко-економічне обґрунтування, проєкт, робоча документація), а також отримання експертних висновків.

До участі у тендері запрошуються компанії, що мають щонайменше 10 років досвіду у проєктуванні складних будівельних об’єктів (класу СС3) та успішно реалізовані проєкти з розробки проєктно-кошторисної документації для медичних закладів.

Заявки приймаються до 25 березня 2025 року.

Читайте також: Уряд перерозподілив близько ₴6,3 мільйона на відбудову Охматдиту

Проєкт реалізується в межах ініціативи HEAL Ukraine за фінансування Світового банку.

В МОЗ нагадали, що будівля хірургічного корпусу “Охматдиту” зазнала пошкоджень через ракетний удар 8 липня 2024 року. Проєкт відновлення передбачає проведення необхідних досліджень, розробку техніко-економічного обґрунтування та створення всієї проєктної документації, необхідної для реконструкції корпусу.

Як повідомлялося, під час російської атаки 8 липня 2024 року було пошкоджено п’ять корпусів НДСЛ «Охматдит», два з яких мають статус пам’яток культурної спадщини, зокрема й будівля 3 корпусу, в якому розташовувалося токсикологічне відділення.



Джерело

Відбудова

На першочергові протиаварійні роботи у костелі святого Миколая потрібно майже ₴22 мільйони

Published

on



Для проведення першочергових протиаварійних робіт у костелі святого Миколая у Києві необхідно майже 22 мільйони гривень.

Про це йдеться у відповіді Міністерства культури та стратегічних комунікацій на інформаційний запит Укрінформу.

“Відповідно до дефектного акта та кошторисної документації на виконання першочергових протиаварійних робіт Миколаївського костелу необхідне фінансування у сумі 21 910 788,00 грн. Питання щодо виконання першочергових протиаварійних робіт у Миколаївському костелі знаходиться на особливому контролі в МКСК”, – йдеться у відповіді. 

Зазначається, що МКСК та державна організація «Національний будинок органної та камерної музики України» вживають всіх можливих заходів для пошуку позабюджетних коштів для виконання всіх необхідних першочергових протиаварійних робіт.

Станом на сьогодні пропозицій від ЮНЕСКО щодо виконання першочергових протиаварійних робіт по Миколаївському костелу до МКСК не надходило.

Читайте також: Костел святого Миколая у Києві з 2022 року переданий римо-католицькій громаді – МКСК

Як повідомляв Укрінформ, 20 грудня внаслідок ворожого ракетного удару по Києву вибуховою хвилею пошкоджено фасадне вітражне скло на вікнах, а також вежі костелу святого Миколая, пам’ятці архітектури національного значення.

План реставрації Миколаївського костелу, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу Києва 20 грудня, передбачає повернення об’єкта культурної спадщини автентичності XIX століття.



Джерело

Continue Reading

Відбудова

Світовий банк надасть Україні ще $84 мільйони для виплат за програмою «єВідновлення»

Published

on



Уряд ухвалив рішення про залучення додаткових $84 млн від Світового банку на фінансування програми відшкодування за пошкоджене житло «єВідновлення».

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 18 квітня, передає Укрінформ із посиланням на його Телеграм.

“Сьогодні ухвалюємо рішення, яке дозволить Україні отримати 84 млн доларів від Світового банку в межах проєкту HOPE. За ці кошти будемо виплачувати компенсації на “єВідновлення”, – сказав він.

За словами віцепрем’єр-міністра з відновлення – міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби, залучені кошти будуть спрямовані на виплати компенсації ще для понад 24 тисяч родин. Зокрема, $33 млн підуть на покриття дрібних ремонтів для понад 18 тис. родин, а $49,5 млн – на покриття середніх – для більш як 6 тис. родин.

Міністр нагадав, що завдяки проєкту HOPE, який реалізується у партнерстві зі Світовим банком, у межах програми «єВідновлення» українці отримують компенсації за пошкоджене житло. Через цю програму вже підтримано понад 97 тис. родин, з них понад 8 тис. змогли придбати нове житло.

Читайте також: У Раді анонсували розгляд законопроєкту про скасування оплати комуналки за зруйноване житло

Усього подано 138 тис. заяв про пошкоджене майно, понад 43 тис. – про зруйноване.

Як повідомлялося, Україна залучає ще 350 млн євро від міжнародних партнерів на проєкти відновлення.

Фото: minfin.com.ua



Джерело

Continue Reading

Відбудова

Кабмін виділив регіонам ₴830 мільйонів на облаштування шкільних укриттів

Published

on



Кабінет міністрів розподілив 830 млн грн субвенції регіонам, аби продовжити роботу з облаштування укриттів у закладах освіти.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 18 квітня, передає Укрінформ із посиланням на його Телеграм.

“Сьогодні розподіляємо 830 млн грн субвенції регіонам, аби продовжити роботу з облаштування укриттів та безпечних умов у закладах освіти”, – сказав він.

Шмигаль додав, що кошти отримають 15 громад, а також обласні бюджети Херсонської, Запорізької та Хмельницької областей.

Читайте також: У Високопіллі на Херсонщині реконструюють школу та будують сучасне укриття

Зі свого боку Міністерство освіти та науки конкретизувало географію розподілу вказаних коштів.

“Кабінет міністрів України ухвалив рішення про фінансування ще 21 проєкту з облаштування укриттів у закладах освіти, зокрема два нові об’єкти у військових ліцеях: Запорізький обласний ліцей «Захисник» — 82,4 млн грн; Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою — 13,1 млн грн; завершення об’єктів, розпочатих у 2024 році, у яких відсоток виконання був менше за 40 %. Загалом на реалізацію цих проєктів буде спрямовано понад 829,2 млн грн із державної субвенції, передбаченої на 2025 рік.

У МОН зазначили, що проєкти стосуються закладів освіти в регіонах із дуже високим, високим, помірним та задовільним рівнями ризику — відповідно до Методики оцінки ризиків у системі освіти. Усі об’єкти погоджено комісією Міністерства освіти і науки України.

Географія фінансування: Дніпропетровська область — 2 проєкти; Запорізька — 1 проєкт; Миколаївська — 2 проєкти; Одеська – 4 проєкти; Харківська – 6 проєктів; Херсонська – 2 проєкти; Хмельницька – 1 проєкт; Чернігівська область – 3 проєкти.

Усі проєкти подано через цифрову платформу DREAM, яка забезпечує прозорий відбір, моніторинг реалізації та звітування.

Як повідомляв Укрінформ, упродовж двох років уряд виділив 14 мільярдів гривень на укриття в школах.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.