Одеса
Центр тимчасового перебування переселенців в Одесі

В Одесі, на вулиці Хімічній проводять капітальний ремонт двоповерхової нежитлової будівлі, яка стане центром тимчасового перебування переселенців, повідомляє Одеська міська рада.
Попередньо капітальний ремонт приміщення, яке стане тимчасовим житлом для 100 вимушених переселенців, чиє житло зруйноване внаслідок бойових дій, завершать до кінця липня цього року.
Вчора, 25 квітня, робоча група за участі директорки Департаменту фінансів Одеської міської ради Світлани Бедреги, провели огляд ремонтних робіт. У будівлі проведені основні роботи: демонтаж стін, відремонтовано стелі, стіни, коридори, замінено електропроводку, підлогу в коридорі облицьовано кахлем. Проводяться роботи із встановлення сантехніки, облаштування кухонь, туалетів та душових.

Світлана Бедрега зазначила, що створення муніципального Центру компактного тимчасового перебування для внутрішньо переміщених осіб є пріоритетом міської влади і тому ремонтні роботи в приміщенні необхідно завершити в найкоротший термін.
Одеса
РФ почала фільтрацію в Криму – діти українців та татар під ударом

Діти кримських татар. Фото ілюстративне: Кримсько-татарський ресурсний центр
В анексованому Криму російська влада ввела “пункти тестування” для дітей мігрантів. Насамперед мішенню стали маленькі українці та кримські татари.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Реклама
Читайте також:
Тестування дітей
На тимчасово окупованому півострові адміністрація РФ запровадила “пункти тестування” для дітей “мігрантів” — тобто всіх, хто не є етнічним росіянином. Під виглядом опитування неповнолітніх мешканців ідеологічно обробляють, нав’язують російську ідентичність. У центрі національного спротиву стверджують, що таким чином в Криму шукають “неблагонадійні” сім’ї для подальших репресій.
“Центр національного спротиву наголошує: це порушення міжнародного права і ще один воєнний злочин”, — йдеться у повідомлені.
Нагадаємо, нещодавно ми писали про подробиці висадки десанту в Криму. А також про думки Чубарова щодо звільнення півострова.
Реклама
Одеса
Російські кораблі на рейді – небезпека для Одещини

Російський корабель. Фото ілюстративне: Армія.Інформ
Росія поки що не виводить ракетоносії на патрулювання у Чорне та Азовське моря. Але у Середземній акваторії наразі спостерігається присутність військових кораблів ворога, які споряджені 26 “Калібрами”.
Про це 15 квітня повідомили у Військово-морських силах Збройних сил України.
Реклама
Читайте також:
Скільки кораблів у морях
У Чорному та Азовському морях наразі присутності ворога не виявлено. Але у Середземному на патрулювання виведені 3 судна РФ, які можуть випустити до 26 крилатих ракет.
Рух Керченською протокою
Протягом минулої доби до Чорного моря Керченською протокою зайшли 2 судна, 1 з яких потім продовжило рух у бік Босфору. До Азовського моря прямували 9 кораблів, 4 з яких рушили зі сторони Туреччини. У ВМС додають: РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі від 1974 року, вимикаючи системи автоматичної ідентифікації, які ускладнюють моніторинг руху транспортних засобів.
Нагадаємо, нещодавно ми писали про морське перемир’я. А також про те, що одесити розповідали про вчорашню нічну атаку.
Реклама
Одеса
Одещина лідер у рейтингу з вирощування винограду в Україні

Виноград на столі. Фото ілюстративне: голос України
Одеська область на першому місці по Україні з вирощування винограду адже 58% цієї культури виробляється саме у нашому регіоні. Крім того, попри війну, фіксується значний приріст в агросекторі.
Про це повідомляють у журналі “Агробізнес України“.
Реклама
Читайте також:
Одещина лідирує
Окрім вирощування винограду, Одещина лідирує за кількістю поголів’я овець та кіз. Адже 28% цих тварин мешкають саме в нашому регіоні. На першому місці ми й по вирощуванню ячменю — 18% від загального обсягу по Україні. Непогані показники також у посіві пшениці та ріпака — по 11%.
Приріст попри війну
Попри скрутну економічну ситуацію, Одещина протягом 3 років війни здобула значний приріст у зрощуванні посівних культур та у вівчарстві. Він складає +8,6%. У той час як у деяких регіонах ці сфери перебувають у занепаді. Наприклад, на Миколаєвщині показник складає -16,8%, на Сумщині -14,9%, а на Чернігівщині -6,7%. Проте найбільший приріст зафіксували на Київщині (+23,2%).
Нагадаємо, нещодавно ми писали про реконструкцію зрошувальної системи на Одещині. А також проте, чому Румуни проти експорту зерна з Одещини через порти у Чорному морі.
Реклама
-
Україна1 тиждень ago
військовий звинуватив Волинський ліцей в поширенні символіки СРСР (фото)
-
Усі новини1 тиждень ago
Батареї зможуть працювати довше завдяки звичайній каві: що зробили вчені (фото)
-
Політика1 тиждень ago
Не може бути безкарності після таких злочинів
-
Усі новини1 тиждень ago
71-річна модель Крісті Брінклі похвалилася фігурою в бікіні (фото)
-
Політика1 тиждень ago
Війна не стихає від розмов і заяв, Україні потрібна підтримка партнерів
-
Війна1 тиждень ago
Військовий Роман Овдієнко – гість програми «Командири нашої перемоги»
-
Політика1 тиждень ago
Шмигаль прибув до Брюсселя на засідання Ради асоціації Україна-ЄС
-
Події1 тиждень ago
В одеському “Будинку з янголом” відкрилася фотовиставка авторів з ментальними особливостями