Connect with us

Відбудова

Свириденко зустрілась з британською делегацією

Published

on



Пріоритетними напрямками економічної співпраці між Україною та Великою Британією визначено промисловість, енергетику та будівництво, а також розширення програм страхування воєнних ризиків.

Про це повідомляє Міністерство економіки України, передає Укрінформ.

Зазначається, що зустріч відбулася за участю першої віцепрем’єр-міністерки – міністерки економіки України Юлії Свириденко та британської делегації, зокрема другого постійного заступника секретаря МЗС у справах Співдружності та розвитку Великої Британії Ніка Дайнера, посла Великої Британії в Україні Мартіна Гарріса, а також представників Міністерства економіки України.

Сторони обговорили зусилля з реконструкції та відновлення України, розробку Промислової та Інвестиційної стратегій, розширення програм підтримки від Великої Британії в різних галузях, а також підготовку до Конференції з відновлення України 2025 у Римі.

Британська сторона підтвердила, що допомога з відбудови України залишається пріоритетною для уряду Сполученого Королівства і є найбільшою міжнародною програмою, яку нині реалізує Велика Британія.

«Підтримка Великої Британії дуже важлива, її ми відчуваємо з перших днів повномасштабної війни. Зараз ми активно співпрацюємо у напрямку довгострокового планування для відновлення України, долучаємо наших партнерів до розробки економічних реформ і проєктів з реконструкції. Сполучене Королівство підтримує Україну у різних галузях — це і допомога МСП, і ініціативи з розширення можливостей жінок на ринку праці, і співробітництво в галузі цифрової торгівлі, що сприяє зміцненню економічних зв’язків між нашими країнами”, – зауважила Свириденко.

Читайте також: Європейські партнери акумулювали близько €10 мільйонів на підтримку зеленого відновлення України

Окремо обговорили можливості залучення інвестицій через приватизацію та державно-приватне партнерство. Сторони також наголосили на важливості продовження підтримки проєктів, пов’язаних з людським капіталом, розширенням прав жінок на ринку праці та перепідготовкою вразливих верств населення.

Крім того, у межах співпраці передбачено британські консультації щодо розширення програм страхування воєнних ризиків та залучення глобальних перестраховиків на український ринок.

Як повідомляв Укрінформ, британські інвестиційні фонди та корпорації зацікавлені в участі у проєктах відбудови України.

Фото: Мінекономіки



Джерело

Відбудова

Понад 96 тисяч сімей отримали компенсацію за програмою «єВідновлення»

Published

on


За програмою «єВідновлення» понад 96 тисяч сімей отримали компенсацію за пошкоджене чи знищене житло.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба під час спілкування з пресою у межах Міжнародного форуму згуртованості «Творимо майбутнє», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У нас вже більш ніж 96 тис. сімей отримали відповідну компенсацію за програмою «єВідновлення» за втрачене житло. Ця компенсація ділиться на дві частини — за пошкоджене житло і за повністю знищене житло», — сказав урядовець.

Читайте також: Кожна прифронтова громада отримає в середньому по ₴10 мільйонів на відновлення – Кулеба

Кулеба зазначив, що у Київській області понад 30 тисяч об’єктів були пошкоджені або зруйновані внаслідок російської агресії, на сьогодні відновлено 70% з них.

Як повідомляв Укрінформ, згідно зі звітом Світового банку про оцінку збитків і потреб, на відновлення України упродовж наступного десятиліття необхідно 524 млрд доларів.

Фото ілюстративне



Джерело

Continue Reading

Відбудова

Італія перерахувала перший транш на €25 мільйонів для відновлення енергосистеми України

Published

on



Уряд Італії перерахував перший транш у розмірі 25 мільйонів євро на відновлення енергетичної системи України в рамках спільної ініціативи з Європейським банком реконструкції та розвитку, загальна вартість якої становить 200 мільйонів євро.

Про це Укрінформу повідомили в Посольстві Італії в Україні.

Зазначається, що кошти призначені для державної компанії «Укргідроенерго» та спрямовані на реалізацію невідкладних заходів із відновлення доступу до енергопостачання, посилення електромереж та забезпечення життєво необхідних послуг у найбільш постраждалих регіонах.

«Це перше фінансування є конкретним сигналом потужної підтримки Італією енергетичного сектору України, що зазнав серйозних випробувань через війну. Відновлення країни починається зі світла, тепла, базових послуг, які об’єднують громади та роблять їх стійкими», – заявив посол Італії в Україні Карло Формоза.

Читайте також: Для відновлення української енергетики потрібно близько $68 мільярдівПрем‘єр

Цей внесок є частиною ширшого пакета допомоги Італії на суму 125 мільйонів євро, спрямованого на енергетичну безпеку та відбудову України у співпраці з українськими установами та міжнародними партнерами, додали в посольстві.

Як повідомляв Укрінформ, у листопаді 2024 року віцепрем’єр-міністр – міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії Антоніо Таяні оголосив, що його країна інвестує 200 млн євро у відбудову української електромережі, пошкодженої внаслідок російських атак.



Джерело

Continue Reading

Відбудова

У Житомирі власники пошкодженого та зруйнованого обстрілами житла отримали понад ₴90 мільйонів компенсації

Published

on



У Житомирі власникам пошкодженого та зруйнованого внаслідок російських обстрілів житла виплатили понад 90 млн грн компенсації.

Як передає Укрінформ, про це повідомила у Фейсбуці Житомирська міська рада.

«Комісія з надання компенсації за пошкоджене та зруйноване майно у Житомирській громаді продовжує активну роботу над розглядом заяв щодо компенсацій за пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок збройної агресії Російської Федерації. Комісією опрацьовано 178 заяв на компенсацію за пошкоджене майно. З них 145 заявникам надано компенсацію на загальну суму 17 146 186 грн», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: В Україні перші 100 родин отримали компенсації для відбудови житла на власній ділянці – Кулеба

Окрім того, комісія опрацювала 102 заяви щодо компенсації за зруйноване майно. 86 заявників отримали можливість скористатися сертифікатом на придбання житла на загальну суму 76,5 млн грн, з яких 43 вже купили нові помешкання.

Як повідомляв Укрінформ, у межах програми «єВідновлення» жителі Житомирщини отримали понад 90 млн грн компенсації за пошкоджене внаслідок обстрілів житло.

Фото: Житомирська Міська Рада



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.