Connect with us

Усі новини

Син Андрія Молочного з прокуратури насмерть збив жінку у Києві — всі подробиці

Published

on


Працівник Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Андрій Молочний, імовірно син коміка-зрадника Андрія Молочного з “Файної Юкрайни”, збив на смерть жінку, керуючи автомобілем у стані сильного алкогольного сп’яніння. Генеральний прокурор взяв резонансну справу під особистий контроль.

У неділю, 20 липня, у Києві сталася смертельна ДТП, внаслідок якої померла жінка. Її на тротуарі збив водій автомобіля Lexus. Винуватцем аварії називають працівника прокуратури Андрія Андрійовича Молочного 2001 року народження. Він начебто перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння — 1,77 проміле при дозволеній нормі до 0,20.

П’яний водій працює у прокуратурі

За даними декларації, Молочний працює у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Центрального регіону. У соціальних мережах пишуть про його зв’язок із відомим коміком Андрієм Молочним, який після 2014 року переїхав до Росії та займався антиукраїнською діяльністю.



Андрія Молочного-молодшого взяли під варту

Фото: YouTube

“Збив людину не просто працівник прокуратури Андрій Молочний, а це син зрадника України, антиукраїнця та клоуна Андрія Молочного, який живе на Московії! Ну той, що “Марічка” з “Файни Юкрайни”, — написав журналіст і юрист Юрій Дорошенко, додавши, що яблуко від яблуні недалеко падає.

Генеральний прокурор Руслан Кравченко заявив, що бере цю справу на особистий контроль та домагатиметься, щоб підозрюваного тримали під вартою без права на заставу. Молочному-молодшому інкримінують порушення ПДР у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до смерті людини.

Комік Андрій Молочний зрадив Україну

Колишній учасник дуету з популярного шоу “Файна Юкрайна” переїхав до Москви у 2014 році та почав працювати в російському Comedy Club. Комік неодноразово висловлювався з антиукраїнських позицій, називав українців “гастарбайтерами” та розказував небилиці про “фашистів у Києві”.

Андрій Молочний з Притулою



Андрій Молочний грав у шоу “Файна Юкрайна”

Фото: YouTube

За неофіційними даними, у Молочного-старшого п’ятеро дітей, серед яких син Андрій. Його ім’я збігається з паспортними даними підозрюваного у смертельній ДТП. Наразі розслідування триває.

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що:

Повідомляється, що суд обрав підозрюваному запобіжний захід. Його взяли під варту строком на 60 діб.



Джерело

Усі новини

де відпочити у Європі в 2025 році не за всі гроші

Published

on


Якщо хочете тепле море, автентичну атмосферу чи заощадити кошти, зверніть увагу на ці чотири напрямки. Вони поки не такі заповнені туристами, як Амальфі чи Ніцца, але точно варті вашої уваги цього літа.

Якщо ви плануєте відпустку в Європі цього літа, але ще остаточно не визначились із маршрутом, вас може неприємно здивувати, наскільки все подорожчало в останній момент. Іспанська Коста-Брава, Французька Рив’єра, італійське узбережжя Амальфі, хорватська Далмація — у всіх цих регіонах середній щоденний бюджет туриста легко перевищує $190. А ще натовпи туристів — суцільний стрес, пише “Travel off path”.

Але хороша новина в тому, що не всі європейські локації влітку такі дорогі. Є чотири маловідомі, але чарівні напрямки, які пропонують бюджетне житло, смачну їжу та автентичний досвід — і це зовсім не нудні місця, як можна подумати.

Вльора, Албанія

Між горами й морем розташувалась Вльора — головний курорт Албанії, яка з колишньої “прихованої перлини” перетворюється на новий тренд європейського літа.

Це розслаблене містечко з оновленим історичним центром, де зберегли спадщину Османської імперії, а також із сучасною набережною — хмарочоси, пляжні бари, таверни зі свіжими морепродуктами.

Раніше туристи оминали Вльору через погану інфраструктуру, але ситуація зміниться у 2026 році — саме тоді відкриється новий аеропорт Vlora International з прямими рейсами по Європі.



Вльора в Албанії

Фото: Unsplash

Озеро Охрид, Північна Македонія

Його називають “Східним озером Комо” — Охрид найбільше озеро Північної Македонії, країни, що незаслужено залишається в тіні.

Озеро має довжину 30 км і ширину понад 14 км — це справжнє “внутрішнє море” Балкан. На його узбережжі — чарівні містечка, мощені вулички, кольорові човни, стародавні церкви, яким сотні років, і навіть пляжі з галькою біля яхт-клубів.

Обов’язково відвідайте саме місто Охрид — культурну столицю регіону з візантійськими руїнами. Також варто побувати у рибальському селі Пестані, відомому фореллю, та в популярному серед туристів пляжному клубі Cuba Libre.

Відпочинок в Македонії



Озеро Охрид

Фото: Unsplash

Несебр, Болгарія

Стародавній Несебр — місто на узбережжі Чорного моря, яке включено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

У Несебрі збереглись дерев’яні будинки з балконами, старовинні церкви, а також безліч ресторанів із болгарською кухнею. Місто невелике, але піщані пляжі простягаються від перешийка з материком аж до Сонячного берега — одного з найпопулярніших курортів Болгарії. А море тут тепле, як і на Середземномор’ї.

Відпочинок у Болгарії



Несебр у Болгарії

Фото: Unsplash

Батумі, Грузія

На східному узбережжі Чорного моря, в грузинському Батумі, поєднуються історія, футуризм і доступні ціни. Місто часто називають “Дубаєм Кавказу”.

У старому центрі — будівлі в стилях ар-нуво та ренесанс, а поруч — сучасні хмарочоси та елітні апартаменти біля узбережжя. Це популярний напрямок для грузинів, росіян та інших східноєвропейців.

Ціни приємно дивують: келих пива коштує близько $2.80, а ніч у готелі 3 зірки — в середньому $53.

Відпочинок в Грузії



Батумі в Грузії

Фото: Unsplash

Нагадаємо, знайти найкращі пляжі та відчути справжню атмосферу античності можна в Греції. Фокус разом із турагенткою Лілією Бондар розповідав, де в Греції найкращі пляжі.

Фокус також писав про те, де шукати найкращі пляжі, справжню піцу і спокійний відпочинок в Італії.



Джерело

Continue Reading

Економіка

Пакет школяра — куди і коли можна витратити гроші

Published

on



У 2025 році в Україні стартує оновлена державна програма підтримки родин із першокласниками — “Пакунок школяра”.

Батьки зможуть отримати одноразову виплату в розмірі 5000 гривень. Гроші надаються виключно для підготовки дітей до школи та мають чітке цільове призначення. Про це повідомляє Пенсійний фонд України.

Подати заявку на участь у програмі можна до 15 листопада 2025 року. Для цього доступні два варіанти: через мобільний застосунок “Дія” або особисто в сервісному центрі Пенсійного фонду України.

Після схвалення грошові кошти надходять на спеціальний рахунок, і витратити їх потрібно протягом 180 днів.

Однак витрати обмежені лише певними категоріями товарів: це шкільне приладдя (зошити, ручки, рюкзаки, пенали), дитячий одяг та взуття. Покупки мають здійснюватися лише в магазинах, які підключені до програми та мають відповідні MCC-коди. Використовувати ці кошти на продукти, побутову техніку чи інші товари не вдасться, такі транзакції система автоматично блокує.

Програма не пов’язана з іншими видами соціальної допомоги, тому скористатися нею можуть усі родини незалежно від регіону проживання. Головна умова — дитина має піти до першого класу у 2025 році. Виплата доступна також і для внутрішньо переміщених осіб.

Нагадуємо, навесні 2025 року Фокус писав про ще один напрям допомоги школярам — гроші за позитивні оцінки.

Тим часом розпочалася літня вступна кампанія і абітурієнтам варто ознайомитися з мінімальним конкурсним балом для навчання на бюджеті або контракті.



Джерело

Continue Reading

Війна

в Оріхові над дорогами натягнули сітки — фото

Published

on


Місто Оріхів у Запорізькій області постійно потерпає від обстрілів, зокрема й від fpv-дронів, якими ворог атакує як військових, так і мирних громадян.

Щоб захиститися від них, на найнебезпечніших ділянках доріг з’явилися десятки кілометрів антидронових сіток. Як це виглядає, показав на своїй сторінці Facebook пікер Сил оборони півдня Владислав Волошин.

За його словами, ця “мертва смуга” сьогодні має ширину до 10 км, а такі антидронні тунелі допомагають захиститися від ворожих “подарунків” з неба.




Фото: Влад Волошин/Facebook




Фото: Влад Волошин/Facebook




Фото: Влад Волошин/Facebook




Фото: Влад Волошин/Facebook

За словами волонтера і менеджера організації Operation Change Бернарда Крістенсена, запити на рибальські сітки як антидронні збільшуються на всьому фронті.

З Данії українським воїнам передали близько 500 тонн вживаних рибальських сіток для захисту.

Український оператор дронів розповів журналістам на умовах анонімності, що сітки, розтягнуті над окопами та входами до бліндажів, часто допомагають зменшити вплив атак, сповільнюючи падіння вибухових пристроїв, таким чином вибуховий механізм може пошкодитися.

Однак не завжди сітки здатні захистити. У Покровську на Донеччині поліцейські з “Білих янголів” і члени громадської організації “Капеланський патруль” займалися евакуацією поранених, коли дорогою побачили двох людей, які постраждали від влучання по них російського БПЛА.

Як з’ясувалося, громадяни їхали на велосипеді, коли по них ударив ворог. Одному відірвало ногу. Постраждалих завантажили в машину, але й вона потрапила під удар ворожого дрона.

У підсумку поранених вивезли на іншому авто, але чоловіка з важким пораненням врятувати не встигли.

Раніше Фокус писав, що в Шебекіно встановили сітки на будинках для захисту від дронів.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.