Connect with us

Політика

Єрмак обговорив із радником Стармера потреби українських воїнів і санкції проти РФ

Published

on



Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником Прем’єр-міністра Великої Британії з питань нацбезпеки Джонатаном Пауеллом, під час якої розповів про ситуацію на фронті та потреби українських воїнів.

Про це йдеться на сайті Офісу Президента, передає Укрінформ.

“Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником Прем’єр-міністра Великої Британії з питань національної безпеки Джонатаном Пауеллом. Андрій Єрмак розповів про ситуацію на полі бою та потреби українських воїнів”, – зазначають у публікації.

Також під час розмови йшлося про спільні дипломатичні зусилля з країнами-партнерами заради досягнення справедливого та сталого миру.

Читайте також: Єрмак – про «перемир’я» без гарантій: Путін хоче заморозити війну, а не завершити її

Зі свого боку керівник ОП відзначив важливість зустрічі представників України, США, Великої Британії, Німеччини та Франції щодо встановлення повного, безумовного припинення вогню як першого кроку до миру, яка відбулася 23 квітня в Лондоні. Він також поінформував про підписання Україною та Сполученими Штатами угоди про заснування Інвестиційного фонду відбудови.

Окрім цього, сторони узгодили координацію зусиль для посилення санкційного тиску проти Росії.

Як повідомляв Укрінформ, українська делегація обговорила із Президентом Південно-Африканської Республіки Сирілом Рамафосою тиск на Росію заради миру, об’єднання зусиль та повернення незаконно викрадених РФ українських дітей.

Фото: ОП



Джерело

Політика

про розмову Зеленського і Трампа: Обидва президенти усвідомлюють біль втрати молоді

Published

on



Спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог прокоментував розмову українського та американського лідерів Володимира Зеленського та Дональда Трампа.

Про це Келлог написав у соцмережі Х, передає Укрінформ.

Він назвав президента США «класичним Трампом, завжди готовим до співпраці».

Келлог також подякував Зеленському «за його співчуття щодо жахливої загибелі людей під час повені в Техасі, особливо молоді».

«Обидва президенти усвідомлюють біль втрати молоді в мирний час і на війні. Співчуття є ключовою частиною лідерства», – наголосив спецпредставник президента США.

Читайте також: Келлог: Росія не може продовжувати тягнути час, бомбардуючи цивільні цілі в Україні

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський назвав розмову з президентом США Дональдом Трампом 4 липня «важливою й корисною», ключовими темами якої стали ситуація на фронті, повітряні удари Росії, постачання систем ППО та майбутня мирна угода.

Своєю чергою Трамп заявив, що його телефонна розмова із Зеленським була «хорошою» й «стратегічною».

3 липня відбулася телефонна розмова Трампа з Путіним, після якої президент США заявив, що розчарований, зауваживши, що при цьому не досяг жодного прогресу.

Раптові повені у штаті Техас призвели до загибелі щонайменше 51 людини, тоді як ще 27 дівчат, що перебували у літньому таборі на березі річки, вважаються зниклими безвісти.



Джерело

Continue Reading

Політика

Сибіга закликав партнерів збільшити інвестиції в українські технології

Published

on



Міністр закордонних справ Андрій Сибіга звернувся до партнерів України із закликом збільшити інвестиції в українські технології і посилити санкції проти Росії, зокрема шляхом перекриття доступу Москви до технологій.

Як передає Укрінформ, про це міністр написав у соцмережі Х.

Очільник зовнішньополітичного відомства зазначив, що оскільки Україні потрібно було захищатися, вона навчилася впроваджувати інновації. За його словами, зараз Україна – технологічно передова країна, яка досягла успіху у галузі безпілотників, бойового штучного інтелекту, кібербезпеки, цифрового управління та банківської справи, а також в інших галузях.

«Ми закликаємо партнерів інвестувати більше в українські технології та допомагати нам у масовому виробництві наших найкращих інновацій. Це взаємовигідне партнерство: ті, хто допомагають нам зараз, отримають безпосередню користь від наших інновацій у майбутньому», – написав Сибіга.

Він зауважив, що Україна вже робить внесок у трансатлантичну безпеку, запевнивши, що українські технології посилять як Україну, так і її партнерів.

Водночас глава МЗС наголосив на необхідності негайного посилення санкцій проти Росії.

«Кожен мікрочіп, в якому відмовлено Москві, – це врятоване життя. Росія повинна бути позбавлена усіх ресурсів для своєї військової машини», – заявив Сибіга.

Міністр додав, що доходи Росії від продажу нафти мають бути урізані, а доступ Москви до технологій має бути повністю перекритий.

«Давайте розширимо технологічний розрив між свободою і тиранією, перетворивши інновації на щит. Не лише для України, але й для усієї трансатлантичної спільноти», – додав Сибіга.

Читайте також: Країни ЄС можуть збільшити підтримку України завдяки новій фінансовій цілі НАТО – Кошта

Як повідомляв Укрінформ, 14 червня виконавча директорка Незалежної антикорупційної комісії Олена Трегуб заявила, що абсолютно в усіх високотехнологічних зразках російської зброї є західні компоненти і Росії досі вдається їх отримувати попри «пекельні санкції».



Джерело

Continue Reading

Політика

Зеленський: Світ вірить в українців

Published

on



Світ допомагає Україні, бо вірить в українців, які дійсно заслуговують на цю довіру світу.

Як передає Укрінформ, про це Президент України Володимир Зеленський повідомив у відеозверненні.

Відео: Офіс Президента

«Хочу відзначити також сьогодні Швецію: є рішення про новий пакет оборонної підтримки. Дякую, Швеція! Активно працюємо з Німеччиною, щоб прискорити рішення щодо ППО. Є рішення Латвії про надання нового оборонного пакету», – акцентував Зеленський.

Президент подякував за це партнерам, які залишаються з Україною та її народом.

«Я пишаюся нашими людьми. Світ допомагає Україні, бо вірить в нас, вірить в українців, і наші люди дійсно заслуговують на цю довіру світу», – підкреслив глава держави.

Читайте також: Зеленський анонсував нові домовленості щодо газу для України

Також Зеленський анонсував підготовку вже зараз нових кроків, які будуть змушувати Росію дійсно відчувати, що за війну треба буде платити.

«Відповідальність агресора має бути. І буде. Цілком справедливою і дуже відчутною», – наголосив він.

Як повідомляв Укрінформ, Євросоюз 30 червня оголосив про продовження на наступні шість місяців економічних обмежувальних заходів проти Росії через її війну в Україні.

Фото: ОП



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.