Connect with us

Одеса

Питання до декларації ексчиновника Одеської митниці

Published

on


Одеська митниця. Фото ілюстративне: Фото: Odesa.online

Заступник начальника Одеської митниці Микола Вергун вказав, що його дружина отримала у подарунок авто за 1,2 млн гривень. Чиновник вже залишив держслужбу, але його декларація викликає питання. 

Про це журналісти Новини.LIVE дізналася з декларацій Ганни та Миколи Вергунів за 2024 рік.

Реклама

Читайте також:

Нерухомість чиновника

Микола Вергун за 2024 рік задекларував низку об’єктів нерухомості, переважно на дружину Ганну. В неї є будинок в 274,9 кв.м у Броварах, придбаний в 2018 році за 2,4 млн гривень. Також на неї оформлені три земельні ділянки у Київській області: одна на 700 кв.м у селі Скибин, та ще дві у Броварах (700 та 300 кв.м). Ще одна є в селі Перевальне, Сімферопольського району Криму (2013 рік).

Годинники та автівки

Сім’я Вергунів має колекцію цінностей, переважно у власності Ганни: годинник Omega (2012), комплект коштовностей Chopard (2013), каблучка з каменем (2008), сережки (2012) — усе належить дружині. У 2024 році родина поповнила автопарк та придбала KIA SPORTAGE (2023 року) за 1,2 млн грн.  Крім того, ексчиновник отримав 124 тис. гривень зарплати  й 220 тис. гривень пенсії, а також ще 1,53 млн гривень від підприємницької діяльності. Його дружина теж набула 3,7 млн гривень як бізнесвумен та отримала соцвиплати на 10,3 тис. гривень.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про декларацію заступника голови Одеської ОВА. А також про чиновницю, яка приховала мільйони.

 

Реклама



Джерело

Одеса

Права власності для українців в Криму

Published

on


Окупанти в Криму. Фото ілюстративне: Віртуальний музей російської агресії

Україна не визнає рішення окупантів щодо права власності у Криму. Але угоди між громадянами нашої країни у подальшому зможуть пройти процес верифікації згідно законодавства.

Про це в інтерв’ю Суспільному повідомила представниця Президента України в АРК Крим Ольга Куришко.

Реклама

Читайте також:

Угоди на право власності в окупації

Після окупації Криму у 2014 році влада півострову незаконно розпоряджалася майном, змінювала власників та переписувала кадастри на землю та нерухомість. Однак усі ці дії не мають юридичної сили, а жодні документи та рішення окупантів не визнаються українською державою. Крім того, право власності  залишається за тими, хто володів майном до 2014 року, наголошує постійна представниця Президента України в автономній республіці Ольга Куришко.

“За 11 років відбувалися переходи права власності. Людина, яка мала у власності квартиру, могла померти і є спадкоємці, які отримали спадщину. Або відбувалося дарування між громадянами України. Якщо це була їхня добра воля, то такі правочини мають бути верифіковані, але в цьому процесі не мають бути залучені документи РФ”, — каже Ольга Куришко.

Правочини, які ініціювала влада Росії, взагалі не можуть бути верифіковані та не мають юридичної сили, додає Ольга Куришко.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про пограбування українських музеїв у Криму. А також про пожежу в районі аеропорта “Симферополь”.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Одеса

Правоохоронниця на Одещині допомагала ухилитися за 25 тисяч доларів

Published

on


Допит підозрюваної. Фото: Державне бюро розслідувань

Співробітниця правоохоронних органів на Одещині допомагала ухилятися від служби за 25 тисяч доларів. Але її піймали на гарячому, жінці загрожує до 5 років ув’язнення.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Реклама

Читайте також:

Подробиці справи

За даними слідства, жінка пообіцяла одному з чоловіків допомогти отримати “білий квиток” через знайомих медиків та працівників РТЦК та СП. За 25 тис. доларів США призовника мали зняти з військового обліку, що дозволяло йому виїхати з України. Також за ці гроші правоохоронниця гарантувала додаткову послугу, аби забезпечити безперешкодний перетин кордону за підробленими документами. Клієнта супроводжували на автомобілі до пункту пропуску та перевозили до Молдови. Фігурантку викрили під час спроби вивезення чергового ухилянта.

Яке покарання загрожує

Фігурантці повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 КК України (обіцянка здійснити вплив на прийняття рішення посадовою особою за надання неправомірної вигоди для себе та третьої особи). Їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про чоловіків, яких вивозили до Молдови у спальному відсіку. А також про правоохоронця, який заробляв на ухилянтах.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Одеса

Новий завод на Одещині – деталі

Published

on


Пожежне обладнання. Фото ілюстративне: rubezh.biz

На Одещині збудують завод з виробництва протипожежного обладнання. Нове підприємство має залучити іноземні інвестиції та буде виготовляти продукцію не лише для внутрішнього користування, але й на експорт.

Про це журналістам “Бессарабії INFORM” повідомив   директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко.

Реклама

Читайте також:

Новий завод на Одещині

Корейська компанія Paratech, яка є провідним виробником у сфері виробництва протипожежного обладнання, спільно з українським підприємством СВТ планує створити спільний бізнес. Під час нещодавнього візиту української делегації до Південної Кореї відбулася зустріч, на якій підписали низку угод у сфері співпраці. Новий завод принесе в наш регіон іноземні інвестиції, створить нові робочі місця і сплачуватиме чималі податки в бюджет. Крім того, буде виробляти продукцію за новітніми технологіями, в тому числі й для експорту.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про викриття ексдиректора заводу в Києві. А також про те, що сміттєпереробного заводу на Одещині не буде.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.