Connect with us

Одеса

На Одещині поліцейські затримали трьох браконьєрів, які наловили риби на 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Published

on


Браконьєри рибалять. Фото: Головне управління Національної поліції в Одеській області

На Одещині затримали трьох браконьєрів, які суммарно наловили риби на 1 мільйон 300 тисяч гривень. Правоохоронці внесли відомості про правопорушення до ЄРДР, а фігурантам загрожує до 3 років ув’язнення.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Реклама

Читайте також:

Подробиці справи

За даними слідства, троє чоловіків віком 45-ти та 57-ми років, без дозвільних документів на човні за допомогою ліскових сіток здійснювали вилов чорноморського оселедця. В якості речових доказівв них вилучили чотири сітки загальною довжиною 300 метрів та 200 одиниць риби загальною вагою 50 кілограмів.

Наловлена риба. Фото: Фото: Головне управління Націонлаьної поліції в Одеській області

Ще одного, 60-річного браконьєра виявили на узбережжі Дністровського лиману, неподалік села Калаглія. У нього слідчо-оперативна група вилучила 326 одиниць водних біоресурсів, серед якої оселедець, судак, лящ та окунь. А також вісім ліскових сіток загальною довжиною 798 метрів та човен. За попередніми підрахунками екологів, чоловіки з Ізмаїльської громади завдали рибному господарству України збитків на суму приблизно 500 тисяч гривень, а житель Одеського району — на понад 800 тис. грн.

Яке покарання загрожує

Відомості щодо порушень внесли до ЄРДР за частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду). Їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про чоловіка, який наловив кефалі на 1,7 мільйон гривень. А також про браконьєрів, які завдали великої шкоди довкіллю.

Реклама



Джерело

Одеса

Кримський міст залишився без захисту – бонові загородження зникли

Published

on


Кримський міст. Фото ілюстративне: REUTERS

Біля Керченського мосту в Криму зменшилася кількість барж бонового загородження, які захищають споруду від українських дронових атак. Ймовірно, через те, що їх пошкодив шторм.

Про це повідомляють журналісти каналу “Кримський вітер”, посилаючись на дані супутникової зйомки.

Реклама

Читайте також:

Бонових загороджень поменшало

Останнім часом відбулися зміни в “баржовому захисті” біля північної частини Керченського мосту. 28 березня супутники зафіксували 17 бонових загороджень. А вже 14 квітня їх стало 13, одне з яких — напівзатоплене в результаті нещодавнього шторму.

“Разом — мінус чотири баржі. Куди поділися, незрозуміло. За період у протоці кілька разів були сильні шторми”, — йдеться у повідомленні моніторингової групи “Кримського вітру”.

Супутникова зйомка від 28 березня. Фото: “Кримський вітер”
Супутникова зйомка від 14 квітня. Фото: “Кримський вітер”

Нагадаємо, нещодавно ми писали про загрозу для Одещини з моря. А також про фільтрацію дітей в окупованому Криму.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Одеса

Продаж заарештованого російського танкера на Одещині

Published

on


Nika Spirit. Фото: Prozorro.Sales

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА) виставило на продаж арештоване російське судно Nika Spirit. Саме цей корабель блокував Керченську протоку у 2018 році.

Про це Новини.LIVE дізналися з тендеру на платформі Prozorro.Sales

Реклама

Читайте також:

Продажа судна

Стартова ціна російського судна Nika Spirit становить 2 млн 438 тис. грн. Сам аукціон має пройти 21 квітня. У характеристиках лота зазначили, що цей танкер для перевезення нафтопродуктів побудували у 1989 році. Відповідно до звіту,  фізичний знос судна корабля — 66,8 %, а функціональний — 80%.

Блокування протоки

Додамо, танкер Nika Spirit, раніше відомий як Neyma, був затриманий 24 липня 2019 року в порту Ізмаїл на Одещині та ідентифікований як судно, що блокувало Керченську протоку в листопаді 2018 року. Тоді російські прикордонники із застосуванням зброї захопили українські військові кораблі із 24 членами екіпажу.  А у листопаді 2024 року Дніпровський районний суд Києва дозволив передати арештований Nika Spirit для реалізації.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що бонових загороджень у Криму поменшало. А також про продаж заарештованих російських добрив.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Одеса

Незвичайних птахів, рожевих пеліканів, помітили у Тузлівських лиманах на Одещині

Published

on


Рожевий пелікан. Фото: tiligul.com

У Національному парку Тузлівські лимани на Одещині помітили незвичайних птахів — рожевих пеліканів. Наразі ці красиві пернаті мігрують акваторією нашого  регіону.

Про це повідомив еколог Іван Русєв у соцмережі.

Реклама

Читайте також:

Незвичайні птахи

Співробітники Нацпарку Тузлівські лимани опубліквали відео, на якому можна побачити десятки великих рожевих пеліканів. Іноді їх називають “рожевими бабами”. Цей вид зустрічається досить рідко та занесений у Червону книгу України.

“Рожеві пелікани, як і рожеві фламінго, вже мандрують великими просторами акваторій лиманів у нацпарку. Рашистська війна не заважала їм останніми днями, й вони спокійно харчуються і відпочивають після довгих перельотів до нас”, — пише еколог Іван Русєв.

Рожеві пелікани — що відомо

Рожевий пелікан (Pelecanus onocrotalus) — гніздовий перелітний птах. Його маса складає 10-12 кілограм, довжина крила у самців 70-75 см, у самиць — 64-69 см, а розмах сягає 1.7-2 метрів. Для України він є лише сезонним мігрантом. Гніздяться ці пернаті колоніями від кількох десятків до багатьох сотень пар, але іноді утворює мішані поселення з іншими видами.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про повернення “рожевих родзинок” на Одещину. А також про незвичайного птаха-мандівника з Африки.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.