Connect with us

Відбудова

У Мінрозвитку обговорили з представниками місії МВФ нові підходи до відновлення інфраструктури

Published

on


Представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України обговорили з місією Міжнародного валютного фонду стратегію забезпечення житлом, нові підходи до відновлення інфраструктури та підготовку до Міжнародної конференції з відновлення URC-2025.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба міністерства.

Зазначається, що зустріч відбулася під головуванням віцепрем’єр-міністра з відновлення України-міністра розвитку громад та територій Олексія Кулеби. Місію МВФ представляли голова місії Гевін Грей, заступник голови Тревор Лесард, постійна представниця МВФ в Україні Прішила Тофано, старший економіст Хейко Хессе, економіст-дослідник Андреа Манера та виконавчий директор Фонду Владислав Рашкован.

Зокрема, Кулеба поінформував делегацію про роботу з міжнародними партнерами для забезпечення відновлення прифронтових територій. Окремо у Мінрозвитку акцентували на комплексному підході до вирішення житлових проблем ВПО: компенсації за зруйноване майно, програма “єВідновлення”, запуск механізмів соціального житла.

“Під час зустрічі окрему увагу було приділено підготовці України до Міжнародної конференції з відновлення (URC-2025). Це ключова можливість для українських громад заявити про свої потреби та отримати міжнародну підтримку”, – повідомляє міністерство.


Голова місії МВФ Гевін Грей / Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України


Перша заступниця міністра розвитку громад та територій Альона Шкрум наголосила, що одним із завдань на конференції є продемонструвати міжнародним партнерам реальні досягнення у відновленні. Міністерство прагне, щоб це стало підставою для укладення нових угод на підтримку України.

Читайте також: Для відновлення житлового сектору потрібно близько $84 мільярди впродовж 10 роківМінрозвитку

Сторони також обговорили реформу управління публічними інвестиціями (PIM), що базується на європейських принципах прозорості та ефективності. Основним інструментом її реалізації є цифрова платформа DREAM.

Як повідомлялося, міністр фінансів України Сергій Марченко обговорив із директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою пріоритетні реформи для посилення фінансової стійкості України.

Міжнародний валютний фонд є третім найбільшим партнером України за обсягом спрямованої фінансової допомоги (після ЄС та США) під час повномасштабного вторгнення.

Фото: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України



Джерело

Відбудова

Словаччина надасть близько €84 мільйонів на відновлення інфраструктури Укренерго

Published

on


Для реалізації проєктів відновлення та розвитку інфраструктурних об’єктів НЕК «Укренерго» Словаччина готова скерувати близько 84 млн євро кредитних та грантових коштів.

Про це йшлося під час зустрічі представників уряду Словаччини з керівниками НЕК «Укренерго», передає Укрінформ з посиланням на Фейсбук енергокомпанії..

«Близько 84 мільйонів євро кредитних та грантових коштів готова скерувати Словаччина для реалізації проєктів відновлення та розвитку об’єктів інфраструктури «Укренерго», — зазначив директор з інвестицій Укренерго Олег Павленко.


За його словами, йдеться про будівництво нової високовольтної лінії у регіоні, що сильно постраждав від російських обстрілів, будівництво нової підстанції Укренерго та реконструкцію вже існуючої.



Павленко запевнив, що втілення кожної з цих ініціатив дуже важливе, їх реалізація суттєво посилить стійкість української енергосистеми.


Читайте також: В Україні цьогоріч планують ввести близько 1 ГВт генерації – Шмигаль

Реалізація проєктів з відбудови української енергетичної інфраструктури за підтримки словацьких партнерів буде відбуватись за адміністрування Експортно-імпортного банку Словацької Республіки та Словацької організації з розвитку, за сприяння уряду Словаччини.

Як повідомлялось, за підтримки Програми розвитку ООН у різних областях України встановлено понад 450 МВт додаткової генерації електроенергії.

Фото: Укренерго



Джерело

Continue Reading

Відбудова

У Запоріжжі завершують ремонт зруйнованої російськими обстрілами багатоповерхівки

Published

on



У Запоріжжі завершують відбудову багатоповерхового будинку на вул. Незалежної України, зруйнованого російськими обстрілами у жовтні 2022 року.

Про це у Телеграмі повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, передає Укрінформ.

«Вже скоро мешканці зруйнованого ворогом будинку на вул. Незалежної України повернуться в свої оселі. Відбудова почалася у 2024 році. Вже відновлені під’їзди, влаштована покрівля, інженерні мережі та виконаний ремонт квартир та сходових клітин», – написав Федоров.

За його словами, наразі будівельники виконують оздоблювальні роботи та опорядження балконів.

Зазначається, що росіяни поцілили у цей житловий будинок у жовтні 2022-го року, вбивши вісьмох людей та залишивши без житла 59 родин.

Читайте також: На Київщині відновив роботу дитсадок, пошкоджений через ракетний удар РФ

Як повідомлялось, у Запоріжжі з 2022 року ворог зруйнував 21 багатоповерхівку. П’ять будинків уже відновлені, один – на завершальному етапі. Ще сім будинків – у активній стадії реконструкції. По двох розробляється проєктно-кошторисна документація, мешканці трьох будинків отримають житлові сертифікати.

Фото ілюстративне



Джерело

Continue Reading

Відбудова

Визначено переможця закупівлі капітального ремонту лікувально-діагностичного корпусу Охматдиту

Published

on



Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба НДСЛ “Охматдит”, передає Укрінформ.

“Сьогодні, 23 травня, за результатами відкритої процедури закупівлі, проведеної на платформі Prozorro (посилання в коментарях), було визначено переможця на проведення капітального ремонту будівлі лікувально-діагностичного корпусу НДСЛ «Охматдит». Найбільш економічно вигідну пропозицію — 293 мільйони гривень — надало ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД»”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що уповноважена особа лікарні за участі міжнародної інжинірингової компанії Eptisa Servicios de Ingeniería провела перевірку всієї документації. ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД» відповідає всім кваліфікаційним вимогам, передбаченим умовами закупівлі.

Платником у зазначеній закупівлі виступає благодійний фонд «Охматдит — здорове дитинство». Кошти, що були зібрані влітку минулого року, буде використано за цільовим призначенням — на відновлення лікарні.

У лікарні зазначають, що попри ремонтні роботи, корпус буде залишатися функціональним — лікарі продовжуватимуть надавати допомогу пацієнтам. Основне завдання капітального ремонту — якнайшвидше відновити повноцінні умови для роботи відділень.

У НДСЛ “Охматдит” наголосили, що рішення щодо відновлення лікарні обговорюються та ухвалюються на засіданнях Ради з відновлення, до складу якої входять представники НДСЛ «Охматдит», МОЗ України та благодійники.

Як повідомляв Укрінформ, на початку травня НДСЛ “Охматдит” оголосив тендер на закупівлю капітального ремонту будівлі лікувально-діагностичного корпусу медзакладу.Як заявили в МОЗ, будівельні роботи по капітальному ремонту лікувально-діагностичного корпусу НДСЛ «Охматдит» МОЗ України мають розпочатися у червні 2025 року.

20 травня низка ЗМІ повідомила, про те, що “Охматдит” почав закупівлю капітального ремонут лікувально-діагностичного корпусу.

Читайте також: Зовнішні роботи з ремонту лікувально-діагностичного корпусу Охматдиту планують завершити до кінця року

Згідно з інформацією в Прозоро, на тендер подалися три учасники: “Ріола-Модуль ЛТД”, “Український виробничо-будівельний альянс “Центр”, консорціум “ПБФ”.

Найдешевшу пропозицію подала “Ріола-Модуль ЛТД” – 292 998 016,30 грн

На сайті Прозоро очікувана вартість робіт визначена в 367 448 347, 00 грн.

Як передавав Укрінформ, 8 липня 2024 року внаслідок ракетного удару дитяча лікарня «Охматдит» зазнала значних ушкоджень. Найбільше постраждали новий лікувально-діагностичний корпус, адміністративний та токсикологічний корпуси, трансформаторна підстанція і хірургічний корпус.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.