Connect with us

Усі новини

Теорія перлинних сережок – чому вони відлякують чоловіків

Published

on



Носіння перлинних аксесуарів може заважати чоловікам зустрічатися з жінками, і вони навіть не усвідомлюють цього. Перли часто символізують красу та вишуканість. Тепер саме через ці погляди самотні дівчата з TikTok відмовляються від них.

У соціальних мережах існує теорія, що перлинні сережки відштовхують чоловіків, пише New York Post.

Перлинні прикраси часто символізують красу та вишуканість. Тепер саме через ці погляди самотні дівчата з TikTok відмовляються від жіночних аксесуарів, бо вважають, що їх носіння заважає їм зустрічатися із заможними холостяками.

Щоб виправдати, чому сучасне покоління чоловіків більше не знає, як залицятися до жінок, TikTok створив “теорію перлинних сережок”, яка полягає в тому, що жінок, які носять цей тип аксесуару, вважають страхітливими, дорогими або такими, що потребують багато догляду — якості, які можуть “відлякати” потенційних залицяльників.

Одна авторка контенту на ім’я Морган Макгуайр (@morganmcguire) поділилася відео, у якому висловила своє розчарування цією дивною теорією.

“Останнім часом я усвідомлюю, що хронічно самотня… Я щойно дізналася про “теорію перлинних сережок”… не дивно, що я самотня, я прикрашена перлами, справді, вони всюди… Не думаю, що виглядаю грізно”, – сказала вона, демонструючи свою любов до дорогоцінного каміння.

Її відео зібрало понад 4 млн переглядів – і вона не єдина, кого дратує ця відмовка, яку соціальні мережі дають чоловікам. У TikTok з’являється безліч відео, де жінки стверджують, що це правда.

В іншому відео жінка показала себе з перлами і написала: “Я самотня за власним вибором, чи це через теорію перлинних сережок?”

Безліч людей у ​​розділі коментарів до відео або повірили в цю теорію, або поставилися до неї скептично:

  • “Це все пояснює”.
  • “Це правда. Я ношу перлинні сережки зі школи (11 років), а зараз мені 27, у мене завжди були невдалі стосунки”.
  • “Боже, я думала, що теорія про перли полягає в тому, що вони зроблять тебе гарною та свіжою”.
  • “Ні. Я так часто носила перлинні сережки, і навіть одягла їх у день свого весілля”.
  • “Ношу перлинні сережки з дитинства і успадкувала перлинні сережки та намиста від бабусі та мами. Мене ця теорія не хвилює. Це сімейна традиція”.

Нагадаємо, Фокус раніше писав, що:

Крім того, у TikTok стало вірусним відео, на якому злодій грабує квартиру, а домашній пес подружився з ним.



Джерело

Війна

Атака Шахедів на Кременчук – ЗС РФ влучили в житловий будинок

Published

on


Станом на цей момент звернень до екстрених служб щодо постраждалих або загиблих не надходило. Місцеві телеграм-канали пишуть про атаку на будівлю ТЦК в Кременчуці.

Російські окупанти зранку, 6 липня, запустили рій “Шахедів” в напрямку Кремменчука. В самому місті та районі пролунали вибухи. Зафіксована пожежа. Про це повідомив голова Полтавської обласної війської адміністрації Володимир Когут.

“Унаслідок ворожої атаки на Кременчуцький район виникла пожежа на території приватного домоволодіння. На місці події працюють усі відповідні служби. Станом на цей момент звернень до екстрених служб щодо постраждалих або загиблих не надходило”, — проінформував він.

Близько 9 ранку моніторингові канали повідомили про підліт до Кременчука щонайменше 6 ударних безпілотників.




Також телеграм-канали повідомляють, що один з БПЛА нібито влучив в будівлю ТЦК в Кременчуці, але офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Нагадаємо, що уночі 6 липня ЗС РФ вчергове атакувала Україну ударними безпілотниками. Під ударом зокрема опинилася Київська область, де росіяни атакували звичайний мирний населений пункт.

Також повідомлялося, що під час нічної атаки “Шахедів” 6 липня росіяни також атакували Харків дронами. Внаслідок обстрілу у місті здійнялася пожежа, відомо про кілька “прильотів” та постраждалих, серед них — маленька дитина



Джерело

Continue Reading

Україна

Під час вибуху на Житомирщині загинув юний спортсмен

Published

on


16-річний Олексій Петренко був кандидатом у майстри спорту України з самбо. Він загинув під час вибуху в селі Березина 2 липня.

Олексій був вихованцем відділення боротьби самбо ДЮСШ Житомирської міської ради, займався цим видом спорту з 2018 року та вже став призером обласних і всеукраїнських змагань. Його вважали одним із найперспективніших юнаків у своїй категорії. Про його загибель повідомили у Національній федерації самбо України.




Олексій Петренко загинув під час вибуху 2 липня

Фото: Соцмережі

“Війна обірвала юне життя, всі плани, мрії та надії. Олексій назавжди залишиться в наших серцях — разом з іншими Янголами Спорту, яких забрала ця клята війна”, — зазначили у федерації.

В пості сказано, що Петренко загинув під час “ворожого обстрілу”, але 2 липня вибухи в Березині лунали без повітряної тривоги. І нині причини вибухів ще з’ясовуються.

Вибухи на Житомирщині: що відомо

2 липня близько 18:00 години у селі Березина сталися два вибухи. Повітряна тривога в цей час оголошена не була. Голова Глибочицької громади Сергій Сокальський сказав, що вибухи сталися на складі промислового підприємства.

Неподалік від підприємства, на якому пролунали вибухи, розташована автозаправка. На АЗС ніхто не постраждав, але будівля пошкоджена.

“Спочатку почало щось горіти, диміти, якась будівля. Я не знаю, що саме почало горіти. Потім піднявся більший вогонь. Через хвилини 3-4 після цього стався перший вибух. Потім після першого вибуху, хвилини через три, стався другий”, — повідомив працівник заправки.

На місці вибухів продовжує працювати слідча група з метою з’ясування обставин інциденту. Оперативні служби працюють над ліквідацією наслідків.

Нагадаємо, Фокус писав про наслідки вибуху у селі Березина. Було пошкодження трьох ліній електропередач та відключились 50 трансформаторних підстанцій.

Тоді ж місцева влада закликала громадян вжити заходів безпеки: мешканців попросили зачинити вікна та перебувати вдома.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

їм понад 300 000 років (фото)

Published

on


На південному заході Китаю археологи виявили колекцію стародавніх дерев’яних інструментів, яким понад 300 000 років. Ці знаряддя, виявлені поблизу стародавнього озера, дають нове уявлення про те, як жили ранні люди в Східній Азії.

Під час розкопок у Гантаньціні в провінції Юньнань археологи знайшли 35 дерев’яних артефактів, серед яких були копальні палиці, гачки для зрізання коренів та невеликі загострені інструменти, багато з яких були виготовлені з сосни та твердої деревини, пише Live Science.

У Фокус.Технології з’явився свій Telegram-канал. Підписуйтеся, щоб не пропускати найсвіжіші та найзахопливіші новини зі світу науки!

За словами провідного дослідника Бо Лі з Університету Вуллонгонга, ця знахідка є найдавнішими дерев’яними інструментами, які коли-небудь знаходили в Східній Азії.

“Ця знахідка є винятковою, оскільки вона зберігає момент у часі, коли ранні люди використовували складні дерев’яні інструменти для збирання підземних харчових ресурсів”, — зазначив Лі.

Інструменти були поховані в глинистих відкладах з низьким вмістом кисню, що допомогло зберегти сліди полірування, подряпини і навіть залишки рослинної сировини.

Учені пояснюють, що ця колекція є одним з небагатьох наборів дерев’яних інструментів палеоліту, які не пов’язані з полюванням, на відміну від більш відомих прикладів, таких як списи, знайдені в Шьонінгені, Німеччина.



Під час розкопок у Гантаньціні в провінції Юньнань археологи знайшли 35 дерев’яних артефактів

Фото: Bo Li

Ці знахідки свідчать про те, що ранні люди навмисно відвідували озерну місцевість для збирання їстівних підземних частин рослин. Дослідники стверджують, що використання інструментів свідчить про планування та глибоке розуміння місцевого рослинного світу.

“Інструменти демонструють рівень планування та майстерності, який ставить під сумнів уявлення про те, що східноазіатські гомініди були технологічно консервативними”, — заявив Лі.

Щоб визначити вік артефактів, дослідники застосували методи інфрачервоної люмінесценції та електронного спінового резонансу. Обидва методи підтвердили, що інструменти мають вік від 250 000 до 361 000 років.

Хоча рослинний матеріал, безпосередньо прикріплений до інструментів, не можна було точно ідентифікувати через його руйнування, інші докази з місця знахідки вказують на раціон, що включав ягоди, кедрові горіхи, лісові горіхи, водні бульби і навіть ківі.

Це підтверджує гіпотезу, що ранні люди значною мірою покладалися на рослинні ресурси, а не на велику дичину, що відрізняло їх від їхніх сучасників у Європі.


Важливо

Збереження викликає питання: археологи розкопали незвичайну плетену криницю в Норфолку (фото)

Це відкриття змінює наше уявлення про розвиток та адаптивність людей у стародавній Східній Азії. Замість того, щоб зосереджуватися виключно на полюванні, ці ранні люди виготовляли інструменти з конкретними функціями.

Раніше Фокус писав про міфічних ітбараків, створінь з тюркських легенд. Згідно з розповідями, ці істоти мали людські тіла та собачі голови.

Також ми розповідали про те, як кавалерійські мечі римської епохи призвели до значного відкриття. Вчені виявили древнє поселення, яке існувало впродовж століть.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.