Connect with us

Криминал

СБУ перевіряє КМІС на сепаратизм через провокативне опитування на Львівщині

Published

on

У Львівській області СБУ перевіряє інформацію, поширену в Інтернеті, щодо провокаційного «опитування» Київського міжнародного інституту соціології, у якому йдеться про «перспективи регіону» на кшталт «окремої незалежної держави» чи «приєднання до іншої держави». 

Про це повідомили в облуправлінні Служби безпеки України.

«Відповідно до попередніх експертних висновків, вказане «опитування» містить окремі ознаки складу злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України. Зокрема, публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України», – розповіли у відомстві.

Наразі СБУ вживає заходів для встановлення усіх причетних до організації провокації та притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

«З урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, зокрема, спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, закликаємо мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного «опитування», яке є очевидним елементом ворожої пропаганди», – додали у СБУ.

Своєю чергою генеральний директор КМІС Володимир Паніотто у коментарі Zaxid.net підтвердив факт проведення опитування, проте наголосив, що воно мало на меті виявити ознаки сепаратизму в Галичині.

«Це опитування проводили ми на замовлення тижневика «Дзеркало тижня». Воно навпаки мало на меті виявити прояви сепаратизму, якщо такі є у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях. Тим паче, ми не поширювали його в інтернеті, а лише наші інтерв’юери особисто опитували людей, а вже вони його фотографували і публікували в мережі», – пояснив він.

«>

24.04.2019
17:10
Источник

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Copyright © 2017-2022. С Любовью к Одессе - Дайджест Одесских новостей