Connect with us

Цікаво

Декоративна косметика – незамінний інструмент сучасних дівчат

Published

on



У сучасній декоративній косметиці з’явилася велика кількість інструментів та засобів, за допомогою яких можна приховати недоліки шкіри обличчя та загалом створити певний образ.

Професійні візажисти активно використовують нові рішення, за допомогою яких можна надавати будь-які послуги зі створення образів та стилів.

Грамотний вибір косметики дає можливічть жінці виглядати оригінально, бездоганно та красиво. Ознайомитись із рядом пропозицій можна в інтернет-магазині Prostor, де є каталог з різними варіантами та пропозиціями. Консультанти допоможуть покупцям визначитися з вибором та здійснити правильну покупку з урахуванням переваг.

зони застосування косметики

Залежно від зони нанесення декоративної косметики виділяють кілька її типів:

  • для обличчя (дозволить вирівняти тон і зробити шкіру обличчя ідеальною, форма обличчя коригується, а також надається їй свіжого вигляду);
  • для очей (створення виразного образу, що дозволить підкреслювати природну красу, виключивши увагу від вад та проблем зі шкірою);
  • для губ (завершення будь-якого макіяжу з можливістю додати виразність);
  • для брів (інструмент для створення акцентів).

Лаки та емалі для нігтів використовуються окремо, але вони також є частиною загальної композиції.

Види декоративної косметики

Основа виробництва та призначення косметики – різні. Зокрема, розрізняють:

1. Мас-маркет. Косметика для масових споживачів, яка приваблює покупців за демократичну ціну, тобто. найдоступніша в ціновому відношенні.

2. Мідл-маркет. Головна особливість у натуральному складі, де від 30 до 60% складу є природними компонентами. Якості трохи вищі, якщо порівнювати з мас-маркетом.

3. Натуральна. Близько 70% натуральних компонентів у складі, але допускається застосування синтетичних компонентів.

4. Органічна. Понад 90% натуральних компонентів, одержаних природним шляхом.

5. Професійна. Відмінний інструмент для використання на зйомках, створення різних образів, а також з можливістю розставити різні акценти.

Вибір необмежений та доступний під різні цілі.

Де придбати косметику?

Достатньо лише відвідати інтернет-магазин Prostor, щоб знайти потрібне рішення під свої цілі та завдання. Позиції ретельно відбираються, є докладний опис, склад і характеристики, що дозволить знайти доступний варіант під свої завдання та цілі. Запрошення на безпроблемний вибір є у всіх. Залишається лише комбінувати косметику та створювати яскравий образ.



Джерело

Усі новини

як виглядає знаменита локація влітку в 30-градусну спеку — відео

Published

on


Фінське містечко Рованіємі, розташоване за Полярним колом, знаходиться в розпалі літа. Наразі місцеві активно вирушають на пляжі, адже температура тут досягає 31°C — зовсім не те, що зазвичай ми бачимо взимку від резиденції Санта-Клауса.

Хоча середина липня — традиційно найтепліший період у регіоні, звична температура для півночі Фінляндії влітку — близько 20°, повідомляє видання Metro.

Пряма трансляція з резиденції Санта-Клауса

Житель Рованіємі Тойво Койву розповідає журналістам, що в містечку нині буквально спека в майстернях: цифрові табло показують аномальні температури.

“Досить добре. Мені подобається. Гаряче. Але тут так спекотно буває нечасто. Я кілька тижнів подорожував Європою з друзями, там було дуже жарко. Ми думали, що повернемось до Фінляндії й нарешті освіжимося — як завжди. Але ні — тут така ж спека, як і на півдні”, — каже пан Койву.



Банер дорогою до резиденції Санти

Фото: Getty Images

Водночас журналісти пишуть, що минуле літо в північній Скандинавії та Фінляндії стало найспекотнішим із 1937 року за період червень-серпень. Наразі Фінляндія перебуває в умовах широкомасштабної спеки, і в понеділок зафіксували найвищу температуру літа — 32,4°C.

Схожу оцінку дає Фінський метеорологічний інститут. Там попереджають, що спека триватиме ще кілька днів, а її офіційно фіксують, коли середньоденна температура сягає 20°C, або денні піки перевищують 27°C.

Літній ранок поблизу резиденції Санти


Літній ранок поблизу резиденції Санти

Фото: Getty Images

Санта Клаус


До Різдва у Санти ще є 5 місяців

Фото: Getty

Разом з тим південні регіони Фінляндії постраждали від буревіїв і злив. Більша частина країни охоплена жовтими попередженнями про підвищену температуру, ризик лісових пожеж і поривчаті вітри.

Раніше Фокус повідомляв, чому в Санти все погано зі здоров’ям. Згідно з його способом життя та умовами праці, це дійсно диво, що він усе ще може привітати усіх зі святами.

Згодом стало відомо, скільки у святкового персонажа піде часу на роздачу подарунків по всьому світу. Якщо вірити гіпотезам учених, різдвяна ніч для Санта-Клауса і його оленів — неймовірне за своєю складністю випробування.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

астронавти не знали, де вони перебувають (фото)

Published

on


Астронавти місії “Аполлон-12” пережили одразу два удари блискавки по космічному кораблю, який мав доставити їх на Місяць. У NASA вважали, що наслідки ударів блискавки можуть призвести до загибелі астронавтів, коли вони повертатимуться на Землю. Але місячні мандрівники нічого про це не знали.

Несподівана подія, що сталася 1969 року, могла затьмарити успішну другу висадку астронавтів NASA на Місяць. Під час запуску місії “Аполлон-12” у космічний корабель з екіпажем, який перебував нагорі ракети-носія “Сатурн-5”, через 36 секунд після старту вдарила блискавка. Потім ще через деякий час стався другий удар. Попри це астронавти успішно завершили свою місію, висадилися на Місяці та повернулися на Землю, пише IFLScience.

У Фокус. Технології з’явився свій Telegram-канал. Підписуйтесь, щоб не пропускати найсвіжіші та найзахопливіші новини зі світу науки!

Екіпаж місії “Аполлон-12” складався з астронавтів Чарльза Конрада, Річарда Гордона і Алана Біна. Мета місії полягала в тому, щоб люди вдруге висадилися на Місяці. При цьому місце посадки в Океані Бур на Місяці було обрано не випадково. Місячний модуль з астронавтами мав приземлитися в тому місці, де 1967 року здійснив посадку роботизований модуль “Сервейєр-3”. Астронавти мали зібрати деякі деталі модуля і повернути їх на Землю. Саме цей план призвів до необхідності встановити конкретну дату запуску для другої спроби посадки на Місяць.




Старт ракети “Сатурн-5” з місією “Аполлон-12”

Фото: solar-system

Погода на мисі Канаверал 14 листопада 1969 року була не дуже гарною. Небо було повністю затягнуте хмарами, йшов дощ, а у високих шарах атмосфери дув дуже сильний вітер. Це був не найвдаліший день для польоту на Місяць, але інакше, щоб потрапити до місця посадки модуля “Сервейєр-3”, довелося б переносити дату запуску на місяць.

Ракета-носій “Сатурн-5” успішно стартувала з космічним кораблем на борту, який складався з командного і місячного модуля, де перебували троє астронавтів. Усе йшло за планом, але через 36 секунд після запуску в ракету вдарила блискавка. Ймовірно, блискавка була викликана статичним розрядом, викликаним тим, що ракета перебувала в таких складних погодних умовах. Під час підйому ракети дув вітер зі швидкістю 280 км/год і це був найсильніший вітер під час запусків місій “Аполлон”.

Апоолон-12 астронавти



Алан Бін виходить із місячного модуля на Місяці

Фото: solar-system

Унаслідок влучання блискавки на космічному кораблі виникла аварійна ситуація. Як пізніше згадував Конрад, “усе було нормально, а потім усе стало дуже цікаво”. Удар блискавки вивів з ладу паливні елементи космічного корабля, і він живився виключно від акумуляторів. Така установка не могла забезпечити достатню кількість енергії для нормальної роботи системи. Але ще одна проблема чекала на астронавтів попереду.

Через 52 секунди після старту в космічний корабель вдарила друга блискавка. Унаслідок цього вийшла з ладу система управління висотою і прискоренням. Астронавти не знали, де вони перебувають і куди летять.

Апоолон-12 астронавти



Чарльз Конрад поруч із модулем “Сервейєр-3”. На задньому плані видно місячний модуль

Фото: solar-system

У NASA не були готові до подвійного удару блискавки, але рекомендації інженера Центру управління польотами Джона Аарона фактично врятували місію. Аарон згадав, що під час випробувань втрата живлення призвела до збою в роботі систем космічного корабля і він знав, як це виправити. Алан Бін, дотримуючись рекомендацій інженера NASA, перемкнув усі системи на резервне живлення і перезапустив бортову електроніку.

Перемикання усунуло проблему, і команда з’ясувала, що ракета-носій не зазнала пошкоджень, а тому успішно вивела корабель на орбіту. Звідти астронавти вирушили на Місяць.

У NASA виникли побоювання, що блискавка могла пошкодити кріплення, що утримують парашути, необхідні для посадки корабля з астронавтами на Землю. Оскільки виправити це було неможливо, місія була продовжена, і астронавти нічого про це не знали.

Виявилося, що побоювання були марними. 19 листопада 1969 року астронавти NASA вдруге в історії висадилися на Місяці, виконали необхідні завдання і вийшли успішно на Землю 24 листопада.

Фокус уже писав про те, скільки астронавтів насправді побували на Місяці.

Також Фокус писав про те, що кожні 14 хвилин із глибокого космосу приходить радіосигнал і він дуже спантеличив учених.



Джерело

Continue Reading

Усі новини

Міша Крупін мобілізувався – співак різко висловився про ухилянтів

Published

on


Український співак Міша Крупін, який добровільно мобілізувався минулого року, публічно написав, що негативно ставиться до чоловіків, які уникають армії, тому “з радістю” став би працівником ТЦК.

Про це фронтмен гурту “Корупція” зазначив на своїй сторінці у Threads. А після публікації почалася активна дискусія між користувачами мережі та автором допису.

“Мда, читаю пости сикунів ухилянтів і розумію, що з радістю працював би в ТЦК”, — написав музикант.

Після “активності” під дописом Крупін додав: “Скільки ухилесів набіжало каєф”.



Міша Крупін посварився з підписниками

Фото: Threads

Деякі користувачі мережі дорікнули співаку через те, що до початку великої війни той виступав у РФ.

“Хтось йде на фронт, щоб захищати. А хтось — щоб замазати свою ганьбу. Добре, якщо ти обрав перше. Шкода, що виглядає це, як друге”, — написала одна з підписниць Крупіна.

Артист доволі різко реагував на критику українців. Зокрема, один чоловік написав: “А до лютого 2025 року пан Михайло чим займався?”, на що Крупін відповів: “Тим, чим і зараз. Не ухилявся, не п**дів, допомагав війську”.

Через кілька годин після публікації першого допису та активного обговорення артист написав: “Ухилянти образилися на мене і почали погрожувати. Мені дуже страшно, тому що вони дуже сміливі”.

Міша Крупін мобілізувався

Про мобілізацію артиста стало відомо влітку 2024 року. Директорка Крупіна тоді підтвердила плани музиканта долучитися до лав ЗСУ.

“На даний момент, вже чотири дні як Міша пішов добровольцем. Сьогодні в нього було ВЛК, призначили додаткове обстеження”, — розповіла вона.

Лише в лютому 2025 року Крупін повідомив, що проходить БЗВП.

Нагадаємо, Фокус раніше писав, що:

Крім того, Крупін заявив про ймовірне припинення музичної карʼєри після виступу в Одесі в нетверезому стані 18 жовтня 2023 року.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.