Усі новини
Молодик у Рибах 28 лютого 2025 року: що не можна робити

В останній день зими, 28 лютого, настане Молодик у знаку емоційних Риб. Він посилюватиме інтуїтивні здібності та прагнення до духовних практик.
Період Молодика може сильно вплинути на емоційний стан, є ризик потрапити в складні й заплутані ситуації, варто бути обережнішими. Астрологиня Анжела Перл розповіла, що означає Молодик у Рибах і що не можна робити під час цієї фази Місяця.
Молодик у Рибах: коли буде і чого очікувати
Лютневий Молодик відбудеться 28 лютого 2025 року о 02:45 за київським часом, у знаку Риб. Цей час вирізняється підвищеною інтуїцією, духовними прозріннями і творчим натхненням. Риби, як останній знак зодіакального кола, сприяють завершенню старих справ і підготовці до нових починань через усвідомлення і внутрішнє прийняття.
Чого очікувати від Молодика в Рибах:
- Духовний розвиток та інтуїція: енергія Риб посилює інтуїтивні здібності й прагнення до духовних практик. Це вдалий час для медитацій, самоаналізу і роботи над внутрішнім світом.
- Творче натхнення: молодик у Рибах приносить хвилю креативності. Художники, письменники та інші творчі особистості можуть відчути приплив нових ідей і натхнення.
- Емоційна чутливість: у цей період можлива підвищена емоційність і сприйнятливість до настроїв оточення. Важливо приділяти увагу своєму емоційному стану й уникати негативних впливів.
Що не рекомендується робити в Молодик:
- Починати нові проєкти: незважаючи на творчий підйом, молодик — це час планування, а не активних дій. Краще обміркувати ідеї та підготуватися до їхньої реалізації в наступні дні.
- Приймати важливі рішення: підвищена емоційність може ускладнити об’єктивну оцінку ситуації. Рекомендується відкласти ухвалення серйозних рішень до більш стабільного періоду.
- Перевантажувати себе фізично й емоційно: енергія в молодик на мінімумі, тому важливо уникати перевтоми і стресових ситуацій.
Загалом, молодик у Рибах — це час для внутрішньої роботи, усвідомлення своїх справжніх бажань і підготовки до нових етапів життя.
Також Фокус писав місячний календар на березень 2025 року
Усі новини
Найвигідніші смартфони 2025 року — характеристики — фото

До рейтингу смартфонів із найкращими акумуляторами потрапили гаджети OnePlus 13, Google Pixel 9 і Asus Zenfone 12 Ultra.
Смартфони з ємними акумуляторами можуть прослужити довгий час — користувачам не доведеться купувати нові апарати і витрачати гроші зайвий раз, пише androidauthority.com.
OnePlus 13: найкращий смартфон за загальним часом автономної роботи
OnePlus 13 — найпотужніший флагман компанії на сьогоднішній день, що пропонує ємний акумулятор, швидку зарядку і потужні камери, які дають йому змогу конкурувати з телефонами Google і Samsung.
Фото: androidauthority.com
Плюси:
- Чудовий дизайн.
- Неймовірний зум камери і якість фотографій.
- Зручна інтеграція з ШІ.
- Відмінні можливості зарядки.
- Спрощений досвід роботи з Oxygen OS.
- Відмінна продуктивність.
Мінуси:
- Магнітна зарядка потребує аксесуарів.
- Менше оновлень, ніж у Samsung або Google.
Багато потужних смартфонів витримують багато годин інтенсивного використання. Однак OnePlus 13 виділяється з кількох причин. По-перше, його передовий літій-іонний акумулятор ємністю 6000 мАг, поліпшений кремнієм і вуглецем, досить значний. Навіть без урахування результатів тестів стає ясно, що акумулятор телефону досить ємний, щоб забезпечити активним користувачам цілий день або навіть більше, пишуть автори.
Важливо зазначити, що OnePlus 13 витримав до 24 годин перегляду 4K-відео, майже 6 годин запису 4K-відео або фотозйомки, 12 годин серфінгу в інтернеті та понад 11 годин відеодзвінків.
Google Pixel 9: Найкращий компактний телефон за часом автономної роботи
Pixel 9 оснащений 6,3-дюймовим дисплеєм, чипсетом Tensor G4, 12 ГБ оперативної пам’яті і щонайменше 128 ГБ вбудованої пам’яті.
Смартфон Google Pixel 9
Фото: numerama.com
Плюси:
- Потужні інструменти штучного інтелекту Gemini.
- Чудова якість збірки, вишуканий дизайн.
- Широка політика оновлень.
- Чудова камера.
- Відмінний час автономної роботи.
Мінуси:
- Відсутність функцій штучного інтелекту Google Pro.
- Продуктивність не змінилася з минулого року.
- Відсутність телеоб’єктива.
- Повільно заряджається.
На ринку не так багато 6-дюймових смартфонів з великою ємністю акумулятора, це не означає, що вони не можуть працювати цілий день. За даними тестів, Google Pixel 9 — найкраща відносно компактна модель з погляду часу автономної роботи, не кажучи вже про те, що це чудовий універсальний телефон, незалежно від того, чи потрібні вам чудові фотографії або новітні інструменти мобільного ШІ.
Asus Zenfone 12 Ultra
ASUS Zenfone 12 Ultra оснащений процесором Snapdragon 8 Elite, акумулятором ємністю 5500 мАг, 6,78-дюймовим дисплеєм LTPO AMOLED, захистом від пилу і води за стандартом IP68, має до 512 ГБ вбудованої пам’яті і 16 ГБ оперативної пам’яті, а також потрійну основну камеру з модулями 50 Мп + 32 Мп + 13 Мп.
Смартфон Asus Zenfone 12 Ultra
Фото: Asus
Плюси:
- Чудовий час автономної роботи.
- Відмінна універсальна зарядка.
- Блискавична продуктивність.
Мінуси:
- Висока вартість.
- Камера не вражає.
- Слабке ПЗ.
ASUS Zenfone 12 Ultra ледь не посів перше місце завдяки своєму напрочуд економічному часу автономної роботи від доволі стандартного акумулятора ємністю 5500 мАг. Крім того, він швидко заряджається, підтримуючи потужність до 65 Вт за стандартним протоколом USB PD PPS. Тим не менш, це доволі дорогий телефон, враховуючи його посередню камеру та можливості програмного забезпечення, але не можна заперечувати, що досвідченим користувачам він витримає понад добу інтенсивного використання.
Раніше ми писали, що з колись популярними смартфонами Xiaomi доведеться прощатися. Китайська компанія офіційно оголосила про свої плани щодо оновлення Android 16, і виявилося, що ціла низка її смартфонів оновлення не отримає. Замість цього їм дістанеться HyperOS 3, заснована на Android 15.
Культура
рецензія на пронизливу австрійську сатиру про чоловіка напрокат

В український прокат вийшла драмеді про хлопця, який здатен “на годину” стати ким завгодно: вашим чоловіком, сином, другом, батьком-пілотом, будівельником, коханим, водієм
Словом, він може стати ким завгодно. Питання лише в тому, як не загубити себе в такому потоці особистостей, і головне — а чи є в цьому потоці наш герой, чи він давно розчинився у своїй “роботі”. Фокус подивився картину ще на відкритті “Тижня австрійського кіно” 2025 року і розповідає про нього.
Трейлер фільму “Павич”
Перед нами — ні що інше, як пронизлива і дуже дотепна сатира на тему віднайдення себе, а точніше — вміння себе не загубити під тиском соціальних очікувань, соціальних мереж і різноманіття ролей, яких вимагає сучасний соціум від окремо взятої людини.
Головну роль у дебютному повнометражному фільмі режисера Бернхарда Венгера виконав зірка фільму “На західному фронті без змін” — Альбрехт Шух (номінація на премію BAFTA).
Маттіас працює в агентстві, де його можна взяти напрокат
Фото: Скриншот
Наш герой — ввічливий, інтелігентний, уважний, привабливий чоловік, який успішно продає ці якості кожному, хто готовий заплатити за доречну компанію.
Маттіас симпатизує своїм клієнтам, йому не все одно. Він співпереживає літній пані, яка більше не може спілкуватися зі своїм чоловіком, і пані середніх років, якій ні з ким сходити в театр.
До слова, і в його житті не все добре. Його безапеляційно кидає кохана, після чого Маттіас почувається не менш самотнім, ніж його клієнти. Поки він зображував фальшивих бойфрендів, герой раптово став колишнім бойфрендом для своєї дівчини.
Кадр із фільму “Павич”
Фото: Скриншот
Цей епізод ставить Маттіаса перед обличчям екзистенціальної кризи. Хто він сьогодні? Ким був учора? Ким він стане в майбутньому і що важливого він робить у житті? Герой у штопорі, який переростає в глибоку кризу самоідентифікації.
Щоправда, жодної суттєвої драми ми спостерігати не будемо. Гостра тема подається зі смаком і гумором. Ми переживаємо за Маттіаса, але ще більше нам подобається спостерігати за його незграбними спробами встановити особисті кордони, про які він має непрозоре уявлення.
Кадр із фільму “Павич”
Фото: Скриншот
Сценарій картини натхненний бумом на оренду друзів у Японії. Ми побачимо під мікроскопом проблему соціальних зв’язків, які стають дедалі тоншими і скоро, ймовірно, зовсім порвуться.
Поки Маттіас блукає лабіринтом палаців розуму в спробі відшукати свою індивідуальність, ми бачимо дивні спроби героя зав’язати романтичні стосунки, викрити цинічного бізнесмена і зайнятися йогою. Тим дивовижніше звучать гострі жарти на тлі австрійського прохолодного аристократизму і мінімальної емоційної залученості.
Картина вперше була представлена на Венеціанському кінофестивалі 2024 року. Відтоді фільм був показаний на багатьох авторитетних платформах, включно з “Тижнем австрійського кіно” в Києві у квітні 2025 року. У широкий прокат фільм виходить зараз. Можливо, українцям саме зараз не завадить дещиця гострого гумору з Австрії.
Нагадаємо, раніше Фокус писав, яким вийшов фільм “Життя Чака”, точно знятий за однойменним твором Стівена Кінга.
А також ми публікували рецензію на перезапуск популярного слешера 1990-х “Я знаю, що ви зробили минулого літа”.
Усі новини
безкоштовний лайфхак із TikTok підкорює користувачів

Любителі домашнього затишку і красивих інтер’єрів відкрили для себе новий спосіб прикрасити вітальню, не витрачаючи жодної копійки. Усе, що потрібно, — це Smart TV і YouTube.
Один із найпопулярніших варіантів дрібненького трюку в TikTok показала користувачка Лара Джоанна Джарвіс, опублікувавши ролик про те, як вона увімкнула на своєму телевізорі “телеарти” в рамці.
Цей простий прийом дає змогу створити ілюзію дорогого настінного мистецтва просто на екрані телевізора.
“Якщо у вас немає естетичного телевізора, ось безплатний спосіб його “встановити”. Це миле диво! Просто трюк робить будинок у 10 разів дорожчим”, — сказала вона у відео.
Лара також наголосила, що можна змінювати рамки та зображення залежно від настрою та сезону.
Суть трюку — увімкнути на телевізорі відеозаставки з картинами відомих художників або атмосферними сценами, перетворюючи його на ефектну артінсталяцію. Такий прийом нагадує “Art Mode” від Samsung, але не вимагає купівлі дорогої моделі. Люди можуть обирати з величезного асортименту відео: від шедеврів Ван Гога і Моне до зимових пейзажів з різдвяним декором, польових квітів і мальовничих заходів сонця.
Користувачі в коментарях захоплюються знахідкою.
“Це так мило!”, “Геніально!”, “Тепер мій телевізор має вигляд як у журналі з інтер’єру”, — писали вони.
Багато хто зізнався, що регулярно вмикають заставки з фоном у вигляді дощу, джазу або тріску каміна для створення розслаблюючої атмосфери.
Раніше Фокус повідомляв, що жінка понад рік отримує тонни чужих посилок. Мешканка Сан-Хосе (США) несподівано стала “пунктом повернення” для товарів з Amazon. Її будинок завалений коробками, і посилки продовжують приходити.
Також стало відомо, що випадкова знахідка збагатила сім’ю майже на $1 млн. Мешканці Франції випадково виявили у себе вдома оригінальну скульптуру Огюста Родена, яка десятиліттями стояла у них на піаніно.
-
Відбудова1 тиждень ago
Польщу на конференції з відновлення України представлятимуть шестеро міністрів
-
Війна1 тиждень ago
ЗСУ застосує першу автономну турель Sky Sentinel для знищення дронів Shahed
-
Політика1 тиждень ago
Зеленський зустрівся із Келлогом у Римі
-
Події1 тиждень ago
Netflix оприлюднив новий трейлер 2 сезону серіалу «Венздей»
-
Війна1 тиждень ago
У Третій штурмовій розповіли, як наземні дрони замінюють піхоту на полі бою
-
Суспільство1 тиждень ago
До програми «Доступні ліки» долучилися понад 16 тисяч аптек
-
Одеса1 тиждень ago
Посадовець з Миколаївщини привласнив понад 2,3 мільйони на закупівлях для ЗСУ
-
Суспільство1 тиждень ago
Херсонський виконком витратив 40 мільйонів з бюджету: більшість на зарплати Анонси