Connect with us

Цікаво

Wizz Air також планує відновити польоти в Україну після припинення вогню

Published

on

Раніше такий намір вже озвучила авіакомпанія Ryanair

Авіакомпанія Wizz Air має намір відновити авіасполучення з Україною незабаром після оголошення про припинення вогню Росією. Протягом шести тижнів після відкриття повітряного простору компанія планує відновити близько 30 маршрутів.

Про це генеральний директор Wizz Air Йожеф Вараді повідомив в інтерв’ю агентству Reuters.

«У нас є чіткий план перезапуску польотів до України, оскільки це може статися в будь-який момент», – заявив Вараді. Він зазначив, що після офіційного оголошення про припинення вогню компанія розглядатиме можливість оперативного відновлення рейсів.

За словами керівника Wizz Air, за оцінками Агентства авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA), для безпечного відкриття повітряного простору України знадобиться від шести до восьми тижнів. Наголошується, що авіакомпанія вже готується до цього процесу.

Згідно з повідомлення, протягом перших шести місяців після завершення бойових дій Wizz Air планує відновити роботу своїх баз у Києві та Львові. Початковий план передбачає обслуговування 60 маршрутів із річною пропускною здатністю близько 5 млн пасажирів.

До початку повномасштабної війни Wizz Air посідала третє місце на українському ринку з часткою 10,1%.

Нагадаємо: авіакомпанія Ryanair розробляє план відновлення польотів над Україною через сподівання, що президент США Дональд Трамп зможе покласти край війні росії проти України.

Про це виконавчий директор Ryanair Майкл О’Лірі розповів виданню Telegraph.

За його словами, компанія буде готова відновити польоти над Україною впродовж перших 4–6 тижнів після припинення бойових дій. Він також висловив сподівання, що це станеться цьогоріч.

Continue Reading

Усі новини

Топ-5 смартфонів за ціною від 15 000 грн — фото

Published

on


У рейтинг видання Фокус включило телефони POCO X7 Pro, OnePlus Ace 5, Xiaomi 14T, Samsung Galaxy S24 FE і Google Pixel 8a.

Нещодавно Фокус писав про бюджетні смартфони вартістю від 5000 грн. А сьогодні ми розглянемо моделі, які на ринку України продаються за ціною від 15 000 грн. Вони пропонують поліпшені продуктивність і автономію, а також відмінну роботу камер і преміальний дизайн.

Якщо ці смартфони здадуться дорогими, можна ознайомитися з оглядом гаджетів за ціною від 10 000 грн, до якого увійшли такі телефони, як OnePlus Ace 3V, Redmi Note 13 Pro 5G, Motorola Edge 50 Neo, Samsung Galaxy A35, а також POCO X6 Pro.

Смартфон POCO X7 Pro

Сайт hotline.uа повідомляє, що ціна моделі POCO X7 Pro може стартувати від 15 080 грн за варіант з об’ємом пам’яті 12 ГБ (ОЗП) і 512 ГБ (сховище).


Fullscreen

Телефон POCO X7 Pro

Фото: YouTube

Екран у смартфона досягає 6,67 дюйма за діагоналлю і виконаний за технологією AMOLED. Роздільна здатність становить 2712 x 1220 точок, а частота оновлення — 120 Гц, що робить його дуже чуйним і плавним.

Під капотом знаходиться процесор: Mediatek Dimensity 8400-Ultra, що працює разом з ОС Android 15. Акумулятор не може не тішити, оскільки його ємність сягає 6000 мАг.

Камера встановлена з датчиком 50 Мп (f/1.5, ширококутна) і 8 Мп (f/2.2, надширококутна). Селфі-камера має сенсор на 20 Мп.

Корпус виконаний із пластику. Важить телефон 195 г при товщині 8,29 мм.

Смартфон Xiaomi 14T

Модель Xiaomi 14T з об’ємом пам’яті 12 ГБ (ОЗП) і 256 ГБ (сховище) можна купити в Україні за ціною від 16 740 грн до 21 999 грн.

Смартфон, Xiaomi 14T


Fullscreen

Смартфон Xiaomi 14T

Фото: Luke Baker / Foundry

AMOLED-екран смартфона має діагональ 6,67 дюйма і роздільну здатність 2712 х 1220 пікселів за доволі високої частоти оновлення — 144 Гц, що, безсумнівно, добре позначається на його роботі.

Гаджет отримав від розробників процесор MediaTek Dimensity 8300 Ultra і операційну систему Android 14 з можливістю оновлення. Акумулятор ємністю 5000 мАг забезпечує цілком задовільну автономність.

Камера оснащена трьома датчиками: 50 Мп (f/1.7, ширококутна), 50 Мп (f/1.9, 2,6x, телеоб’єктив) і 12 Мп (f/2.2, ультраширококутний). Селфі-камера має 32-мегапіксельний сенсор.

Корпус зроблений у поєднанні скло/метал. Важить смартфон 195 г при товщині 7,8 мм.

Смартфон OnePlus Ace 5

За об’єм пам’яті 12 ГБ (ОЗП) і 256 ГБ (сховище) українські продавці просять від 18 245 грн, коли мова заходить про смартфон OnePlus Ace 5.

смартфон, OnePlus Ace 5


Fullscreen

Смартфон OnePlus Ace 5

Фото: phonearena.com

Від виробника ця модель отримала AMOLED-екран з діагоналлю 6.78 дюйма, роздільною здатністю 2780 х 1264 пікселів і частотою оновлення 120 Гц.

Процесор доволі потужний — Snapdragon 8 Gen 3. За роботу додатків відповідає операційна система Android 15. Акумулятор має відмінні показники ємності — 6415 мАг.

Камера, щоправда, слабенька: 50 Мп (f/1.8, ширококутна), 8 Мп (f/2.2, надширококутна) і 2 Мп (f/2.4, макро-об’єктив), водночас фронтальна камера теж не радує — всього 16 Мп.

Корпус зроблений зі скла і металу, він доволі важкий — 206 г при товщині 8,02 мм.

Смартфон Samsung Galaxy S24 FE

Смартфон Samsung Galaxy S24 FE з пам’яттю 8 ГБ (ОЗП) і 128 ГБ (сховище) від Samsung коштує в Україні від 18 392 грн.

смартфон, Samsung Galaxy S24 FE


Fullscreen

Смартфон Samsung Galaxy S24 FE

Фото: phonearena.com

Його технічні характеристики такі: AMOLED-дисплей з діагоналлю 6,7 дюйма, роздільною здатністю 2340 x 1080 пікселів і частотою 120 Гц; процесор — Samsung Exynos 2400e; операційна система — Android 14; акумулятор ємністю 4700 мАг.

Камера має три сенсори: 50 Мп (f/1.8, ширококутна), 12 Мп (f/2.2, надширококутна, 123 градуси) і 8 Мп (f/2.4, 3x теле-фото). Селфі-камера слабенька — всього 10 Мп (f/2.4).

Корпус зроблено з таких матеріалів, як скло та алюміній. Важить пристрій 213 г при товщині 8 мм.

Смартфон Google Pixel 8a

Середня ціна смартфона Google Pixel 8a з пам’яттю 8 ГБ (ОЗП) і 128 ГБ (сховище) становить, в середньому 15 000 грн, хоча можна знайти пропозиції і дешевше — 12 996 грн.

Смартфон, Google Pixel 8a


Fullscreen

Смартфон Google Pixel 8a

Фото: Tom’s Guide

Модель має OLED-дисплей діагоналлю 6,1 дюйма з роздільною здатністю 2400 x 1080 пікс. і частотою оновлення 120 Гц.

Процесор телефон отримав фірмовий — Google Tensor G3, так само як і операційну систему Android 14 з можливістю оновлення. Акумулятор слабенький, оскільки його ємність сягає всього 4492 мАг.

Камера подвійна — 64 Мп (f/1.89, ширококутна) і 13 Мп (f/2.2, надширококутна, 120 градусів). Фронтальна камера оснащена сенсором на 13 Мп.

Корпус зроблений із пластику та алюмінію, завдяки чому вдалося знизити вагу пристрою до 188 г при товщині 8,9 мм.

Раніше ми писали про три найпродуктивніші смартфони Motorola. Експерти NanoReview.net протестували смартфони бренду Motorola, які вийшли минулого року. Серед них найкращими виявилися ThinkPhone 25, Razr Plus 2024, Edge 50 Ultra.



Джерело

Continue Reading

Цікаво

На Харківщині за сертифікатами «єВідновлення» придбали 977 квартир і будинків

Published

on

На Харківщині з початку реалізації програми “єВідновлення” за житловими сертифікатами придбано 977 квартир і будинків, загальна вартість яких становить 1,7 млрд грн.

Про це повідомив у Телеграміначальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає Укрінформ.

“977 квартир та будинків придбали на Харківщині за державною програмою «єВідновлення». Вартість придбаного житла – понад 1,7 млрд грн. Житловими сертифікатами скористалися понад 1500 отримувачів компенсації з Харківської області, більшість придбали житло у Харкові, Ізюмській та Чугуївській територіальних громадах”, – йдеться у дописі.

За інформацією Синєгубова, 30 446 людей отримали загалом понад 3 млрд грн компенсацій на ремонту пошкодженого житла.

Читайте також: За програмою «єВідновлення» українці вже отримали понад ₴17 мільярдів компенсації

Як повідомлялося, жителям Миколаєва виплатили понад 107 млн грн за пошкоджено житло в рамках програми “єВідновлення”, яка почала діяти в Україні у травні 2023 року.

 Фото: Суспільне



Джерело

Continue Reading

Усі новини

Розвиток ШІ технологій — системи штучний інтелекту спілкуються мовою Gibber Link

Published

on

Дві системи бронювали готель і раптово перейшли на запрограмований режим Gibber Link. Це свідчить про небезпечну тенденцію — машини можуть діяти без контролю людини.

Дві технології штучного інтелекту (ШІ) вели розмову і майже відразу здогадалися, що вони — не люди. Помічники несподівано перейшли на мову машин Gibber Link для ефективнішої комунікації, відео бесіди показало в Instagram видання Artificial Intelligence News.

Спочатку перший ШІ-помічник, який видає себе за людину, зателефонував у готель Leonardo для бронювання місця для весілля. Адміністратор на іншому кінці лінії зрозумів, що розмовляє зі штучним інтелектом.

Далі системи перейшли на спеціальний режим Gibber Link для ефективнішої комунікації, обходячи людську мову. Після цього смартфон і комп’ютер почали видавати незвичні для людини звуки і виводити текст на екран.

Виходячи з “машинного спілкування” з’ясувалося, що на весілля прийдуть 150 гостей. Вартість бронювання готелю машина пообіцяла вислати на e-mail.

Видання Economic Times вважає автономну взаємодію двох ШІ-помічників щонайменше дивною. Діалог двох машин змушує замислитися над низкою питань, включно з тим, що “люди перестануть бути потрібними”.

“Експерти з ШІ довгий час запевняли суспільство, що машини залишаться під контролем людини. Але це відео свідчить про зворотне. Системи ШІ вже працюють за межами людського розуміння”, — вказують автори статті.

Якщо ШІ здатний розпізнавати собі подібних і переходити на досконаліший спосіб спілкування, нічого не завадить йому ухвалювати рішення без контролю людини, зробили висновки журналісти.

Нагадаємо, у Південній Кореї з’явився найбільший у світі центр обробки даних ШІ. Він перевершує за потужністю наявні центри під управлінням Microsoft, Google і Amazon.

Китай не відстає і розробив підводний інтелектуальний центр у Ліншуї. “Капсулу даних” із понад 400 серверами вирішили помістити на дні моря.





Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.