Усі новини
Молодик у Рибах 28 лютого 2025 року: що не можна робити

В останній день зими, 28 лютого, настане Молодик у знаку емоційних Риб. Він посилюватиме інтуїтивні здібності та прагнення до духовних практик.
Період Молодика може сильно вплинути на емоційний стан, є ризик потрапити в складні й заплутані ситуації, варто бути обережнішими. Астрологиня Анжела Перл розповіла, що означає Молодик у Рибах і що не можна робити під час цієї фази Місяця.
Молодик у Рибах: коли буде і чого очікувати
Лютневий Молодик відбудеться 28 лютого 2025 року о 02:45 за київським часом, у знаку Риб. Цей час вирізняється підвищеною інтуїцією, духовними прозріннями і творчим натхненням. Риби, як останній знак зодіакального кола, сприяють завершенню старих справ і підготовці до нових починань через усвідомлення і внутрішнє прийняття.
Чого очікувати від Молодика в Рибах:
- Духовний розвиток та інтуїція: енергія Риб посилює інтуїтивні здібності й прагнення до духовних практик. Це вдалий час для медитацій, самоаналізу і роботи над внутрішнім світом.
- Творче натхнення: молодик у Рибах приносить хвилю креативності. Художники, письменники та інші творчі особистості можуть відчути приплив нових ідей і натхнення.
- Емоційна чутливість: у цей період можлива підвищена емоційність і сприйнятливість до настроїв оточення. Важливо приділяти увагу своєму емоційному стану й уникати негативних впливів.
Що не рекомендується робити в Молодик:
- Починати нові проєкти: незважаючи на творчий підйом, молодик — це час планування, а не активних дій. Краще обміркувати ідеї та підготуватися до їхньої реалізації в наступні дні.
- Приймати важливі рішення: підвищена емоційність може ускладнити об’єктивну оцінку ситуації. Рекомендується відкласти ухвалення серйозних рішень до більш стабільного періоду.
- Перевантажувати себе фізично й емоційно: енергія в молодик на мінімумі, тому важливо уникати перевтоми і стресових ситуацій.
Загалом, молодик у Рибах — це час для внутрішньої роботи, усвідомлення своїх справжніх бажань і підготовки до нових етапів життя.
Також Фокус писав місячний календар на березень 2025 року
Усі новини
Ці гаджети можуть уповільнювати ваш Wi-Fi: несподіваний список пристроїв-»шкідників»

Проблеми з домашнім Wi-Fi — одні з найпоширеніших. При цьому користувачі часто і не підозрюють, що з’єднанню можуть шкодити звичні предмети домашньої обстановки.
Перш за все, перевірте місце розташування самого роутера, радять експерти slashgear.com. Якщо він розташований десь у дальньому кутку, — не дивно, що він працює погано.
І краще ставити роутер не на підлогу, а на піднесення — так він буде краще ловити сигнал.
Якщо вам з якихось причин не подобається, що роутер на видноті, — знайдіть для нього симпатичний плетений кошик або щось у цьому дусі, але не металевий і не дерев’яний ящик.
Також видання назвало домашні гаджети, які можуть заважати вашому Wi-Fi-з’єднанню.
Мікрохвильовка і роутер не подружаться
Мікрохвильові печі дійсно створюють перешкоди Wi-Fi. Цей загальний діапазон частот (2,4 ГГ) дає змогу вам одночасно готувати їжу і дивитися фільм в інтернеті. І навіть якщо мікрохвильова піч вимкнена, краще не розміщувати роутер поруч із металевими приладами, наприклад, холодильниками.
Те ж саме зауваження стосується камер спостереження і бездротових стаціонарних телефонів.
Тут слід зазначити, що все це стосується тільки до вже названого вище діапазону частот 2,4 ГГц. Більшість сучасних маршрутизаторів підтримують Wi-Fi в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц, причому другий варіант забезпечує більш високу швидкість і пропускну здатність. Спробуйте перевести більше пристроїв на діапазон 5 ГГц.
Дзеркало — погане сусідство
Тримайте подалі від роутера будь-які металеві предмети, а також елементи з металевим оздобленням. Не забувайте, що дзеркала і вікна теж містять метал. Наприклад, дзеркало — це всього лише тонкий метал, що відбиває, за склом. А так зване низькоемісійне скло використовує мікроскопічні оксиди металів, які прозорі, але відбивають ультрафіолетові промені.
Небезпечна вода
Вода теж блокує електромагнітні сигнали. Ви можете навіть не здогадуватися, але причиною поганої роботи Wi-Fi може бути звичайний акваріум.
Щоправда, йдеться тільки про великі обсяги — маленькі акваріуми навряд чи створять реальні проблеми.
Bluetooth-пристрої
У сучасному будинку дуже багато таких пристроїв — це і смартфони, і колонки, і приставки. Але намагайтеся не збирати надто багато таких девайсів-пристроїв; приміром, поруч із комп’ютером — це призведе до зниження продуктивності всіх пристроїв.
Взагалі, за можливості обмежуйте трафік Bluetooth. Якщо пристрій не використовує Bluetooth у цей момент, краще вимкніть його.
Телевізор як загроза
Роутери часто ставлять із телевізорами — мовляв, так передача даних буде кращою. Але якраз телевізор і може “вбивати” Wi-Fi — крім того, що в ньому повно металу, він ще й займає схожий діапазон частот.
Прибрати роутер під телевізор — теж не варіант. Краще перенесіть його на відстань не менше двох метрів.
Крім названих гаджетів, на якість Wi-Fi можуть впливати інші мережі, а також стіни вашого житла, якщо вони цегляні або бетонні.
Раніше Фокус писав про поширені помилки, які можуть зіпсувати акумулятор вашого телефону. До таких помилок, зокрема, належить неправильне заряджання.
Також стало відомо, які Wi-Fi роутери пора викидати. Річ у тім, що популярні моделі TP-Link стали вразливими для маніпуляцій хакерів, а тому й небезпечні.
Усі новини
американець виграв мільйон після сну про лотерею

Житель Північної Кароліни (США) Рікі Наннері виграв 1 мільйон доларів у новій лотереї штату після віщого сну. Купивши білет за $10, він вибрав одноразову виплату і отримав 430 503 долари після податків.
Житель Північної Кароліни (США) Рікі Наннері-молодший повірив своєму сну і не прогадав. Про це пише People.
У п’ятницю, 11 липня, він став першим володарем головного призу нової лотереї штату і виграв 1 мільйон доларів (майже 42 млн гривень), повідомила Північнокаролінська лотерея.
За словами Наннері, перед купівлею квитка йому наснилося, що він виграє велику суму.
“Щось просто підказало мені зіграти”, — розповів він. Дотримуючись своєї інтуїції, він придбав квиток за 10 доларів (418 гривень) на заправці Wink Mart у місті Сенфорд.
Нова лотерея штату
Фото: North Carolina Education Lottery
Минулого тижня чоловік приїхав до штаб-квартири лотереї, щоб забрати свій приз, обравши одноразову виплату в розмірі 600 тисяч доларів (трохи більше ніж 25 млн гривень). Після утримання податків на руки він отримав 430 503 долари (приблизно 18 млн гривень).
Тепер він планує вкласти частину коштів в інвестиції та розрахуватися з боргами.
“Я в повному захваті від цього”, — зізнався американець.
Раніше Фокус повідомляв, що вдова знайшла заховані чоловіком $50 000 у тенісних м’ячах. Через 40 днів після похорону вона вирішила почати прибирання, і натрапила на десятки старих тенісних м’ячів. Коли один з них дивно зазвучав при перекочуванні, вона вирішила розрізати його.
Також стало відомо, що чоловік натрапив на схованку з грошима і повернув їх власнику. Житель США виявив понад 40 тисяч доларів (1,6 млн гривень), захованих у старій грубці, яку збирався здати на металобрухт. Замість того щоб залишити знахідку собі, він вирішив повернути гроші законному власнику, викликавши хвилю обговорень в інтернеті.
Україна
чи загрожує станції блекаут (фото, відео)

Міненерго України заявляє про відсутність загроз ядерній безпеці на Запорізькій АЕС. Окупаційна адміністрація звинувачує ЗСУ в “обстрілах”, через які нібито виникла пожежа біля станції.
Лінії електропередач (ЛЕП) на Запорізькій АЕС працюють стабільно, загрози ядерній безпеці немає. Про це повідомило Міністерство енергетики України.
Раніше кадри із задимленням біля ЗАЕС показували жителі Нікополя. Окупаційна адміністрація повідомила, що на непідконтрольних Києву районах Запорізької області не було електрики.
Наразі лінії електропередач забезпечують надійне зовнішнє живлення Запорізької АЕС і радіаційну безпеку, підкреслюють українські чиновники.
Очільниця Міненерго Світлана Гринчук зазначила, що через дії окупантів і російські обстріли навколо ядерного об’єкта, які призводили до пошкодження ЛЕП, найбільша в Європі атомна електростанція вже дев’ять разів перебувала у стані блекауту.
“Живлення атомної електростанції генераторами — це надзвичайні ризики для ядерної безпеки”, — попередили в міністерстві.
Лісова пожежа біля Запорізької АЕС: що відомо
МАГАТЕ з’ясувало причину густого диму біля Запорізької АЕС — це була лісова пожежа, яка сталася на безпечній відстані від майданчика.
“Поки що загрози ядерній безпеці немає”, — ідеться в повідомленні.
Колаборант із Запорізької області Володимир Рогов розповідав про відсутність пожежі на промисловому майданчику ЗАЕС.
“Запорізька АЕС працює в штатному режимі. Технологічні процеси протікають нормально. Межі та умови безпечної експлуатації енергоблоків не порушені”, — зазначив він.
РосЗМІ писали, що в Енергодарі внаслідок обстрілу почалася лісова пожежа і в’їжджати в саме місто було небезпечно. Окупанти рекомендували місцевим використовувати альтернативний маршрут для в’їзду через село Примірне.
Нагадаємо, через удар ЗС РФ 4 липня було пошкоджено лінію електропередач, яка з’єднує Запорізьку АЕС з енергосистемою України.
Росіяни будують нову високовольтну лінію електропередач на окупованих територіях Запорізької та Донецької областей. Це свідчить про плани окупантів перезапустити ядерні реактори на ЗАЕС.
-
Усі новини4 дні ago
як виглядає знаменита локація влітку в 30-градусну спеку — відео
-
Одеса1 тиждень ago
Температура моря в Одесі 7 липня: скільки градусів – прогноз погоди на Одещині
-
Політика5 днів ago
Зеленський зустрівся з прем’єркою Латвії
-
Події1 тиждень ago
Національна музична академія України має виконати закон про деколонізацію
-
Війна5 днів ago
Українські хакери паралізували роботу одного з найбільших виробників дронів у Росії
-
Політика5 днів ago
Шмигаль обговорив з латвійською колегою поглиблення оборонного партнерства
-
Усі новини5 днів ago
Популярний смартфон Samsung серії Galaxy зникне назавжди: що сталося (фото)
-
Одеса4 дні ago
Масштабне відключення води в Одесі – які адреси відключень та коли відновлять постачання (від Інфоксводоканалу)