Connect with us

Суспільство

У Миколаєві оголосили аукціон на капітальний ремонт багатоповерхівки Анонси

Published

on


У Миколаєві запланували провести торги з ремонту п’ятнадцятиповерхівки. На це з місцевого бюджету виділили понад чотирьох мільйонів гривень. Заплановано провести як демонтажні, так і монтажні роботи, ремонт має бути закінчений до вересня цього року. 

Про це свідчать дані системи публічних закупівель Prozorro.

Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради оголосив тендер на проведення капітального ремонту багатоквартирного житлового будинку. Роботи передбачають усунення аварійних ситуацій у житловому фонді та покращення умов проживання мешканців.

Очікувана вартість робіт складає 4 мільйони 57 тисяч 216 гривень. Учасники можуть подавати свої пропозиції до 15 квітня, початок аукціону заплановано на 16 квітня. Мінімальний крок пониження ціни становить 40,5 тисяч гривень. 

Проєкт фінансується коштом міського бюджету. Підрядник має надати гарантії на виконані роботи на термін 10 років.

Згідно з умовами тендеру, для участі в торгах потрібно надати забезпечення пропозиції у вигляді електронної банківської гарантії на суму 20 тисяч гривень. Переможець торгів повинен відповідати всім вимогам тендерної документації та мати досвід виконання подібних робіт, які мають бути завершені до 15 вересня 2025 року.

Крім іншого, планується демонтаж огорожі балконів на типових поверхах (з 2-го по 15-й), а також розбирання перекриття на 14-15 поверхах, улаштування покриттів з керамічних плиток, огородження балконі, монтажні роботи з електроосвітлення.

Також на Миколаївщині планують капітальний ремонт Березнегуватської мистецької школи, яка зазнала руйнувань через російські обстріли. На реалізацію проєкту виділено понад 12 мільйонів гривень. Ремонтні роботи охоплять відновлення фасаду, внутрішніх приміщень, даху та інженерних мереж. 

Окрім цього, у Миколаєві стартує масштабна реконструкція обласної дитячої  лікарні. Очікуваний бюджет проєкту перевищує 600 мільйонів гривень. Реконструкція передбачає оновлення будівлі, модернізацію відділень, встановлення нового медичного обладнання. Роботи планують завершити до кінця 2026 року.


Анна Бальчінос



Джерело

Суспільство

Вогонь не очищує, а знищує: пожежі в Україні

Published

on




Вогонь очистить ділянку від сухої трави, але вб’є все живе і зробить чорнозем “мертвим”. Є альтернативи



Джерело

Continue Reading

Суспільство

У Миколаєві запланували будівництво сучасних очисних споруд для відновлення водопостачання Анонси

Published

on



У Миколаєві стартував проєкт будівництва сучасних очисних споруд для “Миколаївводоканалу” в межах програми Європейського інвестиційного банку. Місто звернеться до Уряду по субвенцію, адже самостійно не може взяти кредит на реалізацію проєкту.

Відповідне рішення прийняли на сесії Миколаївської міської ради.

У Миколаєві розпочинають реалізацію масштабного інфраструктурного проєкту — будівництва сучасних очисних споруд на базі міського комунального підприємства “Миколаївводоканал”. Відповідне рішення ухвалили під час останньої сесії Миколаївської міської ради.

Проєкт впроваджуватиметься в межах національної ініціативи “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, яка фінансується за участю Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Цей крок має розв’язувати проблему застарілої системи очищення стічних вод у місті та підвищити якість послуг водопостачання й водовідведення.

Міський голова Олександр Сєнкевич підкреслив, що наразі міська влада не має змоги брати кредитні зобов’язання для реалізації проєкту, тому планує звернутися до Уряду з проханням профінансувати проєкт у вигляді державної субвенції.

Це перший крок до виділення коштів. Ми ініціюємо участь нашого підприємства у програмі ЄІБ. Поки що це тільки старт — будуть проєктування, торги, оформлення дозвільної документації. На це може піти два-три роки, — пояснив Сєнкевич.

Міський голова також висловив сподівання, що проєкт буде звільнено від сплати ПДВ, адже він має соціальне значення і не приноситиме прибутку. Податки на реалізацію планують частково покривати з міського бюджету.

Передбачається, що Європейський інвестиційний банк не лише профінансує частину робіт, а й візьме на себе ключові етапи реалізації — від розробки проєктної документації до проведення міжнародних тендерів.

За словами міського голови, будівництво нових очисних споруд — це важлива складова модернізації водопровідно-каналізаційної інфраструктури Миколаєва, яка особливо актуальна після руйнувань, спричинених воєнними діями. 

Минулого року повідомлялося, що новий водогін з Південного Бугу, який має забезпечити Миколаїв питною водою, планують ввести в експлуатацію до осені 2025-го. За словами голови Агентства відновлення Сергія Сухомлина, потреба у будівництві водогону є критичною — це один з пріоритетів у відновленні міста.

Сам водогін будує Агентство, але зведення очисних споруд для забезпечення якості води — завдання міської влади, і це стало окремим викликом, адже на реалізацію такого проєкту раніше передбачали до п’яти років, а подати воду треба вже наступного літа.

Нещодавно Сухомлин наголосив, що завдяки пришвидшеним темпам роботи централізоване водопостачання у Миколаєві планують запустити вже в серпні 2025 року. При цьому загальну вартість проєкту вдалося зменшити з 8 до 5 мільярдів гривень.


Анна Бальчінос



Джерело

Continue Reading

Суспільство

В АРМА вже вдруге не змогли продати російські добрива, що заарештували в порту Ізмаїла

Published

on


АРМА вдруге не змогло продати понад 136 тонн добрив, що зберігаються на території порту Ізмаїла в Одеської області.

Згідно з інформацією з Прозорро.Продажі, аукціон мав відбутися 21 березня, але охочих придбати заарештовані добрива не знайшлося.

Наразі невідомо, чи планує відомство проводити треті торги.

Нагадаємо, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів пропонує партію арештованих російських добрив — 272 біг-беги загальною вагою брутто 136,38 тонни. Для другого аукціону вартість активу знизили вдвічі — з 2,9 млн грн до 1,45 млн грн.

Добрива перебувають на складі відкритого зберігання (нова рампа) ДП «Ізмаїльський морський торгівельний порт».

Раніше USM повідомляв, що АРМА не змогло продати російські добрива з порту Ізмаїла на аукціоні.

Нагадаємо, в жовтні 2024 року журналісти з’ясували, що білоруські добрива постачали в Україну через порт Ізмаїла в обхід санкцій.



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.