Connect with us

Одеса

Військовий з Одещини їздив з підробленими правами

Published

on


Військовий за кермом. Фото ілюстративне: Вінницька обласна військова адміністрація

Солдат на Одещині їздив з підробленими правами, які він купив за гроші. Проте поліцейські, яким він показав своє водійське посвідчення, викрили факт фальсифікації та відкрили на чоловіка справу.

Про це ми дізналися з Єдиного реєстру судових рішень.

Реклама

Читайте також:

Подробиці справи

Солдат збройних сил, уродженець Доброславу на Одещині за 12 тисяч гривень придбав водійське посвідчення та їздив із ним за кермом свого Daewoo Lanos. Проте одного разу на автодорозі “Одеса — Вознесенськ” поблизу села Причорноморське його зупинили патрульні. Правоохоронці виявили, що документи чоловіка не відповідають встановленому зразку, що перебуває в офіційному обігу на території України, та відкрили кримінальне провадження.

Що вирішив суд

Суд визнав фігуранта винним за такими статтями: за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) та за ч. 4 ст. 358 КК України (використання підроблених документів). Військовий міг отримати два роки обмеження волі, проте його звільнили від покарання з іспитовим терміном протягом одного року.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про військового медика, який зарізав  односельця. А також про службовця, який добряче відгамселив жінку.

 

Реклама



Джерело

Одеса

УЗ просить Миколаїв віддати рейки, з яких виготовляли протитанкові їжаки

Published

on


Протитанкові їжаки. Фото ілюстративне: twitter.com/mblaszczak

Укразалізниця попросила повернути рейки з Миколаєва, які пішли на виготовлення їжаків для оборони міста. Проте всі ці споруди вже відправили оборонцям Херсонщини.

Про це розповів міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич в інтерв’ю Громадському радіо.

Реклама

Читайте також:

Рейки для їжаків

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Миколаївелектротранс та Укрзалізниця передали Миколаєву  велику кількість рейок. З них на підприємствах міста виготовляли протитанкові їжаки. Проте згодом усі споруди разом із бетонними укріпленнями вивезли туда, куди вказали Сили оборони України — до прифронтового Херсона.

“Ось дуже цікава історія: частину рейок ми отримали від нашого підприємства Миколаївелектротранс, а частину від Укрзалізниці. І ось минулого року Укрзалізниця попросила нас повернути рейки їм на підприємство, що неможливо — адже, по-перше, ці рейки порізані на їжаки, а по-друге, їжаки поїхали на фронт”, — каже міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про обстріл залізничного вокзалу на Чернігівщині. А також про попередження щодо затримки поїздів.

Реклама





Джерело

Continue Reading

Одеса

На Одещині поліцейські затримали трьох браконьєрів, які наловили риби на 1 мільйон 300 тисяч гривень.

Published

on


Браконьєри рибалять. Фото: Головне управління Національної поліції в Одеській області

На Одещині затримали трьох браконьєрів, які суммарно наловили риби на 1 мільйон 300 тисяч гривень. Правоохоронці внесли відомості про правопорушення до ЄРДР, а фігурантам загрожує до 3 років ув’язнення.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Реклама

Читайте також:

Подробиці справи

За даними слідства, троє чоловіків віком 45-ти та 57-ми років, без дозвільних документів на човні за допомогою ліскових сіток здійснювали вилов чорноморського оселедця. В якості речових доказівв них вилучили чотири сітки загальною довжиною 300 метрів та 200 одиниць риби загальною вагою 50 кілограмів.

Наловлена риба. Фото: Фото: Головне управління Націонлаьної поліції в Одеській області

Ще одного, 60-річного браконьєра виявили на узбережжі Дністровського лиману, неподалік села Калаглія. У нього слідчо-оперативна група вилучила 326 одиниць водних біоресурсів, серед якої оселедець, судак, лящ та окунь. А також вісім ліскових сіток загальною довжиною 798 метрів та човен. За попередніми підрахунками екологів, чоловіки з Ізмаїльської громади завдали рибному господарству України збитків на суму приблизно 500 тисяч гривень, а житель Одеського району — на понад 800 тис. грн.

Яке покарання загрожує

Відомості щодо порушень внесли до ЄРДР за частини 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду). Їм загрожує до 3 років позбавлення волі.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про чоловіка, який наловив кефалі на 1,7 мільйон гривень. А також про браконьєрів, які завдали великої шкоди довкіллю.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Одеса

На Одещині продали російські добрива

Published

on


Нітроамофоска для рослин. Фото ілюстративне: Добродар

На Одещині продали понад 136 тонн мінерального добрива, виробленого в Росії. Збути цю продукцію змогли лише з третьої спроби, оскільки не одразу знайшли покупця.

Про це повідомляє Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Реклама

Читайте також:

Треті торги

Загалом вдалося реалізувати 272 біг-беги нітроамофоски загальною вагою 136 380 кг. Цей актив було продано через електронну торгову систему Prozorro.Sale. Організатором торгів виступило ПП “Тендер Онлайн” — переможець відкритого конкурсу, проведеного АРМА. Сума надходжень до бюджету від збуту мінеральних добрив склала 1 803 164 гривні. Перші та другі торги не відбулися через відсутність учасників.

Звідки взялися добрива

Ці добрива були арештовані на підставі рішення суду ще у 2024 році. Покупцю, окрім основної вартості товару, довелося сплатити митні платежі у розмірі 931 287,34 грн на рахунок АРМА. Крім того, підприємство  виплатило компенсацію витрат організатору торгів у розмірі 63,5 тисячі грн. Ця сума пішла на оцінку активів та підготовку їх до продажу. 

Що таке нітроамофоска

Нітроамофоска — це комплексне добриво. Воно забезпечує життєдіяльність рослин, тому можна вносити на будь-якій стадії розвитку рослин. Воно складається з трьох основних компонентів: азоту, калію та фосфору.

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що на Одещині можуть збудувати завод з виготовлення добрив. А також про те, скільки грошей витратять на підрізку дерев міста.

Реклама



Джерело

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.