Усі новини
переможець «Євробачення-2025» закликав виключити з конкурсу Ізраїль

Переможець «Євробачення-2025», який представляв Австрію, JJ висловив сподівання, що у Відень Ізраїль не запросять. Він звинуватив Європу у деградації через випадок на гранд-фіналі.
Інтерв’ю зі співаком Йоганнесом Пічем, який виступає під псевдонімом JJ, опублікували 21 травня в El Pais.
Переможний виступ JJ на “Євробаченні-2025”
Представник Австрії переміг у конкурсі з піснею “Wasted Love”, його основною суперницею стала представниця Ізраїля Юваль Рафаель з композицією “New Day Will Rise”, яка посіла друге місце. Піч погоджується з переможцем “Євробачення-2024” Nemo, що конкурс потребує змін.
“Особливо з погляду системи голосування і того, хто бере участь у фестивалі. У питанні телеголосування має бути більше прозорості. Цього року все було дуже дивно”, — підкреслив він.
Окрім того, JJ зауважив, що йому “дуже прикро бачити” Ізраїль в списку учасників.
“Я хотів би, щоб наступного року “Євробачення” відбулося у Відні без Ізраїлю. Але м’яч на полі EBU. Ми, артисти, можемо лише підняти свій голос з цього приводу”, — заявив він.
Співак розповів, що хоче скористатися можливістю і використати таку велику платформу як “Євробачення” для відстоювання прав квір-спільноти. Він прагне переконатись, що її представники мають більше рівності. На думку JJ, у суспільстві досі існує величезна стигма, а Європа стає все консервативнішою, “роблячи кроки назад”.
“Це дуже, дуже розчаровує, і з цим треба щось робити”, — наголосив він.
Артист пояснив, що учасникам “Євробачення” заборонили демонструвати зі сцени або на камеру прапори спільноти ЛГБК+. На гранд-фіналі з ним стався незручний випадок через це.
“Хоча мене втішало те, що глядачі могли це зробити, я спробував пронести прапор під час фіналу. Але мене спіймали. Я сховав його в кишеню штанів, і хтось з організаторів побачив, що я несу. Перед самим виходом на сцену мені сказали: це не прапор твоєї країни, ти не можеш його винести. Я майже встиг”, — поділився JJ.
Нагадаємо, переможець “Євробачення-2025” відкрито захоплюється оперною виконавицею та прихильницею президента РФ Володимира Путіна Анною Нетребко має. Український коментатор і ведучий Тимур Мірошниченко пояснив, чому російська співачка стала кумиром для представника Австрії і дав пораду українцям.
Для представниці Ізраїлю Юваль Рафаель участь в “Євробаченні-2025” стала справжнім випробовуванням. Під час виступу на півфіналі її засвистали глядачі, а на традиційному параді активісти влаштували провокацію у підтримку Палестини.
Україна
Убивство полковника СБУ — кілерів вдалося ліквідувати — відео

Служба безпеки України провела успішну спецоперацію з ліквідації агентів російських спецслужб, причетних до вбивства полковника СБУ Івана Воронича.
За даними слідства, злочин було скоєно за завданням ФСБ РФ. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Новина доповнюється…
Усі новини
як виправити цю прикру помилку на смартфоні

Буває так, що смартфон видає повідомлення про помилку, коли користувач намагається відкрити посилання, перебуваючи поза домом. Про те, як це виправити, маючи доступ до мережі, розповідають експерти.
Такі фактори, як спосіб доступу до веб-сайту або якість бездротового зв’язку в конкретному місці, перебувають поза користувацьким контролем, тому варто почати з того, що юзери можуть контролювати, пишуть фахівці androidcentral.com.
Перевірте налаштування смартфона
Існує налаштування, що дозволяє використовувати підключення для передачі даних без підключення до Wi-Fi. Якщо сторінки іноді завантажуються, імовірно, це налаштування ввімкнено, але це варто перевірити. Наприклад, на телефоні Motorola є повзунок із написом “Використовувати мобільні дані”, на пристроях від інших виробників має бути щось схоже. Переконайтеся, що він увімкнений.
Смартфони та оператори часто дозволяють обмежити пропускну здатність. Це може бути зручно в роумінгу або при обмеженому тарифному плані, але також може перекрити з’єднання, якщо сайт споживає занадто багато ресурсів. Вам потрібне налаштування, що дозволяє передачу даних 5G, і налаштування, що дозволяє використання даних у роумінгу. Поки переконайтеся, що обидва ці налаштування ввімкнено. Запам’ятайте, де ви їх знайшли, на випадок, якщо захочете відключити їх у майбутньому, рекомендують експерти.
Можливо, досягнуто ліміту даних
У кожного тарифного плану бездротового зв’язку є обмеження, коли підключення до даних або обривається, або швидкість знижується до мінімуму. Можливо, ви платите за “безлімітний” тарифний план, але повірте, ваш оператор буде знижувати швидкість, якщо вважатиме це за необхідне, залежно від того, скільки ви використовуєте даних і де ви перебуваєте.
Припустимо, ви платите за 10 ГБ даних на місяць. Після того, як ви їх витратите, більшість операторів продовжать роботу, просто на дуже низькій швидкості. Якщо ваш оператор обмежує швидкість передачі даних, сторінки можуть завантажуватися довго або видавати повідомлення про помилку.
Ви можете перевірити обсяг використаного трафіку в налаштуваннях мобільного інтернету телефону. Якщо ви витратили свій щомісячний ліміт високошвидкісних даних або взагалі використовуєте багато даних, у вас може бути обмежений трафік. Вам потрібно зв’язатися з оператором із цього приводу. Якщо він обмежує пропускну здатність, ви нічого не можете зробити.
Зверніть увагу на своє місце розташування
Якщо ви збільшите масштаб карти покриття будь-якого оператора, ви скоро побачите, що вона сповнена прогалин. Іноді в певних районах зв’язок обмежений; в інших випадках ви будете використовувати роумінг через “партнерські дані”, а іноді зв’язок просто відсутній.
Буває й так, що дані говорять про наявність 5G, LTE, роумінгу, але телефон за фактом не працює. Зі смартфоном усе гаразд; просто слабке з’єднання і щось може заважати сигналу — ліс, гори, щільна забудова.
Ви нічого не зможете з цим вдіяти. Та й оператори зв’язку мало що можуть зробити. Неможливо усунути всі “мертві” зони, встановивши вишку або ретранслятор, щоб покрити все.
Єдине рішення — перевірити, чи працює інший оператор краще. Іноді може пощастити, але, найімовірніше, якщо один оператор не забезпечує надійного сервісу в певному місці, то й інші не зможуть.
Раніше ми писали, що деякі моделі смартфонів Samsung Galaxy зникнуть назавжди. Південнокорейська компанія Samsung планує припинити випуск Plus-версії Galaxy S26. Вся справа в радикальній зміні стратегії бренду.
Україна
Отруєння біля Шипоту – туристи брали воду з водоспаду

Люди використовували воду для пиття та приготування їжі, поінформували епідеміологи.
Кількість осіб, які захворіли на гостру кишкову інфекцію після відвідування водоспаду Шипіт на території Пилипецької територіальної громади, наразі становить 38 осіб, повідомили у Закарпатському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
При цьому 28 хворих проживали в наметах та брали участь у неформальному молодіжному заході поблизу водоспаду, а 10 хворих перебували у тій місцевості на екскурсії.
Встановлено, що туристи вживали воду з водоспаду Шипіт для пиття та приготування їжі.
Наразі хворі отримують належну медичну допомогу у закладах охорони здоровʼя.
Відпустка 2025: де в Україні можна влаштувати літній відпочинок без тривог
Наголошується, що у більшості пацієнтів зафіксований перебіг захворювання середньої важкості. При цьому тяжких форм або летальних випадків не зафіксовано.
Вперше випадки гострих кишкових інфекцій були зафіксовані 8 липня у 9 учасників неформального заходу. У трьох людей зафіксовано легкий перебіг, а у шістьох — середньої важкості.
Вони були госпіталізовані до інфекційного відділення Міжгірської райлікарні.
Наразі, як наголошується, медичне спостереження та епідеміологічне розслідування триває.
Закарпатський ОЦКПХ принагідно нагадав основні правила безпеки під час відпочинку на природі:
- не вживайте некип’ячену воду з відкритих джерел;
- зберігайте продукти в належних умовах, особливо у спекотну погоду;
- дотримуйтеся правил особистої гігієни.
Нагадаємо, раніше ми писали про 5 найкращих туристичних принад Карпат, які сподобаються дітям та здивують їх різноманітністю та атмосферою.
Також Фокус писав, як підкорити найвищу вершину України, піднявшись на Говерлу одним із найлегших маршрутів.
-
Політика1 тиждень ago
Сибіга та Сікорський обговорили вступ до ЄС та обороноздатність України
-
Відбудова1 тиждень ago
Уряд цьогоріч виділив ₴3,6 мільярда на відбудову та розвиток Донеччини
-
Події1 тиждень ago
Репера P. Diddy виправдали за найважчими звинуваченнями, але йому все ще загрожує 20 років тюрми
-
Війна1 тиждень ago
в ОВА повідомили кількість загиблих і постраждалих внаслідок атаки — фото
-
Політика1 тиждень ago
Країни ЄС можуть збільшити підтримку України завдяки новій фінансовій цілі НАТО
-
Усі новини1 тиждень ago
Курйози — жінка переїхала мешкати у підземний бункер — фото, відео
-
Політика1 тиждень ago
Духовний радник Трампа – про атаку РФ по Україні: Світ не повинен мовчати
-
Спорт1 тиждень ago
Діого Жота незадовго до смерті отримав пораду від лікарів