Connect with us

Топ-тема

Агровиробникам Одеської області нададуть добрива

Published

on

За програмою USAID на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, Програма USAID АГРО надає добрива 6300 агровиробникам, які обробляють від 5 до 500 га у 15 областях України. Про це повідомляє Департамент аграрної політики Одеської ОВА.

● 4,300 агро-ММСП отримають 4,300 тонн добрива Сульфат амонію для підживлення зернових та олійних культур (ярих та озимих)

● 2,000 агро-ММСП отримають 2,000 тонн добрива Нітроамофоска або Карбамід для основного та припосівного внесення на ярі культури.
Зазначимо, що навіть за здешевлення добрив, вони є недосяжні для агросектору Одеської області. Про це розповіла директорка департаменту Алла Стоянова у інтерв’ю “Дайджесту Одеси”.

Війна

В Україні запрацював Центр протидії злочинам рф проти українських дітей

Published

on

В Україні відкрили Центр захисту прав дитини, який протидіятиме злочинам росії проти українських дітей, пише Успіх in UA. Про це йдеться на офіційній сторінці Верховної Ради України у Facebook.

Також було представлено розроблений представниками органів державної влади комплексний план дій Bring Kids Back UA задля повернення на рідну землю всіх маленьких громадян України. Моніторинг та узгодження його виконання здійснюватиме Координаційна рада з питань захисту та безпеки дітей при Президентові України.

Цей план містить такі складові й завдання:

  • повернення депортованих росією українських дітей;
  • розвиток сімейних форм виховання;
  • реінтеграція дітей, повернутих із рф, організація їх соціалізації та освітні ініціативи;
  • порятунок і захист дітей України;
  • фіксація злочинів та притягнення рф до відповідальності;
  • комунікація й публічні заходи та розвиток інфраструктури сімейного виховання;
  • міжпарламентська взаємодія.
Continue Reading

Бізнес

Захищено: В Одесі обговорили ринок нерухомості: експерти кажуть, що він тільки-но прокидається

Published

on

Цей вміст захищено паролем. Щоби його переглянути, будь ласка, введіть свій пароль нижче:

Continue Reading

Одеса

Одружитись в Одесі тепер дорожче

Published

on

25 травня 2023 року рішенням Виконкому Одеської міської ради встановлені нові тарифи на послуги Комунального підприємства «Право» у сфері організації проведення державної реєстрації шлюбу.  Послуги надаються підприємством в історичному центрі Одеси по вулиці Рішельєвській, 4 у «Палаці одружень», повідомляє Одеська міська рада

Попередні тарифи були затверджені в 2016 році. Більш ніж за 6 років жодного підвищення тарифів на надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу не відбувалось. За цей час істотно підвищились тарифи на комунальні послуги, зросла вартість канцелярських товарів, засобів гігієни, послуг зв’язку та охорони, телекомунікаційних послуг тощо, неодноразово підвищувався розмір прожиткового мінімуму, що у свою чергу призвело до збільшення фонду заробітної плати. 

Нові тарифи приведено до економічно обґрунтованих розмірів.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю І та ІІ груп, пенсіонерів за віком, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа залишається пільга  – 50% вартості відповідної послуги.

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.