Connect with us

Інтерв'ю

Майбутнє за роверами: як в Одесі з’являються велосмуги

Published

on

Великі та сучасні міста потребують створення велосипедної інфраструктури. В Одесі про це говорять останні два роки, проте велореальність ще потребує роботи. Якраз йде завершення сезону, отже можна формувати ідеї на майбутній рік. 

Навіщо місту велосмуги?

Повернення до двоколісного транспорту у всьому світі спричинене великими заторами, якими славиться і Одеса. Однак, недостатньо просто популяризувати велоспорт, для нього потрібно створювати інфраструктуру. 

Велосипедисти зазвичай не мають спеціального місця, і тому перестрибують з тротуару на дорогу, щоб зберегти свою безпеку. Це важко для пішоходів і транспортних засобів, може створити більш небезпечні ситуації, які призводять до травм і смертельних випадків. Виділені велодоріжки створюють рішення, яке не тільки дає безпеку велосипедистам, але й стандартизує поведінку всіх учасників дорожнього руху. 

Отже, переваги велосмуг: 

  • менший ризик травмування, 
  • більше простору для пішоходів, 
  • автомобілям не потрібно виїжджати на зустрічну смугу, щоб об’їхати велосипедиста,
  • покращення транспортного потоку. 

Самі водії роверів будуть здоровішими, а довкілля — чистішим. 

Яка велореальність в Одесі?

Станом на 2021 рік в Одесі було 11, 35 км велодоріжок та смуг. На противагу у Львові — 105 кілометрів. Про ситуацію у місті для “Дайджесту Одеси”  розповів директор Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міськради, Артем Сидоренко.

“Цього року ми нанесли близько 40 кілометрів велосмуг, а наступного — продовжимо цю практику. Впевнений, що у майбутньому переженемо і Львів. Щоб нанести велосипедну смугу недостатньо просто придумати, де її нанести. 

Ми спілкуємось з активістами, безпосередньо, ГО “ВелоВектор” на предмет того, якими маршрутами пересуваються велосипедисти. Ми беремось за ці вже “обкатані” маршрути, розробляємо нові схеми організації руху, оновлюємо там стандарти. Зазначу, що нанесення розмітки регламентується державним стандартом України, і відповідно до нього, ми можемо впроваджувати якісь конкретні зміни. Там, де дозволяє ширина дороги, наносимо велосмугу. 

Це є поступова робота. Неможливо за один сезон зробити в Одесі кільцеві маршрути з велосмуг. Якщо смуга закінчилась, не означає, що далі її не продовжать. Наприклад, цього року ми майже закінчили маршрут з Таїрова до центру, який розпочинається з вулиці Довгої. Наразі залишилась ще ділянка по Канатній вулиці до Куликового поля”, — розповів директор Департаменту.

Чи є міська мобільність?

Створення інфраструктури спонукає людей до користування тим чи іншим видом транспорту. Як розповів Артем Сидоренко, потрібно надавати для жителів можливість користуватись альтернативними видами транспорту. 

В Одесі організація дорожнього руху була направлена на автомобілістів. Тобто, ось для вас смуги і катайтесь скільки хочете. У часи пік все стояло. Затори ускладнювали ситуацію в місті, тому подивились на досвід західних колег. У Європі жителям пропонують використовувати альтернативні види транспорту.  

В Одесі, якщо обираєте автомобіль, то будьте готові постояти, посигналити та пошукати місце для паркування. Є велосмуга, можете взяти велосипед і швидше дістатись до точки призначення. І не забуваймо про громадський транспорт, але він потребує покращень. 

Концепція міської мобільності передбачає планування розвитку транспортної моделі та політики міста. У пріоритеті — пішохід, за ним йде — велосипедист, далі громадський транспорт, а останніми — приватні автомобілі. Принаймні так планувала Франція та Німеччина. 

Які переваги від транспортної моделі міста? 

До війни ми планували створити транспортну модель міста. Вона вже є у Києві, Дніпрі, Миколаєві. І потрібна в Одесі. Щоб створити модель, проводять опитування, аналізують рух громадян: регіон, кількість, маршрути та напрямок. Весь цей величезний пласт інформації аналізується та створюється, умовно назвемо, віртуальне місто. За цією програмою, зможемо моделювати зміни в організації дорожнього руху. Промоделючи, ми побачимо реальні результати, а не змінюватимемо на авось. Сподіваюсь, зможемо поновити цей проєкт, наступного року”, — розповів директор Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міськради.

Насправді створення велосипедної інфраструктури — єдиний правильний шлях у розвитку міста. Тому що спроба задовольняти запити автомобілістів приведуть хіба що у глухий кут. Створення більше місця для авто спричинить лише збільшення кількості авто. 

Нагадаємо, про шанси Одеси прийняти EXPO 2030.

Війна

Буданов розповів про роль острова Зміїний у війні

Published

on

Без відновлення контролю за островом Зміїний було неможливе будь-яке судноплавство з портів України. Без цього росіяни просто економічно би нас знищили, – розповів у фільмі «Воєнна розвідка України: на морі, у небі, на землі» начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

“Ключовим для звільнення острова стало затоплення 13 квітня 2022 року флагмана Чорноморського флоту ВМС РФ крейсера «Москва» ударом двох протикорабельних ракет нового українського мобільного берегового комплексу РК-360МЦ Нептун: «Затоплення ракетного крейсера «Москва», знищення декількох десантних кораблів, катерів противника, загалом порушення логістики острова Зміїний — все це у подальшому вплинуло на вивільнення цього острова від загарбників. Це стосується морського компонента. Що стосується повітряного компонента — це славнозвісні наші Байрактари морської авіації, які працювали з перших днів війни, починаючи з Херсонської області і вперше їх Україна застосовувала по бойовому по морським цілям» — говорить у фільмі командувач Військово-морських сил ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа”, – йдеться у повідомленні Міноборони. 

Про відчайдушний спротив, який чинили російські окупанти на острові українським бійцям, у фільмі розповів командир однієї зі штурмових груп спецпризначення ГУР МО України із позивним «Скін»: «Споруд було багато. Їм було де ховатися, вони дуже швидко рухалися, вони не сиділи на одному місці, вони постійно міняли позиції, вони готувалися до оборони. Це був їхній острів, на якому вони були не один раз. Я вам скажу, це достатньо епічна битва була…Островом оволодіти можна, якщо у вас є перевага у вогневій силі, що потім і показало. Так? Його просто стерли з лиця землі, вони ж потім нагнали туди купу людей, вертушок, всього решта – їх там просто помножили на нуль і все. І вони зробили жест доброї волі, скажімо так».

Також у фільмі документальної трилогії «Воєнна розвідка України: на морі, у небі, на землі» вперше продемонстрували ексклюзивні кадри польоту, десантування з вертольотів і бойових дій на острові, які провели 8 травня групи спецпризначення ГУР МОУ і «Альфа» СБУ.

Continue Reading

Війна

Майже рік на посаді Начальника Одеської ОВА: головне з інтерв’ю Максима Марченка

Published

on

3 1 березня 2022 року полковник Максим Марченко очолює Одеську обласну військову адміністрацію. Наскільки важливим стало укладання «Зернової ініціативи» для регіону, які завдання виконують і планують Начальник ОВА розповів у інтерв’ю «Вечерняя Одесса».

Укладання «зернової угоди» стало вкрай значущим для Одеської області. Полковник вважає, що блокування інспекції суден росіянами — цілеспрямована дестабілізація задля обмеження доступу українського продовольства на світові ринки.

«Для всіх скажу, що це заслуга Президента України та команди, яка над цим дуже ретельно працювала. Сьогодні зберігається тенденція щомісячного зниження обсягів експорту агропродукції через порти «Одеса», «Південний», «Чорноморськ». Головна причина цього — навмисні дії представників рф у складі інспекційних груп при «Спільному координаційному центрі», які всіма доступними шляхами і під вигаданими приводами блокують інспекції суден в Босфорі та реєстрацію нових суден до ініціативи», — зазначив Марченко. 

І після перемоги перше, що розвиватиме Одеська область — роботу портів. За словами Начальника ОВА, займатимуться розширенням потужностей  Дунайського морського кластера, збільшенням обсягів вантажообігу через Дунай, створенням мультимодального хабу на базі порту Рені або Ізмаїл. Другим важливим аспектом є агропромисловість, тому потрібно залучати міжнародних інвесторів, щоб створювати підприємства з перероблення аграрної продукції. 

Зазначимо, що «Зернова ініціатива» становить до 20% суб’єктів господарювання ділової активності в Одеській області. Про це розповів заступник Начальника Одеської ОВА Дмитро Радулов: «Робота лише портів потребує обслуговування: брокери, логістичні та експедиційні компанії, стивідори, технічне обладнання, навіть мастило і ще багато надавачів послуг. Це все люди, обсяг, обіг коштів і ланцюжок не закінчуються. Якщо функціонує «Зернова ініціатива», то працюють сільгоспвиробники. Також ми бачимо активізацію руху на трасі Одеса-Рені. А жвавість на цій трасі збільшує потребу у придорожній інфраструктурі, яка є значним заробітком для мешканців населених пунктів вздовж шляху. Це все позитивні елементи, але якщо розшириться перелік товарів, наприклад, металургія чи хімічна промисловість — будуть додаткові фінанси».

Максим Марченко і відзначив, що проведення EXPO-2030 має всі шанси відбутись саме в Одесі. Про переваги цієї виставки в інтерв’ю «Дайджесту Одеси» розповів заступник начальника Одеської ОВА Роман Григоришин: «Сам проєкт EXPO дуже класно підходить у контекст відновлення України. Країна є форпостом протистояння проти нацистів сучасності. Тому було б дуже слушно, аби інші країни підтримали в наданні права на проведення виставки саме в Україні».

Регіон відгукується на допомогу і іншим областям. Наприклад, до Миколаївської області відправили продовольчі набори в рамках проєкту «Сусіди», також обласному центру допомагали з постачанням води завдяки бурильним бригадам. Постійно підтримують і Херсон, Харків та інші місця, де тривають активні бойові дії. 

На Одещині перебуває близько 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Як зазначає полковник: «Районні адміністрації разом з громадами забезпечили місця для компактного проживання людей, і ми надалі продовжуємо готувати такі місця. Разом із тим щоденно удосконалюємо роботу наших гуманітарних штабів і логістичних хабів».

Нагадаємо, що збройна агресія росії завдає величезних збитків українській економіці, проте ми маємо продовжувати працювати, бо, як відомо, битви виграє армія, а війну — економіка. Тому дії держави націлені на стабільну роботу банківських систем, релокацію підприємств у безпечні місця, фінансову підтримку ФОПів, залучення працездатного населення — все це кроки до більш-менш контрольованої ситуації. Розповіли про 5 програм для підприємців в Одеській області.

Фото: Одеська ОВА

Continue Reading

Бізнес

В Одесі є 80 будмайданчиків: як зводити хмарочоси та купувати житло під час війни

Published

on

Великий бізнес потребує великої відповідальності. Ринок нерухомості раніше був привабливим для інвестицій, що з боку іноземців, так і українців. Зараз ситуація складна, ті, хто думав вкластись — переймаються, ті хто вклався — нервують. Ніхто не може дати стовідсоткових прогнозів на майбутнє, але ринок все ж стабільно повільний. 

Старі проєкти та нові умови 

Більшість одеських забудовників відновили свою роботу зі зниженими темпами. Як зазначив Олександр Авдєєв, начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради, під час брифінгу в Ukraine Media Center Odesa, на сьогодні в Одесі є 80 будівельних майданчиків. Неможливо точно засвідчити, що якісь з них не працюють. Робота може не йти щоденно через затримання матеріалів, утворення нових логістичних ланцюжків, критичний стан електроенергії. 

Щоб уникнути недобудов, потрібно зосередитись на вже розпочатих проєктах. Реєстрація нових проєктів у 2022 році зменшилась у 10 разів, враховуючи, що протягом січня та лютого минулого року будівельники мали довоєнні амбіційні плани. «Раніше Управління архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради реєструвало протягом року від двох до трьох тисяч дозвільних документів. За 2022 рік зареєстрували всього 300», — додав Авдєєв.

Усі нові проєкти мають враховувати нові державні будівельні норми, які почали діяти з 1 вересня 2022 року — це 11 нових норм та зміни у 14 старих. Насамперед наші ДБН не оновлювались з часів царя Панька і не були затвердженні якимось органом, а відтепер вони стають обов’язковими та законними. Здебільшого увага зосереджена на додаткових умовах для безпеки цивільного населення, створенні бомбосховищ/укриттів.

Але змінились і запити інвесторів. По-перше, з’явилась нова категорія зацікавлених — ВПО. По-друге, нерухомість наразі не є найвигіднішим варіантом для інвестицій коштів. Люди тепер купують квартири для себе і хочуть, якнайменше, мінімальний ремонт.

Дивитись чи купувати? 

Руйнування житлового фонду під час війни створює потребу. Наразі це вже сотні тисяч неплатоспроможних людей. Провокуються нові умови для продажу й втручатись доводиться державі та органам місцевого самоврядування. Є думки, що саме державні програми, наприклад, видача майнових сертифікатів, які можна конвертувати у реальні гроші — покращать ситуацію. Також це можуть бути нові умови іпотек, кредитів на житло.

Серед урядових програм, з кінця жовтня минулого року запрацювала «єОселя», що передбачає надання пільгових іпотечних кредитів під 3% та 7% річних для придбання квартири.

За умовами кредитування пільгова ставка складатиме 3% на термін максимум 20 років, з 20% мінімальним початковим внеском.  Наразі кредитують банки-учасники програми: Ощадбанк, ПриватБанк, Глобус Банк, Укргазбанк, Sky Bank. Максимальні суми кредитів відрізняються у кожній установі. Більша кількість заявок оформлена військовослужбовцями, але програма доступна і для інших категорій: медиків, педагогів, науковців.

Ганна Шевченко, заступник начальника філії Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк» з роздрібного бізнесу під час брифінгу розповіла: «За цією програмою в країні надано більше ніж 700 кредитів на загальну суму більше мільярда гривень. В Одесі видано 19 кредитів на суму 27 мільйонів гривень». Це невеликі цифри, найбільша активність за програмою — у столиці та Київській області, Львові, Івано-Франківську, Луцьку.

Загалом, кредитування та отримання грантів, додаткового фінансування наразі здебільшого єдиний варіант встояти у складній економічній ситуації. Нагадаємо, про 5 програм, які будуть корисними для бізнесу

Continue Reading

Trending

© 2023 Дайджест Одеси. Копіювання і розміщення матеріалів на інших сайтах дозволяється тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу. Матеріали з позначкою «Реклама» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.